advertise

کشنده دافران

فروش کشنده دافران

شرکت خودرو سازی شایان دیزل که جز خودرو سازی های تازه کار در بازار تولید خودرو های سنگین می باشد. این شرکت اولین کشنده خود یعنی کشنده دافران h7 را که تقریبا جز کشنده های به روز و با امکانات خوب می باشد و استاندارد های اروپا را دارا می باشد و استاندارد آلایندگی یورو5 دارد را به بازار عرضه کرده است.کشنده دافران تقریبا همان کشنده چنگ لانگ چینی می باشد که با تغییراتی وارد بازار ایران شده است.کشنده دافران معمولا در نسخه های با موتور 6 سیلندر و قدرت 480 اسب بخاری تولید و عرضه شده است. در این صفحه از سایت شاپور سنگین شما می توانید بهترین کشنده های دافران نو و دست دوم را مشاهده و از طریق تماس با کارشناسان شاپور سنگین نسبت به خرید اقدام کنید.

شاپور سنگین

گروه شاپور سنگین مفتخر است به عنوان اولین نمایشگاه آنلاین ماشینهای سنگین باری در منطقه شاپور جدید اصفهان، اقدام به تولید محتوای تخصصی ماشینهای سنگین تریلی، کامیون، کامیونت و تریلر در بستر سایت شاپور سنگین نماید.

مشخصات فنی دافران

کشنده دافران h7 شایان دیزل تمامی استاندارد های 85 گانه اروپا را دارا می باشد. کشنده دافران دارای یک موتور 480 اسب بخاری 6 سیلندر ۲۴ سوپاپ با حجم ۱۲۱۵۵ سی‌سی است که مجهز به سیستم سوخت رسانی Common Rail و ECU محصول شرکت Bosch است. وزن کلی کشنده دافران در حدود 7800 کیلوگرم می باشد. کشنده دافران h7 دارای گیربکس اتوماتیک با 12 دنده جلو و 4 دنده عقب از سری Zf-12TX242ITD است. ظرفیت مخزن سوخت کشنده دافران مجموعا 1200 لیتر می باشد. سیستم تعلیق در کشنده دافران در محور جلو از نوع پارابولیک و در محور عقب از نوع بادی می باشد. یکی از ویژگی های خوب کشنده دافران دارا بودن اینتاردر 5 مرحله ای است.

شایان دیزل تولیدکننده دافران

شرکت شایان دیزل در سال ۱۳۹۵ تاسیس شده است. اولین تولید شرکت شایان دیزل یک کشنده پرطرفدار و تقریبا جا افتاده در بازار یعنی کشنده دافران h7 است. از دلایلی که می توان انتخاب کشنده های شایان دیزل را یک انتخاب خوب دانست این است که در گروه شایان دیزل کیفیت اهمیت زیادی دارد، از مشتریان خود پشتیبانی خوبی انجام می دهد، به تعهدات خود پایبند است و تسهیلات خوبی برای خریدارن کشنده دافران فراهم می اورد. کشنده دافران اولین محصول شرکت شایان دیزل با همکاری شرکت اروپایی دافران دیزل از معتبرترین شرکت‌های طراحی و مهندسی خودرو در اروپا و همکاری و بهره‌گرفتن از مجرب‌ترین متخصصان صنعت خودروی کشور طراحی و به مرحله تولید انبوه رسیده است. شایان دیزل در راستای تامین نیاز های مردم و صنعت حمل و نقل ایران قصد دارد در آینده انواع کشنده جدید جفت محور و کامیون های باری و انواع کامیونت را نیز عرضه کند.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.