advertise

اتوبوس

فروش اتوبوس

متاسفانه به دلیل تحریم‌ها، در ایران اتوبوس‌های صفر کیلومتر به‌ندرت در دسترس قرار دارند و برای خرید باید به سراغ نمونه‌های کارکرده در مدل‌های مختلف بروید. اگر قصد خرید اتوبوس را دارید، حتما باید در زمان خرید به چند نکته مهم توجه داشته باشید. از برخی از این نکات می‌توان به سلامت فنی و ظاهری اشاره کرد. شما می‌توانید از مجموعه شاپور سنگین، انواع مدل‌های ا‌تو‌بو‌س کارکرده را با قیمت مناسب خریداری کنید.اگر قصد خرید اتوبوس را دارید، ما در مجموعه شاپور سنگین آماده ارائه خدمات به شما هستیم. شما می‌توانید همین حالا و از طریق همین صفحه، برای خرید اتوبوس دلخواه خود از مجموعه ما اقدام کنید. همچنین در صورت وجود سوال یا مشکل، از طریق بخش پشتیبانی با ما در تماس باشید.

برندهای برتر اتوبوس دنیا

در حال حاضر برندهای مختلفی در دنیا وجود دارند که می‌توانید برای خرید ا‌تو‌بو‌س به سراغ آن‌ها بروید. هرکدام از این برندها مدل‌های مخصوص خود را با توانمندی‌های فنی و امکانات رفاهی متفاوت دارند. برخی از محصولات قدیمی این برندها در حال حاضر در ایران قرار دارند و خرید و فروش می‌شوند.

از جمله برخی از برترین برندهای برتر ا‌تو‌بو‌س در دنیا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• برند Yutong
• برند Daimler (Mercedes Benz)
• برند King Long
• برند Golden Dragon
• برند Marcopolo S.A
• برند Zhongtong
• برند MAN
• برند Higer Bus
• برند Volvo
• برند Scania

قیمت اتوبوس

اگر قصد خرید ا‌تو‌بو‌س کارکرده را دارید، باید در زمان خرید به چند نکته مهم توجه داشته باشید. از جمله این نکات می‌توان به کارکرد اتوبوس با توجه به میزان کیلومتر، وضعیت سلامت فنی، وضعیت سلامت بدنه، وضعیت سلامت کابین، عدم برخورداری از مشکلات قانونی، برخورداری از آپشن‌های مختلف و اضافه کردن امکانات جانبی مختلف اشاره کرد. در ادامه این موارد را بررسی کرده‌ایم.

کارکرد اتوبوس با توجه به میزان کیلومتر
یکی از مواردی که حتما باید در زمان خرید اتوبوس کارکرده به آن توجه کنید، میزان کارکرد آن است. هرچقدر که کارکرد اتوبوس بیشتر باشد، ارزش آن به مراتب پایین‌تر خواهد بود. توصیه می‌کنیم در زمان خرید به سراغ اتوبوسی بروید که میزان کارکرد آن به مراتب پایین‌تر از حد معمول باشد.
وضعیت سلامت فنی
یکی از مواردی که باید برای خرید اتوبوس کارکرده به آن توجه کنید، وضعیت سلامت فنی است. هرچقدر که موتور، تعلیق، گیربکس و چرخ‌ها وضعیت بهتری داشته باشند، ارزش اتوبوس به مراتب بالاتر خواهد بود. اگر به دنبال هزینه‌های تعمیر و دردسرهای آن نیستید، پیشنهاد می‌کنیم به سراغ نمونه سالم بروید. در شاپور سنگین امکان خرید انواع اتوبوس با وضعیت مناسب وجود دارد.
وضعیت سلامت بدنه
سلامت بدنه مورد دیگری است که پیشنهاد می‌کنیم در زمان خرید اتوبوس به آن توجه کنید. وقتی که سلامت بدنه اتوبوس در وضعیت مناسبی قرار داشته باشد، ا‌تو‌بو‌س شما جلوه جذاب‌تری خواهد داشت. پیشنهاد می‌کنیم همیشه به دنبال ا‌تو‌بو‌سی باشید که وضعیت فنی و ظاهری سلامتی داشته باشد.
وضعیت سلامت کابین
سلامت کابین را می‌توان به عنوان یکی از نکات مهم در زمان خرید ا‌تو‌بو‌س معرفی کرد. هرچقدر که ا‌تو‌بو‌سی که خریداری می‌کنید، در وضعیت کابین بهتری قرار داشته باشد، مسافران سفر بهتری را تجربه خواهند کرد و در عین حال ارزش ا‌تو‌بو‌س نیز بالاتر خواهد بود.
برخورداری از آپشن‌های مختلف
وجود آپشن‌های مختلف مانند صندلی‌های تخت خواب شو می‌تواند تاثیر به‌سزایی در قیمت ا‌تو‌بو‌س بگذارد. به همین خاطر، اگر قصد خرید ا‌تو‌بو‌س کارکرده را دارید، حتما به آپشن‌های آن توجه کنید و به دنبال خرید ا‌تو‌بو‌سی با آپشن‌های کاربردی و زیاد باشید. شما می‌توانید از این صفحه از شاپور سنگین انواع مدل اتوبوس را خریداری کنید.
اضافه کردن امکانات جانبی مختلف
برخی از مالکین ا‌تو‌بو‌س‌ها به آن‌ها امکانات جانبی اضافه می‌کنند. از جمله برخی از این امکانات می‌توان به مانیتور پشت صندلی، مانیتور وسط و امکانات رفاهی دیگری مانند آب سردکن اشاره کرد. هرچقدر که این امکانات خاص‌تر و بیشتر باشند، قیمت ا‌تو‌بو‌س بیشتر خواهد بود.


از سوی دیگر قیمت کامیون برندهای چینی در مقایسه با دیگر محصولات خارجی به‌مراتب پایین‌تر است؛ اما به دلیل روابط اقتصادی خوب چین با ایران، طیف وسیعی از ماشین‌های وارداتی کشور متعلق به خودروهای چینی هستند. بااین‌حال در خودرو‌های چینی نیز برخی برندها کیفیت مطلوبی دارند. ما در مجموعه شاپور سنگین انواعی از پرقدرت‌ترین کامیون‌های خارجی را برای فروش به شما عرضه می‌کنیم.

اتوبوس‌های داخل شهری در ایران

به طور کلی، اتوبوس‌های موجود در بازار را می‌توان به دو نوع داخل شهری و بین‌شهری تقسیم کرد. اتوبوس‌هایی که در دسته داخل شهری قرار می‌گیرند، معمولا از نوع دولتی هستند و امکان خرید و فروش با مالکیت تام را ندارند. البته برخی از این اتوبوس‌ها با گذر زمان، توانسته‌اند سند خود را دریافت کنند و به اصطلاح سند آزاد هستند.در ایران، با مدل بسیار محدودی از اتوبوس مواجه هستیم. این محدودیت در نمونه‌های داخل شهری بسیار شدیدتر می‌شود. به طور کلی، می‌توان گفت که بسیاری از اتوبوس‌های داخل شهری از برندهای بنز و اسکانیا هستند. اتوبوس‌هایی که برای شرکت بنز هستند، بعد از گذشت چند سال بازسازی می‌شوند و دوباره به ناوگان برمی‌گردند. از جمله رایج‌ترین اتوبوس‌های شهری می‌توان به 457 و عقاب اسکانیا اشاره کرد. در این صفحه از شاپور سنگین، امکان خرید انواع مدل اتوبوس را خواهید داشت.

برخی از برترین برندهای ا‌تو‌بو‌س در ایران

در ایران، برندهای نستبا محدودی برای خرید و فروش ا‌تو‌بو‌س وجود دارند. البته این برندها جهانی هستند و از نظر کیفیت و مهندسی می‌توان روی آن‌ها حساب باز کرد. با این حال، باید به این نکته اشاره کنیم که برخی از ا‌تو‌بو‌س‌های حال حاضر بازار بسیار قدیمی و برای نیم‌قرن پیش هستند. شما در شاپور سنگین امکان خرید انواع مدل اتوبوس را دارید.
از جمله برخی از برترین برندهای ا‌تو‌بو‌س در ایران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• ولوو
• مان
• اسکانیا
• مرسدس‌بنز

آیا امکان خرید و فروش ا‌تو‌بو‌س صفر در ایران وجود دارد؟

یکی از سوالاتی که درباره خرید و فروش ا‌تو‌بو‌س مطرح می‌شود این است که آیا در ایران امکان خرید و فروش ا‌تو‌بو‌س‌های صفر کیلومتر وجود دارد؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که ا‌تو‌بو‌س‌هایی که در حال حاضر وجود دارند، همه کارکرده هستند و خبری از ا‌تو‌بو‌س صفر کیلومتر نیست. اگر قصد خرید اتوبوس صفر کیلومتر را دارید، باید بگوییم که بنا به شرایط موجود، هیچ مدل اتوبوس نو و صفر کیلومتری در بازار وجود ندارد. اما شما می‌توانید از مجموعه شاپور سنگین انواع مدل‌های اتوبوس کارکرده تمیز و در حد صفر را با قیمت مناسب خریداری کنید.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.