advertise

جرثقیل

خرید و فروش جرثقیل

خرید و فروش جرثقیل به صورت تخصصی و با ارائه مشخصات فنی لازم جهت بررسی خریدار در سایت شاپورسنگین برای خریداران جرثقیل به صورت تخصصی در اصفهان در گام اول و برای ایران در گام دوم فراهم گردیده است. دسته بندی جرثقیل در سایت شاپورسنگین براساس دستگاه جرثقیل تقسیم بندی گردیده که با بررسی های انجام شده خرید و فروش جرثقیل کاتو ، جرثقیل تادانو ، جرثقیل اطلس و جرثقیل یونیک در ایران بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص داده است.

فروش جرثقیل کامیونی

جرثقیل کامیونی به جرثقیلهایی گفته می شود که اتاق بار آن تیرکهای جرثقیل بوده و به منظور حمل ، جابه جایی یا بلند کردن بار مورد استفاده قرار می گیرد. جرثقیل کامیونی در قسمت اتاق بار دارای متعلقات و اهرمهای لازم جهت کنترل و تنظیم جرثقیل می باشد . جرثقیلهای کامیون خود بارگیر نیز از دسته کامیون هایی هستند که جرثقیل به اتاق کامیون چسبیده و بقیه اتاق قسمت بار به صورت کفی تریلر بوده و برای جابه جایی های دو مرحله ای یا جابه جایی باری مثل جابه جایی لیفتراک مورد استفاده قرار می گیرد. جرثقیلهای کامیونی در ایران بیشتر از نوع جرثقیلهای خود بارگیر هستند و جرثقیلهای کامیونی اتاق کنترل دار اهرم ها به جرثقیلهای کارگاهی گفته می شود.

انواع جرثقیل

انواع مختلفی از جرثقیل ها برای اهداف مختلف در محیط های ساختمانی و صنعتی طراحی شده اند.

جرثقیل های برجی بلند هستند، روی زمین ثابت هستند و معمولاً در ساخت آسمان خراش ها استفاده می شوند. جرثقیل های متحرک همه کاره هستند و می توانند به مکان های مختلف حمل شوند. جرثقیل های خزنده روی ریل حرکت می کنند و برای بلند کردن وسایل سنگین پایدار هستند. جرثقیل های سقفی در کارخانه ها نصب می شوند و برای جابجایی کارآمد مواد در امتداد یک تیر حرکت می کنند. جرثقیل های تلسکوپی دارای بوم قابل افزایش است که برای رسیدن به ارتفاعات بلند مناسب است. جرثقیل های زمین ناهموار به قابلیت های خارج از جاده برای ساخت و سازهای چالش برانگیز مجهز هستند. جرثقیل های شناور روی آب کار می کنند و برای فعالیت های بندری بسیار مهم هستند. جرثقیل های لودر بر روی کامیون ها برای بلند کردن و بارگیری کالا نصب می شوند. جرثقیل های هوایی یا «جرثقیل های آسمان» هلیکوپترهایی با قابلیت بالابری هستند که اغلب در مناطق دورافتاده یا غیرقابل دسترس استفاده می شوند. جرثقیل های کوچک فشرده هستند و در فضاهای محدود استفاده می شوند. جرثقیل های دروازه ای ساختاری پل مانند دارند و برای کارخانه های کشتی سازی ایده آل هستند. جرثقیل های بازویی دارای بازوی افقی برای بلند کردن دقیق در یک منطقه محدود هستند. جرثقیل های لوفینگ ارتفاع قلاب ثابت را در حین لوفینگ حفظ می کنند. جرثقیل های عرشه ای در کشتی ها برای جابجایی محموله یافت می شوند. جرثقیل های تمام زمینی همه کاره هستند و می توانند هم در جاده ها و هم در زمین های ناهموار حرکت کنند. جرثقیل های کامیونی برای جابجایی آسان بر روی کامیون ها نصب می شوند. جرثقیل های راه آهن برای کار در خطوط راه آهن طراحی شده اند. جرثقیل های شناور بر روی بارج ها برای بلند کردن بارهای سنگین روی آب قرار می گیرند. جرثقیل های کانتینری به طور موثر کانتینرهای حمل و نقل را در بنادر حمل می کنند. جرثقیل های مغناطیسی از نیروی الکترومغناطیسی برای بلند کردن مواد مغناطیسی استفاده می کنند. هر نوع جرثقیل نیازهای خاصی را در صنایع ساخت و ساز و لجستیک برآورده می کند.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.