advertise

کشنده ایویکو

فروش کشنده ایویکو

شرکت ایویکو مخفف Industrial Vehicles Corporation و یک شرکت ایتالیایی تولید خودروهای صنعتی است. این شرکت در سال 1975 از طریق ادغام پنج برند مختلف تأسیس شد: Fiat Veicoli Industriali، OM، Lancia Veicoli Speciali، Unic، و Magirus-Deutz.
ایویکو طیف گسترده ای از وسایل نقلیه تجاری از جمله کامیون، ون، اتوبوس و خودروهای صنعتی را تولید می کند. خط تولید آنها شامل مدل هایی است که برای اهداف مختلف طراحی شده اند، از حمل و نقل طولانی مدت و توزیع شهری گرفته تا کاربردهای ساخت و ساز و خارج از جاده.شرکت ایویکو در سطح جهانی فعالیت می کند و دارای امکانات تولیدی در کشورهای مختلف است که به بازارهای سراسر جهان خدمات ارائه می دهد. در اروپا، آمریکای جنوبی، آفریقا، آسیا و خاورمیانه حضور چشمگیری دارد.کشنده ایویکو به سبب کیفیت بسیار مطلوب سال ها است که در جاده های ایران برای انواع حمل و نقل حضور دارد. شما می توانید انواع کشنده ایویکو را از طریق اسن صفحه از سایت شاپور سنگین ملاحظه و خرید کنید.

شاپور سنگین / آگهی فروش / کشنده / ایویکو کشنده

شاپور سنگین

گروه شاپور سنگین مفتخر است به عنوان اولین نمایشگاه آنلاین ماشینهای سنگین باری در منطقه شاپور جدید اصفهان، اقدام به تولید محتوای تخصصی ماشینهای سنگین تریلی، کامیون، کامیونت و تریلر در بستر سایت شاپور سنگین نماید.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.