advertise

کفی مارال

تریلر کفی مارال

تریلر کفی یکی از رایج ترین و پرکاربرد ترین انواع تریلر که در صنعت حمل و نقل بسیار پرکاربرد است. تریلر کفی به سبب فضای آزد از طرفین امکان بارگیری آسان و تخلیه بار آسان را فراهم می آورد. یکی دیگر از مزیت های تریلر کفی این است که امکان بارگیری بار های با ابعاد نا متعارف را فراهم می کند. یکی از برند های بسیار خوش نام و معتبر در تولید تریلر کفی ، شرکت مارال صنعت جاوید است. تریلر کفی مارال یکی از مرغوب ترین و بهترین تریلر های کفی تولید شده در ایران است. کفی مارال دارای استاندارد و گواهی بازرسی جوش و کنترل ابعادی و تست هیدرولیک رینگ می باشد که ایمنی و کیفیت این کفی را تضمین می کند. کفی مارال در شاسی و قطعات فلزی از فولاد با استحکام بالا (S500MC) همراه با جوش Co2 ساخته شده و در کف چوب چندلایه به ضخامت 30 میلی‌متر استفاده شده است. تریلر کفی مارال معمولا در نوع سه محور با محور بالارونده تولید می شود. شما در این صفحه از سایت شاپور سنگین می توانید انواع آگهی کفی مارال صفر کیلومتر و کفی مارال کارکرده را مشاهده کنید و جهت خرید با کارشناسان فروش شاپور سنگین تماس بگیرید.

مشخصات فنی کفی مارال

ساختار شاسی کفی مارل از فولاد با استحکام بالا (S500MC) همراه با جوش Co2 در اتصالات می باشد. کف کفی مارال از جنس چوب چندلایه به ضخامت 30 میلی‌متر و دارای جای پایه و جغجغه در فواصل مناسب است. کفی مارال دارای 3 عدد محور 9 تنی با ترمز دیسکی یا کاسه‌ای  برند knorr یا Wabco ساخت آلمان یا Haldex ساخت سوئد با محور جلو مجهز به سیستم بالارونده است. میل ریش کفی مارال یک عدد 2 اینچی برند JOST ساخت آلمان است که توانا بسیار بالایی دارد. کفی مارال صنعت جاوید دارای استاندارد و گواهی بازرسی جوش و کنترل ابعادی و تست هیدرولیک رینگ است. 
وزن کفی مارال 6170 کیلوگرم و طول آن 13820 میلیمتر است . عرض کفی مارال 2550 میلیمتر و ارتفاع آن 2090 میلیمتر می باشد.

قیمت کفی مارل

در روند قیمت گذاری یک کفی مارال عواملی چون سال ساخت ، سلامت شاسی ، سلامت محور ها و درصد سلامت لاستیک های مورد استفاده ، میزان کارکرد، نوع محور ها و تعلیق مورد استفاده و دیسکی یا کاسه ای بودن ترمز ها اثر گذار است. معمولا حتی در مدل های صفرکلیومتر کفی مارال نوسان قیمت در مدل ها مختلف به دلیل اختلاف در تحیهزات و قطعات زیاد است. قیمت کفی مارال مدل 1401 در حدود 1 میلیارد و 280 میلیون تومان تا 1 میلیارد و 200 متغیر است. قیمت کفی مارال مدل 1402 نیز بین یک میلیاردو 300 تا 1 میلیارد و 400 میلیون تومان متغیر است. قیمت کفی مارال کارکرده بسته به عوامل یاد شده بین 350 میلیون تومان تا 1 میلیارد 300 میلیون تومان متغیر است. 

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.