advertise
شاپور سنگین / آگهی فروش / تریلر و اتاقک

تریلر و اتاقک

خریدو فروش تریلر و اتاقک

وب سایت تخصصی شاپور سنگین با تکیه بر سال ها تجربه در زمینه ماشین های سنگین و نیمه سنگین اقدام به ثبت مکانی برای ثبت آگهی و مشاهده انواع تریلر ، کامیون و همچنین تریلر و اتاقک در انواع یخچالدار، کفی، تیغه، کمپرسی و چادری نموده است. گروه ما با ارائه صدها نوع از ماشین آلات شامل ماشین آلات راه سازی، تریلر ها و اتاقک های ماشین های سنگین، به شما در انتخاب بهترین های موجود در ایران کمک می کند. شما می‌توانید کامیون‌، تریلی، کابین و تریلر را از همه تولیدکنندگان برتر تریلر و اتاقک، از جمله برندهایی مانند دنیای ماموت، مارال صنعت جاوید، اروم تریلر، یاقوت، کوگل مایان و ایران کاوه سایپا در بخش آگهی های فروش ما بخرید و بفروشید. شما همراهان گرامی می توانید با جستجو در بین منو ها و دسته بندی های وبسایت نسبت به مشاهده آگهی مد نظر خود اقدام فرمایید.

خرید و فروش تریلر های کارکرده و صفر کیلومتر

شرکت شاپور سنگین همواره در تلاش است بستری برای خرید و فروش انواع ماشین آلات سنگین از طریق وب سایت خود ایجاد کند.در این راستا در جهت ایجاد بستر برای خرید و فروش انواع تریلر و اتاقک های سنگین ،مشتریان عزیز می توانند با مراجعه به زیر منوی تریلر و اتاقک آگهی های متنوع را مشاهده کننده همچنین می توانند با استفاده از فیلتر ها دسته بندی نوع کاربری و برند مورد نظر خود را انتخاب کنند.بعد از ورود به صفحه آگهی مورد نظر با مشاهده اطلاعات تریلر و اتاقک مد نظر و همچنین عکس ها و فیلم های موجود از این محصول و مقایسه با محصولات مشابه از طریق تماس با کارشناسان شرکت شاپور سنگین اقدام به مراجعه حضوری جهت بازدید نهایی تریلر یا اتاقک مد نظر خود کنند و محصول را خریداری کنند.

۱۴ غول تولید کننده تریلر در ایران و جهان

سایت تخصصی شاپور سنگین با ارائه آگهی های متنوع از پرفروش ترین تریلر های موجود در ایران و جهان به شما امکان خریدی با اطمینان و امکان مقایسه قیمت و کیفیت از میان دیگر فروشندگان را می دهد.

دنیای ماموت

شرکت دنیای ماموت از جمله قدیمی ترین و معتبر ترین شرکت های تولید کننده در ایران است که محصولات با کیفیت و متونعی در زمینه تولید می کند.شرکت دنیای ماموت از سـال 1370 فعالیت صنعتی خـود را آغـاز کرده و هم اکنون بـا بیـش از 30 سـال سابقه و همچنین بیش از 5000 نیروی متخصص در حال فعالیت میباشد. از همان ابتدا رسالت مالکان مجموعه بـا انتخاب شعار (تجربه بهترین‌هـا) این بـود کـه بهتریـن، خلاقانه‌ترین و بروزترین راه حل‌هـای ممکـن بــرای چالش‌هـای کشـور را کـه بـه تازگـی در مسـیر توسـعه و آبادانی قـرار گرفته بـود، ارائـه نماینـد و محصـولات متمایـزی مانند تریلرهـای بـا کیفیت بـالا، بادوام‌تریـن سـاندویچ پانل‌هـا، کانکس‌هـای قابـل حمـل، کانتینرهـا و انـواع اتاق‌هـای ایزولـه را تولیـد کننـد. دنیای ماموت با ارتقای مداوم محصولات و انطباق آن‌ها با آخرین استانداردهای مهندسی و زیست محیطی و توجه ویژه به نیازهای مشتریان، این برند سرآمد را به جایگاه بلندی از رشد و توسعه، پایدار رسانده و با حفظ نقش اثرگذار خود در بازار، راه حل حمل و نقل را در اختیار طیف گسترده‌ای از مشتریان این محصولات قرار داده است.شرکت شاپور سنگین آگهی های متنوع از انواع تریلر و اتاقک های شرکت دنیای ماموت را به صورت کارکرده و صفر کیلومتر بر روی وب سایت خود قرار داده که مشتریان عزیز با مشاهده و مقایسه این محصولات می توانند از طریق تماس با کارشناسان شرکت شاپور سنگین این محصولات را خریداری کنند.

اروم تریلر

مجتمع تولیدی اروم صنعت سامان (اروم تریلر) در سال 1378 طی پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن در زمینی به مساحت 5000 متر مربع در استان آذربایجان غربی شهرستان ارومیه تاسیس گردید و فعالیت خود را با استفاده از تجربیات متخصصین این صنعت و با حضور 30 نفر پرسنل فنی و اداری آغاز و اقدام به تولید انواع تریلر طبق استانداردهای اروپا نمود. این شرکت در حال حاضر با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید و ساخت انواع تریلر استاندارد اعم از کانتینر چادری , کفی , کانتینر بر, انواع تریلر رول بر و جمبو , کمپرسی , تانکر , کفی بغلدار , تانکر حمل گاز مایع و آمونیاک, مخازن کرایژونیک و انواع اتاق بار مطابق با تکنولوژی روز اروپا توانایی خود را در معرض دید همگان قرار داده است.

مارال صنعت جاوید

شــرکت تولیـدی و صنعتـی مــارال صـنـعــت جـاویــد بـا نـام تجاری مــارال تـریـلــر در شهرستان ارومیه مرکــز اســتان آذربایجــان غربــی و در همسـایگی چهـار کشـور ترکیـه، آذربایجــان، ارمنســتان و عــراق واقــع شــده ودر زمینــی بــه مســاحت 100000 متـر مربـع و زیربنایـی در حـدود 60000 متر مربع تاسـیس شـده اسـت و در حـال حاضـر 650 نفـر در بخشـهای مختلـف شـرکت بطـور مسـتقیم مشـغول بـکار میباشـند. گروه تولیدی صنعتی مارال به عنوان بزرگترین زنجیره تولید تریلر در ایران متشکل از شرکتهای زیر مارال صنعت جاوید: تولید کننده انواع تریلر در کاربری های مختلف با برند تجاری MARAL شرکت محورسازان چی چست: تنها تولید کننده انواع محور و قطعات محور، قطعات انواع تریلر در خاورمیانه با نام تجاری FOX شرکت مارال یدک: تولید کننده انواع قطعات و لوازم جانبی تریلر با برند TSP شرکت خدمات فنی و پس از فروش تریلر رستمی: در تهران واقع شده و فعالیت آن، بازاریابی، فروش قطعات و ارائه کلیه خدمات فنی در تهران و شهرستانها با بیش از 40 مرکز نمایندگی مجاز می باشد. تولید کننده محصولات گسترده و با کیفیت و همچنین محصولات سفارشی، در سال 1368 توسط آقای رضا رستمی در ارومیه در زمینی به مساحت 6000 متر مربع تاسیس شد. گروه تولیدی صنعتی مارال با پرسنل مجرب و با تجربه و به مدد خطوط تولید و ماشین آلات پیشرفته اکنون به توان تولید بیش از 5000 تریلر در سال با کاربردهای متنوع در فراتر از 20 گروه و نیز انواع محور و جعبه های تریلر و بیش از صدها نوع انواع قطعات مورد استفاده در این تریلرها بر اساس آخرین استانداردهای جهانی دست یافته است. این گروه در کارخانه ای به مساحت بیش از 250 هزار متر مربع و با سالنهایی به زیربنای افزون بر 100 هزار متر مربع بزرگترین و کامل ترین خطوط تولید انواع تریلر ، محور، جعبه و قطعات تریلرکشور را در دل خود جای داده است و با اشتغالزایی مستقیم برای 900 نفر و غیر مستقیم برای بیش از 5000 نیروی کار این سرزمین، به فعالیت خود ادامه میدهد.

گروه مایان

گروه خودروسازی مایان در سال ۱۳۷۵ تاسیس شد. این شرکت پس از اخذ مجوزهای لازم فعالیت خود را در حیطه ساخت تریلر در جهت بهبود وضعیت ناوگان فرسوده حمل و نقل، با سرمایه کاملا خصوصی آغاز کرد. در راستای نیل به این مهم و با اخذ لیسانس کوگل آلمان، ساخت و صدور انواع کمپرسی، کمرشکن و کفی به کشورهای حوزه خلیج فارس و صدور تیغه شاسی به آلمان عرصه جدیدی از صنعت را رقم زد. از مهمترین دستاوردهای این مشارکت اعطای استانداردهای بزرگ و جهانی TUV و FRC محیط زیست به این شرکت بود که برای نخستین بار در کشور ما صورت گرفت. پس از درخشش تریلرهای چادری مایان کوگل و شهرت آنها، مدیران و کارشناسان ارشد کوگل به این باور رسیدند که پیچیده ترین تولید این صنعت یعنی ساخت تریلرهای یخچالی فایبرگلاس که از مدرنترین یونیتهای سردکننده جهان است در مایان آغاز شود. شهرت مایان تا بدانجا پیش رفت که نشریه‌ی معتبر و جهانی کامیون در جولای ۲۰۰۵ از این کارخانه به عنوان پیشرو سازندگان تریلرهای یخچالی در خاورمیانه یاد کرد. در اواخر سال ۱۳۹۳، علاوه بر ساخت تریلر، مونتاژ کاربری آتش نشانی در حیطه کاری گروه مایان قرار گرفت. عقد قرارداد با شرکت زیگلر (یکی از ۳ سازنده برتر تجهیزات در اروپا و سطح جهان) مهمترین اقدام در این راستا بوده است.

گروه یاقوت

شرکت ماشین سازی یاقوت تبریز در زمینه تولید انواع تریلر، کاربری ها و اتاق های ایزوله فعالیت دارد. این شرکت تحت پوشش شرکت سرمایه گذاری گسترش فولاد تبریز از مجموعه هلدینگ سرمایه گذاری دریک می باشد.

شرکت توحید صنعت البرز

شرکت تولیدی توحید صنعت البرز از سال ۱۳۵۴ درقالب کارگاه اتاق سازی توحید فعالیت خودرا درخصوص تولید انواع تریلر ؛شامل تریلربونکر حمل سیمان و آرد از ۱۶ ال ۶۰ تنی در طرحهای اسپانیایی و طرح V؛ساخت انواع تانکر قیرایزوله و دو جداره ؛ساخت انواع تریلر کمپرسی کانتین برمخصوص اسکله ها و بنادر؛انواع اتاق کمپرسی تک و جفت؛نیسان و خاور ؛انواع تریلر تانکرحمل مایعات ؛تانکر حمل اسید ها و بازها انواع تانکر سوخت رسان فرودگاهی و جاده ای ؛تریلرکمپرسی؛تریلرکانتینر؛تریلرکفی؛ تریلر کفی بغلدار ؛تریلرکفی رول بر ؛تیغه کانتین بر جمبو ؛انواع مخازن تحت فشار ؛انواع تانکر حمل و دپوی گاز مایع ؛آمونیاک و پروپان ؛ میکسر وسیم تریلر؛ انواع تریلی سواری بر ؛انجام اسکلت سوله و ساختمان؛ساخت جرثقیل سوله؛ساخت انواع دیگ بتونیرو بچینگ ؛انواع سیلو و مخازن انبار و دپو و… آغاز که درسال ۱۳۶۸ موفق به اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنایع گردید.استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه ایرانی و خارجی استفاده از ورق های گرم و مخصوص فولاد مبارکه ؛محور وزیر بندی BWPآلمان عثمان؛جیلان ونرمک ترک ؛Hچین؛رنگ امیزی پلی اورتان؛سیستم ترمزEBSآلمان و….استفاده از جوشکاری تمام اتوماتیک (بوم وستون)با گاز MIX,CO2بهره گیری از کادری مجرب ومتخصص؛آشنا به دانش روز و همچنین استفاده از دانش مشاوران محترم سازمان ملی استاندارد ایران ؛ شرکت درمحلی به مساحت ۶۰۰۰متر مربع در استان البرز با کادری مجرب وکارآزموده با استفاده از امکانات وتکنولوژی پیشرفته همواره با اعتقاد به ۳ اصل کیفیت برتر؛قیمت کمتر؛بهبودمدام توانسته است درک صحیح خواسته های مشتری و تامین و افزایش رضایتمندی مشتری و خدمات پس از فروش محصولات را فراهم نماید .وبا توجه به ساخت محصولات باکیفیت ؛بازار مناسبی در خارج کشور برای رقابت با مشهورترین برندهای اروپایی و آسیایی برای کشور عزیزمان به ارمغان بیاورد این شرکت درسال ۱۳۸۸ موفق به اخذگواهینامه ISO 9001-2001 ازشرکت BRS گردید و درسال ۱۳۹۳با همکاری و همراهی مشاوران محترم سازمان ملی استاندارد موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ساخت انواع مخازن دپو وحمل آمونیاک گردید .

شرکت ایران کاوه سایپا

شرکت ایران کاوه سایپا به عنوان یکی از مجموعه های تحت پوشش شرکت سایپا از سال 1377 به منظور توسعه و متمرکز نمودن فعالیتهای تولیدی انواع تریلر و اتاق بار تاسیس گردید. این شرکت با بکارگیری نیروهای متبحر و با توان فنی بالا، در حال حاضر در فضایی به مساحت یکصد هزار متر مربع، فرآیند تولید انواع تریلر و اتاق بار را با بهترین کیفیت و در سطح استانداردهای بین المللی انجام می دهد. از عمده موفقیت های شرکت ایران کاوه سایپا، تبدیل سیستم تعلیق محورهای تریلر به سیستم تعلیق بادی و استفاده از محورهای تک چرخ همگام با تکنولوژی روز اروپا می باشد. وجود دستگاه های پیشرفته برش لیزری سه بعدی با قابلیت برش انواع فلزات با ضخامت های مختلف، تجهیزات کامل خط رنگ پودری، دستگاه های پرس ضربه ای با تناژهای مختلف تا 800 تن و تجهیزات خمکاری و برش ورق تا ضخامت 16 میلیمتر، امکان تولید قطعات و مجموعه های متنوع و پیچیده را با حداکثر دقت و کیفیت در این شرکت فراهم نموده است.

شرکت اشمیتز کارگوبول

شرکت اشمیتز یک شرکت آلمانی در زمینه تولید انواع تریلر، شبه تریلر و اتاق های کشنده و کامیون است که از سال 1892 آغاز به فعالیت کرده است.این شرکت با داشتن حدود 6500 نفر پرسنل درآمدی حدودی 2.290 بیلیون یورو در سال دارد.در ابتدار بنیان گذار شرکت اشمیتز کارگوبول ،هاینریش اشمیتز، شروع به ساخت واگن در Altenberge در نزدیکی Münster کرد. کسب و کار جدید این شرکت در سال 1920 در نتیجه افزایش موتورسازی شروع به پیشرفت کرد. در این مدت، این شرکت از یک تجارت صنعتگر به یک تولید کننده خودروهای صنعتی تبدیل شد. اولین تریلر وسایل نقلیه موتوری مجهز به لاستیک های لاستیکی جامد در سال 1928 ساخته شد. از سال 1935 به بعد، تریلر وشبه تریلر با بدنه بیرونی فولادی روی یک قاب چوبی تولید شدند. در سال 1950 Schmitz Cargobull اولین بدنه عایق شده و یخچال دار خود را تولید کرد.

شرکت Nooteboom

شرکت Nooteboom Trailers BV جز بهترین شرکت های تولید کننده تریلر و قطعات یدکی در جهان است.شرکت Nooteboom Trailers به صورت یک تجارت خانوادگی در سال 1881 شروع به فعالیت کرد.این شرکت هم اکنون تریلر هایی با بالاترین کیفیت برای حمل بار هایی از 20 تن الی 200 تن طراحی و تولید می کند. Nooteboom همیشه در تلاش است تا با سرمایه گذاری مستمر بر روی بهترین راه حل ها برای مشتریان خود، بهبود یابد. Nooteboom با مفهوم خدمات بین المللی خود، تعمیر و نگهداری، سرویس و تعمیرات اساسی، تحویل قطعات یدکی و خرید و فروش تریلرهای دست دوم را نیز ارائه می دهد. دفتر مرکزی Nooteboom در Wijchen، هلند واقع شده است و بیش از 500 کارمند دارد. گردش مالی این شرکت در سال تقریبا 100 میلیون یورو است.

شرکت کرون

شرکت کرون یک شرکت تولید کننده تریلر در آلمان است که در سال 1906 توسط برنارد و آنا کرون تاسیس شد.در ابتدا این شرکت به صورت یک کارگاه آهنگری و با ساخت ادوات کشاورزی ،تنور و اجاق کار خود را شروع کرد. این شرکت در Spelle و Werlte آلمان واقع شده است.این شرکت اکنون در ساخت تریلر و شبه تریلر های سنگین و نیمه سنگین و تریلر یخچالی فعالیت دارد و در 4 کشور شعبه دارد.شرکت کرون یکی از پیشرو ترین شرکت ها در ساخت ادوات و ماشین آلات کشاورزی همچون واگن علوفه ، واگن علوفه خود بارگیری، ماشین چمن زنی دیسکی، تدرهای چرخشی، چنگک، بالش های مربعی بزرگ، بیلرهای گرد، دروگره ای علوفه و تهویه کننده های چمن زن با کارایی بالا است.

شرکت Kraker

شرکت kraker یکی از قدرتمند ترین تولید کندده های تریلر در جهان است که تریلر های باری با اهداف خاص و کاربری ویژه تولید می کند. Kraker از سال 1989 بر روی تریلرهای زمینی متحرک تمرکز کرده است. روش تولید تریلر طبقه متحرک kraker با تکنولوژی بالا و نظارت مستمر با بالاترین کیفیت تولید می شود. اتصالات پرچ نمونه خوبی از نوآوری است زیرا استفاده از ترکیب آلومینیوم و فولاد را ممکن می کند. به این ترتیب شما مواد مناسب را در جای مناسب دارید و نتیجه وسیله نقلیه ای بسیار قوی و سبک با ساختار کف منحصر به فرد که می تواند سال ها در برابر سنگین ترین نیروها مقاومت کند.

شرکت LAG

در سال 1930 برادران Geusens کارگاه خود را راه ندازی کردند.آن ها در ابتدا کشتی ها را تعمیر می کردند و اسب هارا نعل می کردند. امروزه LAG به لطف سال ها رشد و نوآوری، تولید کننده پیشرو در وسایل نقلیه تجاری و انواع تریلر ها است. LAG Trailers در بری، بلژیک مستقر است و در حال حاضر حدود 430 متخصص با تجربه در تیم خود دارد. وجه تمایز LAG تاریخچه و نمادهای غنی آن است. LAG اکنون بخشی از CIMC است، یک بازیگر جهانی در صنعت کانتینر، تریلر و تانکر. LAG با حمایت CIMC، ماموریت و چشم انداز خود را در مسیر آینده دنبال می کند.

شرکت stas

STAS در واقع از نام دهکده کوچک Stasegem گرفته شده است. در سال 1934 اورباین و لئون هیس به Stasegem نقل مکان کردند و با راه اندازی کارگاه خود به اسب ها نعل زدند و چرخ گاری ها را تعمیر کردند. با پیشرفت زمان و تغییر صنعت حمل و نقل از اسب به وسایل نقلیه موتوری، به ساخت تریلر روی آوردند و شروع به تولید وسایل نقلیه کشاورزی کردند و به تولید اولین تریلرهای STAS ادامه دادند. در دهه 1960 Willy Heyse و همسرش Lydie مدیریت را در دست گرفتند و در سال 1974 شرکت را به Waregem منتقل کردند زیرا به فضای بیشتری برای رشد نیاز داشتند. دفتر مرکزی STAS تا به امروز در Waregem باقی مانده است و در آغاز سال 2023 STAS به ساختمان اداری کاملاً جدید خود در خروجی E17 در Waregem منتقل شد. STAS شروع به تولید تریلرهای آلومینیومی کرد و با تولید تریلرهای سفارشی، طیف STAS را متنوع تر کرد. در حوالی دهه 1990، پسرشان فرانسیس هیس، شرکت را به سمت تخصص در تخلیه بار و تریلرهای زمینی متحرک سوق داد. شبکه نمایندگی گسترش خود را به بیش از 40 نمایندگی مجاز STAS در بیش از 20 کشور در سراسر اروپا آغاز کرد. تولید به دلیل اتوماسیون بدون به خطر انداختن مهارت کامل و برتری محصول به طور قابل توجهی افزایش یافت. طراحی تریلرهای STAS برای برتری در طراحی و راحتی کاربر بیشتر اصلاح شد. STAS، یک شرکت خانوادگی نسل سوم، در حال حاضر در 4 کارخانه Waregem (بلژیک)، Tournai (بلژیک)، Freudenberg (آلمان) و Medías (رومانی) تریلرهای فولادی و آلومینیومی و تریلرهای کف متحرک تولید می کند. در مجموع این کارخانه ها بیش از 500 کارمند را استخدام می کنند و به طور متوسط سالانه 1800 دستگاه تخلیه و 900 تریلر کف متحرک تولید می کنند.

شرکت Pacton

Pacton Trailers تریلر و نیمه تریلر را متناسب با نیاز مشتری طراحی و تولید می کند تا آخرین جزئیاتی که شما مشتری می خواهد.این شرکت یک شرکت هلندی است که در سال 1910 تاسیس شده است.در Pacton Trailer مردم در اولویت هستند و کارمندان قلب شرکت هستند.

شاپور سنگین

جهت خرید انواع تریلر و اتاقک های باری از بهترین برند های ایران و جهان با ما تماس بگیرید.

رایج ترین انواع تریلر برای جابجایی بار در صنعت حمل و نقل

امروزه با وجود تعداد زیاد تریلرهای مختلف، تشخیص اینکه هر کدام برای چه کاری استفاده می‌شوند و کدام یک برای شما بهترین است، دشوار است. با گذر زمان همواره شاهد تکامل ماشین آلات بوده‌ایم و در تلاش بوده ایم تا به مشتریان خود کمک کنیم که بهترین انتخاب خود را پیدا کنند. رایج ترین انواع تریلر و اتاقک های موجود در بازار ایران تریلر کفی، کمپرسی ، تریلر تیغه، تریلر تانکر، تریلر یخچال دار، تریلر بونکر، تریلر کمرشکن و تریلر چادری می باشد.شرکت شاپور سنگین به لطف تیم قوی خود مجموعه ای از این تریلر ها را در انواع مختلف و با برند های مختلف به صورت آگهی از معتبر ترین نمایشگاه ها در وب سایت شاپور سنگین قرار داده است.

تریلر کانتینر

کانتینر حمل و نقل جعبه ای بزرگ و فلزی با ابعاد استاندارد بین المللی است که برای حمل محموله های مختلف استفاده می شود. کانتینر در انواع کانتینر ۲۰ فوت استاندارد ،کانتینر ۴۰ فوت استاندارد، کانتینر ۲۰ فوت روباز ،کانتینر ۴۰ فوت روباز ، کانتینر پهلو باز، کانتینر تاشو کانتینر مخزن ، تانکر کانتینر حمل هوایی و کانتینر یخچالی موجود می باشد.معمولا در حمل و نقل جاده ای از طریق کشنده و کامیون کانتینر ها با تریلر های تیغه ، تریلر کفی یا کفی بغل دار جا به جا می شوند.

تریلر یخچال دار یا تریلر ریفر

همانطور که از نام آن پیداست، تریلرهای یخچال دار که به آنها ریفر نیز گفته می شود برای جابجایی هر محموله ای که نیاز به کنترل دما دارد، طراحی شده اند. کنترل دمای آنها و دیوارهای عایق شده آنها را به تنها نوع تریلر تبدیل می کند که به درستی برای حمل اقلام فاسد شدنی مناسب است. محصولاتی مانند میوه، داروها و بستنی معمولاً با استفاده از این تریلرها جابه‌جا می‌شوند. تریلرهای یخچال دار دارای حداکثر ظرفیت وزنی هستند که مشابه ترانزیت ها حدود 20 تن است و توانایی حمل کالاهایی را که بیشتر از طول عرشه اش باشد را ندارد . هنگام استفاده از تریلر و اتاقک یخچال دار، باید سازنده خودرو را در نظر بگیرید تا اطمینان حاصل شود که موتور خودرو با واحدهای قدرت ثانویه سازگار است. همچنین ضروری است که از نظر مکانیکی روند کارایی بین موتور و کمپرسور تریلر بررسی شود. در مجموعه شاپور سنگین امکان مقایسه بین انواع مختلف تریلر های یخچالی در انواع برند ها موجود می باشد.

تریلر کمپرسی

تریلرهای کمپرسی  با ظرفیت بالا و امکان بارگیری و تخلیه آسان، مناسب‌ ترین گزینه برای جا به جایی محموله‌هایی هستند که به صورت فله‌ای منتقل می‌شوند. یکی از دلایل استواری و پایداری تریلر کمپرسی استفاده از تقویت‌کننده‌های فولادی می‌باشد. بهره بردن از جک های کنترل کننده‌ دستی و اتوماتیک همراه با وزن پایین‌تر، این محصول را به یک محصول رقابتی تبدیل کرده است که امکان حمل بارهای فله‌ای در گستره وسیع را فراهم می‌کند.  این تریلرها بهترین گزینه برای حمل انواع بار مانند پوکه معدنی، ذغال سنگ، خاک نسوز، ماسه بادی، خاک رس و محصولات کشاورزی می‌باشد.تریلر های کمپرسی با ظرفیت های مختلف 30 و 35 متر مکعبی برای کشنده و ظرفیت های دیگر برای کامیون و کامیونت های باری در بازار موجود می باشد.شما می توانید بهترین انواع کمپرسی را در سایت شاپور سنگین خرید کنید.

تریلر کفی

تریلرهای کفی از رایج‌ترین تریلرها برای بارگیری هستند که این قابلیت را دارند تا طیف وسیعی از محصولات مانند کانتینرها، بارهای دارای ارتفاع غیر استاندارد، وسایل دارای حجم کم و وزن بالا مانند توپ فولادی، میلگرد و تیرآهن، خودروهای سنگین و راه سازی و … را جا به جا کنند. تریلرهای کفی  از چوب چند لایه، ضدآب با روکش مخصوص تولید می‌شوند که با ورق‌های مسطح و محکم پوشانده می‌شوند. قطعات فلزی تریلر کفی از فلزات با استحکام بالا مانند فولاد ساخته می‌شوند که باعث می‌شود توانایی حمل بارهای سنگین را داشته باشند.تریلر های کفی بسته به شرکت سازنده دارای ابعاد مختلفی می باشد.در سایت شاپور سنگین انواع تریلر های کفی در ابعاد و برندهای مختلف جهت خرید موجود می باشد.

تریلر تیغه

این تریلرها روز به روز در سراسر جهان بیشتر محبوب می شوند. تریلرهای تیغه تریلرهای مسطح کم ارتفاعی هستند که با توجه به وزن کم آن ها نسبت به سایر تریلر ها بسیار کارآمد هستند. این توع از تریلر بیشتر برای حمل کانتینر های ترانزیت استفاده می شوند.تریلرهای تیغه کانتینر برخلاف وزن سبکی که دارند از شاسی با استحکام بالا برخوردار هستند. این دسته از تریلرها قابلیت حمل کانتینرهای 20 تا 40 فوت را دارند به طوریکه هر کانتینر بر روی تریلر تیغه به کمک 4 عدد قفل مخصوص فولادی، آبکاری و تعبیه شده و در محل‌های خاص به شاسی وصل می‌شود.

تریلر بونکر

بونکر سیلویی قابل حمل توسط تریلی یا قطار باربری است که به واسطه آن امکان جا به جایی سیمان فله ای از نقطه ای به نقطه ای دیگر با حفظ کیفیت آن ایجاد می شود. در واقع بونکرها سوله های خاصی هستند که امکان نفوذپذیری کمی دارند و در مسافت های طولانی می توانند کیفیت سیمان را حفظ کنند.با توجه به ماهیت سیمان که پس از ماندگاری خشک می شود ساختار سیلو به شکلی طراحی شده است که از خشک شدن آن جلوگیری کند.بونکر های سیمان شهری به صورت محفظه های چرخان هستند.بونکر باید به نحوی طراحی شده باشد که کوچکترین سیمانی در خود نگه ندارد و امکان دسترسی کامل مکنده به تمامی ترکیب را بدهد.

تریلرچادری

 این نوع از تریلرها دارای یک رویه محکم درعقب و جلو و برزنت های جمع شونده در طرفین هستند. تریلر های چادری جایگزین بسیار خوبی برای بسیاری از تریلرهای عرشه باز هستند و می توان برای حمل و نقل همه نوع باری از آنها استفاده کرد اما صنایعی با محموله های حساس که ممکن است با ضربه های کوچک هم آسیب ببینند بیشتر از آنها استفاده می کنند. به این ترتیب، این تریلرها را فقط می توان از پشت یا از طرفین بارگیری کرد و نه از بالا و همین موجب ضد نفوذ بودن آن برای جابه‌جایی بارهایی است که نیاز به محافظت در برابر باد و باران در حین حمل و نقل دارند، به دلیل وجود پارچه برزنت دور تا دور تریلر محموله شما به طور کامل تماس با باد، باران، خاک و زباله در امان است.شرکت شاپور سنگین بهترین تریلر های چادری را از بهترین برند های ایران و جهان در انواع مختلف به صورت آگهی در زیر منوی تریلر و اتاقک قرار داده است که مشتریان عزیز امکان بازدید و مقایسه آن ها و خرید را دارند.

تریلر کمرشکن

تریلی کمرشکن از انواع ماشین های باربری فوق سنگین محسوب می شود که معمولا کمتر در جاده ها و مسیرهای معمولی می توانیم آن را ببینیم.این نوع تریلر معمولا برا جا به جایی بار های فوق سنگین از جمله تجهیزات راه سازی مانند لودر مورد استفاده قرار می گیرد. این تریلی ها معمولا در اندازه بسیار بزرگ و فوق سنگین طراحی و تولید شده اند. از این رو کاملا طبیعی است که سرعت کمتری داشته باشند.شرکت شاپور سنگین در راستای ایجاد فضایی آسان برای خرید ماشین آلات سنگین ،انواع تریلر و کشنده بهترین تریلر های کمرشکن را به صورت آگهی در سایت شاپور سنگین قرارداده است.

تریلر تانکر

تریلر تانکر  یکی از پرکاربردترین تریلر ها می‌باشد که به دلیل قدرت و کارایی بی‌نظیری که دارد مورد توجه بسیاری از کاربران قرار می‌گیرد. تریلر تانکر برای حمل بهداشتی و ایمن انواع مایعات و سوخت مانند بنزین، گازوئیل، نفت سفید و... مورداستفاده قرار می‌گیرد. با توجه به اینکه مایعات در حرکت بسیار ناپایدار هستند در ابعاد بزرگ تریلر را نیز ناپایدار می کنند.تریلر های تانکر به گونه طراحی شده اند که با ایجاد بخش های جدا از هم از ناپایداری تریلر جلوگیری کنند.در سایت شاپور سنگین انواع تریلر های تانکر از برند های مختلف جهت مقایسه و خرید وجود دارد.

مهم ترین اجزای فنی تریلر

شاسی و بدنه

شاسی ها و بدنه تریلر در خرید تریلر وقیمت آن بسیار مهم است.در تریلر های دست دوم بررسی سالم بودن بدنه و شاسی از جهت اینکه فاقد شکستگی ، ضربه و جوش کاری باشد بسیار ضروری است.بدنه و ساختار تریلر های مختلف بسته کاربرد و شرکت سازنده از مواد مختلفی همچون چوب های ضد سایش، آلیاژ های فولادی گوناگون و چادر و ... می باشد. عدم سلامت بدنه تریلر از جمله در تریلر های یخچالی که به صورت ساندویچ پنل های عایق است خسارت های جبران ناپذیری به بار می آورد. بارگیری صحیح تریلر در سلامت بدنه و شاسی تریلر حائز اهمیت است، زیرا عدم بارگیری درست ممکن است موجب ضربه یا شکستگی در بدنه و شاسی تریلر شود.

محور تریلر

محور تریلر از مهم ترین اجزای تریلر است.محور ها به جز انتقال قدرت وظیفه تحمل وزن بار و تریلر را نیز دارند.محور های مختلفی از برند های مختلف همچون SAF، BPW، VALX ، Mercedes و Fox بسته به شرکت سازنده تریلر ها ممکن است بر روی تریلر ها سوار شود که تحمل وزن ها و قطعات فنی با سازکار های مختلفی دارند.در هنگام خرید به سالم بودن محور باید توجه جدی شود.در بعضی از تریلر ها یکی از محور ها ممکن است توانایی بالارفتن به صورت پنوماتیکی داشته باشد که از جمله مزیت های تریلر جهت کاهش استهلاک چرخ و لاستیک می باشد.

سیستم ترمز

تریلرها همگی باید دارای یک سیستم ترمز موثر برای اطمینان از توقف ایمن باشند، به خصوص برای تریلرهای سنگین یا بزرگ که نیاز به قدرت توقف بالایی دارند. دو نوع اصلی ترمز برای تریلرها وجود که  ترمز دیسکی و ترمز استوانه ای می باشد.ترمز درام اغلب برای کارهای ساختمانی یا با تریلرهای تخلیه کننده استفاده می شود. این به این دلیل است که ترمز مهر و موم شده است و بنابراین هیچ خاک و ماسه ای نمی تواند بین آنها قرار گیرد. نگهداری این ترمزها اغلب آسان تر و ارزان تر است. با ترمز دیسکی، ترمز باز است، اما ترمز را سریعتر خنک می کند. این بدان معنی است که می توانید طولانی تر و قوی تر ترمز کنید. این ترمزها بیشتر عمر می کنند.سیستم های مختلفی برای ترمز تریلرها از برند های مختلف با توجه به شرکت سازنده در تریلر های استفاده می شود. که در هنگام خرید تریلر بهتر است از نوع و برندو سالم بودن آن مطمئن شد.

سوالات مهم قبل از خرید تریلر و اتاقک

با توجه به  توضیحاتی که پیش تر داده شد شما می توانید با توجه به نوع بار خود از قبیل کالا های خشک، کالا های ساختمانی، کالا های فاسد شدنی و انواع دیگر کالاها از میان صدها آگهی موجود در سایت تخصصی شاپور سنگین با در نظر گرفتن نیاز خود تریلر مناسب خود را پیدا کنید.پساز انتخاب تریلر دلخواه و مقایسه و بررسی آن می توانید با تماس با کارشناسان سایت شاپور سنگین جهت خرید تریلر خود اقدام کنید.
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.