advertise

پیلسان ۴۴۰

کشنده پیلسان C7H 440

پس خروج سازندگان ابرقدرت کشنده از ایران به دنبال تحریم ها بسیاری از کشور های دیگر نظیر چین به دنبال بدست گرفتم بازار ایران وارد عرصه ساخت و توزیع کشنده در ایران شدند. بسیاری دیگر از سازندگان داخلی و کمپانی های قدرت مند داخلی نیز با همکاری شرکت های خارجی روی به ساخت کشنده های داخلی آوردند. یکی از کشنده تولید داخلی که باهمکاری شرکت های خارجی در سال اخیر توجه زیادی به خود جلب کرده کشنده پیلسان ۴۴۰ شرکت پیلسان بودهاست که با همکاری شرکت MAN آلمان ساخته شد. این کشنده با موتور ۴۴۰ اسب بخاری و گیربکس دستی گزینه خوبی برای حمل و نقل سنگین در ایران می باشد. پیلسان ۴۴۰ با بهره گیری از موتور موتور مجهز به توربوشارژ و اینتر کولر و شاسی ۸ میل و همچنین استفاده از معتبر ترین قطعات یکی از گزینه های مناسب جهت خرید است. در این صفحه از سایت شاپور سنگین انواع آگهی فروش کشنده پیلسان C7H 440 مشاهده می کنید. برای خرید کشنده پیلسان ۴۴۰ نیز می توانید با کارشناسان فروش شاپور سنگین تماس بگیرید.

مشخصات فنی پیلسان ۴۴۰

پیلسان ۴۴۰ شرکت پیلسان دارای ابعاد 6225 در 2500 در 3850 میلی متر است. موتور کشنده پیلسان ۴۴۰ یک موتور ۶ سیلندر ۲۴ سوپاپ است که مجهز به توربوشارژ و اینتر کولر، سیستم تزریق سوخت Common Rail پیش فیلتر، گرم کن الکتریکی هوای ورودی به موتور (Cold Start) گرم کن سیستم آلایندگی SCR، مجهز به کاتالیزور هوشمند، سیستم مصرف بهینه سوخت (ECO Switch) جهت بهبود عملکرد موتور است. استاندارد آلایندگی کشنده پیلسان ۴۴۰ یورو۵ می باشد. موتور پیلسان ۴۴۰ یک موتور ۱۱ لیتری ۴۴۰  اسب بخاری است که توان لازم جهت حمل باری سنگین را دارد.گیربکس کشنده پیلسان ۴۴۰ یک جعبه دنده دستی با ۱۶ دنده جلو و ۲ دنده عقب است. شاسی کشنده پیلسان یک شاسی ۸ میلی متری تحت لیسانس مان آلمان است. کابین کشنده پیلسان ۴۴۰ تحت لیسانس MAN آلمان سری TGA است.

چرا پیلسان ۴۴۰ بخریم؟

اولین نکته برای خرید کشنده پیلسان ۴۴۰ این است که با توجه به فعالیت مجتمع پیلسان به عنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت دنیای ماموت با توجه به اعتبار و کیفیت برند ماموت قطعا شرکت پیلسان هم محصولات با کیفیتی تولید می کند که کشنده پیلسان ۴۴۰ یکی از آنهاست. از دیگر نکات که  کشنده پیلسان ۴۴۰ را به یک گزینه خوب جهت خرید تبدیل می کند این است که کشنده پیلسان ۴۴۰ تحت لیسانس MAN آلمان طراحی و تولید می شود که شرکت معتبر و قدرت مندی در زمینه تولید کشنده است. یک مزیت مهم کشنده پیلسان ۴۴۰ این است که چون طراحی و تولید و مونتاژ داخلی دارد خدمات پس از فروش خوبی دارد و پشتیبانی کالا و خدمات در دسترس در کل کشور دارد. نکته آخر در خرید کشنده پیلسان ۴۴۰ این است که کشنده پیلسان ۴۴۰ دارای امکانات رفاهی و تجهیزات به روز است که ایمنی را افزایش می دهد و راحتی راننده و سرنشینان را فراهم می کند.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.