advertise

کشنده امپاور

فروش کشنده امپاور

کشنده امپاور از گروه بهمن در سال 1400 رو نمایی شد. کشنده امپاور را بعضی از متخصصین همان فوتون آئومان h5 می دانند که تغییراتی در کابین وظاهر و نیرو محرکه آن ایجاد شده است.اکنون فقط کشنده امپاور  BD500 در خانواده محصولات کامیون امپاور قرار دارد اما در آینده باید منتظر تنوع و عرضه محصولات بیشتری از گروه بهمن در زمینه خودرو های سنگین باشیم. کشنده امپاور BD500 با موتور 490 اسب بخاری خود پس از عرضه در بازار ایران مشتریان را به سمت خود جذب کرد و اکنون بخشی خوبی از بازار را در اختیار دارد. شما می توانید انواع آگهی کشنده امپاور را با مشخصات گوناگون در این صفحه مشاهده و نسبت به خرید از طریق تماس با کارشناسان فروش سایت شاپور سنگین اقدام کنید.

قیمت امپاور BD 500

تولید کننده
گروه ماموت
قیمت بازار
5,850,000,000 تومان
قیمت نمایندگی
5,100,000,000 تومان
قیمت اروپا
0
قیمت حواله یا شرایطی
700,000,000 تومان
بروزرسانی
۱۴۰۳/۳/۷

امکانات کشنده امپاور

کشنده امپاور نسبت به کشنده های داخلی دارای امکانات پیشرفته خوبی است. از جمله امکانات کشنده امپاور BD500 می توان به موارد زیر اشاره کرد:
سیستم هشدار حرکت بین خطوط ( LDWS ) که موجب حفظ ایمنی کشنده امپاور و راننده و سایر افراد در جاده می شود. و باعث می باشد در صورت خواب آلودگی و یا حادثه برای راننده از تصادف جلوگیری شود. سیستم کنترل حرکت خودرو در سر بالایی ( HSA) که حرکت بهتر و ایمن تر و قدرتمند تر کشنده امپاور را در سربالای ها تضمین می کند. سیستم هشدار برخورد از جلو (FCWS) یک سنسور قدرت مند که با امواج آلتراسونیک کار می کند در جلوی کشنده امپاور قرار دارد که در صورت کم بودن فاصله با خودرو جلویی و یا موانع ابتدا هشدار صوتی پخش می شود و در ادامه توسط سیستم ترمز اضطراری هوشمند (AEBS) کشنده ترمز خودکار می گیرد. کشنده امپاور دارایدارای تاییدیه ADR بر اساس استاندارد اروپا برای حمل کالاهای خطرناک ( تانکر سوخت و ...) است. از دیگر امکانات کشنده امپاور می توان به سیستم کروز کنترل اشاره کرد که موجب کاهش خستگی راننده در حین رانندگی می شود و مصرف سوخت را کاهش می دهد و همچنین استهلاک را نیز کاهش می دهد. 

مشخصات فنی امپاور

کشنده امپاور مدل BD500 یک کشنده مونتاژی است که در سال 1400 توسط گروه بهمن معرفی شد. کشنده امپاور دارای یک موتور 11800 سی سی مجهز به توربو شارژ است که قدرتی در حدود 500 اسب بخار و گشتاور 2300 نیوتن برمتر ایجاد می کند. این موتور در بین کشنده های داخلی یک موتور قوی و کاربردی به حساب می آید. کشنده امپاور BD500 دارای یک گیربگس 12 سرعته اتوماتیک از برند ZF سری TRAXON می باشد. گیربکس کشنده امپاور BD500 دارای یک ریتاردر 5 حالته قدرتمند می باشد که کنترل خوبی برای حفظ تعادل کشنده امپاور در سرازیری ها و انواع شیب ها فراهم می کند. سطح استاندارد آلایندگی کشنده امپاور یورو 5 می باشد که نسبت به کشنده های وارداتی قدیمی و بعضی از کشنده های داخلی خوب ولی در مقایسه با کشنده های روز وارداتی که سطح یورو 6 را ارائه می دهند ضعیف است. ریتاردر ۵ حالته گیربکس کشنده امپاور در کنار ترمز موتور و ترمز اگزوز سیستم کامل ترمز کمکی را برای کنترل بهتر کشنده امپاور در حین رانندگی فراهم می آورد. مدل موتور امپاور BD500 سری ISGe5 از شرکت CUMMINS می باشد که شرکتی معتبر در زمینه تولید موتور انواع ماشین آلات سنگین می باشد و تعمیر و نگه داری آن در داخل کشور به خوبی انجام می گیرد. شما مشتری گرامی جهت خرید کشنده امپاور و مشاوره خرید می توایند با کارشناسان فروش سایت شاپور سنگین تماس بگیرید.

قیمت کشنده امپاور BD500

در مورد قیمت یک کشنده اعوامل متعددی همچون میزان کارکرد، سال ساخت، سلامت فنی و بدنه کشنده و میزان امکانات ف نوع فروشنده و رنگ و دیگر عوامل بسیار تاثیر گذار است که مجموعه این عوامل را باید در کنار هم در نظر داشت. بر اساس آخرین نوسانات بازار قیمت کشنده امپاور صفر از 4میلیارد و 850 میلیون تا 4میلیارد و 600 میلیون تومان متغیر می باشد. قیمت کشنده امپاور صفر به عواملی مانند زمان عرضه توسط کارخانه و میزان عرضه و تقاضای مشتری نیز بستگی دارد. قیمت کشنده امپاور کارکرده نیز بسته به میزان کارکرد و سلامت کشنده بین 4میلیارد و 800 در مدل های سال 1402 شروع می شود و تا 3میلیارد تومان تا مدل های سال 1400 کاهش می یابد. این داده ها البته بسته به موقعیت مکانی و سایر مشخصات کشنده نوسان دارد و با توجه به نوسانات بازار و ارز شما می توایند برای اطلاع از آخرین قیمت کشنده امپاور می توایند با کارشناسان فروش شاپور سنگین تماس بگیرید.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.