advertise

یخچال ماموت

تریلی یخچالی ماموت

در حمل و نقل بار های غذایی و مواد فاسد شدنی و بعضی دارو ها استفاده از تریل یخچالی الزامی است. در سال های اخیر به لطف توانمندی شرکت های داخلی تولید کننده تریلر انواع تریلی های یخچالی با کیفیت مناسب تولید شده و در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است. یکی از تریلی های یخچالی برتر در کشور تریلی یخچالی ماموت می باشد. تریلرهای یخچالی ماموت با سازگاری در بارگیری انواع محموله‌های پالتی و فله‌ای به علت ساختار کف ریل و امکان ایجاد گردش بهتر هوای داخل، جهت انواع محصولات از دمای مثبت 20 الی منفی 30 درجه سانتیگراد طراحی و تولید می‌گردد. شرکت ماموت به دلیل تولید انواع ساندویچ پنل و اتاق های عایق شهرت دارد، بنابراین یکی از بهترین شرکت ها در زمینه تولید تریلی یخچالی با کیفیت است. شما مشتری گرامی در این صفحه انواع آگهی فروش تریلی یخچالی ماموت را مشاهده می کنید و برای خرید تریلر یخچالی ماموت می توانید باکارشناسان فروش شاپور سنگین تماس بگیرید

مشخصات فنی یخچال ماموت

ابعاد تریلی یخچالی ماموت به صورت طول : 13،590میلیمتر / عرض : 2،590 میلیمتر / ارتفاع : 2،775 میلیمتر (داخل 2،540 x 2،470 x13،405 میلیمتر) است. ظرفیت یخچال ماموت 4 تن (84 متر مکعب) می باشد. جنس اتاق یخچال ماموت به صورت دیوارههای کناری، جلو و سقف : ساندویچ پانل یک پارچه از فوم عایق پلی اورتان سخت با دو رو ورق پیشرنگ آلوزینک (ورق بیرون: 0.7 و ورق داخل: 0.5 میلیمتر) رنگ رویه 25 میکرون از سوپر پلی استر ( رال9016 ) و سمت زیرین 7 میکرون رنگ پرایمر (سایر رال ها مطابق سفارش مشتری) است. در زیر تریلی یخچالی ماموت سه محور 9 تنی از یکی از برند های  Ceylan /Mustafa/FOX/BPW/ قرار می گیرد که توانایی حمل مطمئن بار ها با تناژ بالا رادارد. سیستم ترمز یخچال ماموت از نوع دیسکی یا کاسه ای از یکی برند های WABCO , HALDEX , KNORR است.

قیمت یخچال ماموت

تریلی یخچالی یکی از انواع تریلر است که به سبب امکان حمل بار های خاص فاسد شدنی و دارویی اکثر اوقات بار برای حمل دارد و دارای محدودیت های حمل و نقلی و ترافیکی نیز نمی باشد. در تریلی یخچالی به سبب استفاده از تجهیزاتی مانند یونیت های عایق دما و واحد های سرد سازی قیمت تریلی یخچالی مقداری از سایر انواع تریلی ها بیشتر می باشد. قیمت تریلی یخچالی ماموت به عوامل متعددی چون سال ساخت، سلامت بدنه یخچال ماموت ، سلامت واحد سرد کننده و تجهیزاتی همچون نوع محور ها و نوع ترمز تریلر بستگی دارد. قیمت تریلی یخچالی ماموت طبق آخرین برروزرسانی ها در مدل های صفر کیلومتر با سال ساخت 1401 در مدل تریلی یخچالی ماموت ساده در حدود 1 میلیارد و 800 میلیون می باشد. و در مدل تریلی یخچالی ماموت کف ریلی در حدود 1 میلیارد و 850 میلیون تومان است. قیمت تریلی یخچالی ماموت در مدل های با سال ساخت 1402 در سری یخچال ماموت ساده در حدود 1 میلیارد 850 و در سری یخچال ماموت کف ریلی در حدود 1میلیارد و 950 میلیون تومان است. در مدل های کارکرده تریلی یخچالی ماموت بسته به نکات یاد شده و واحد سرمایشی قیمت از 500 میلیون تومان تا 2 میلیارد متغیر است.

چرا یخچال ماموت؟

معروف ترین محصول تریلی های شرکت دنیای ماموت و همینطور پرطرفدارترین و پرتقاضا ترین محصول دنیای ماموت تریلی یخچالی دنیای ماموت است. با توجه به وجود شرکت های متعدد تریلی سازی که به صورت مجاز یا کارگاهی کار می کنند چرا باید تریلی یخچالی ماموت را بخریم؟ اولین و محکم ترین دلیل برای خرید تریلی یخچالی ماموت اعتبار و شهرت برند دنیای ماموت است. دومین دلیل را می توان خدمات پس از فروش گشترده و عالی شرکت دنیای ماموت دانست. می توان به کیفیت و استفاده از قطعات با کیفیت در تریلی یخچالی ماموت اشاره کرد که این محصول را خاص می کند. از جمله موارد دیگر که یخچال ماموت رو یک گزینه مناسب جهت خرید تریلی یخچالی می کند، کیفیت مونتاژ در تریلی یخچالی ماموت است که در چند مرحله چک و بازبینی می شود. به عنوان آخرین نکته باید بیان کرد که با توجه به اینکه برند ماموت یک برند خوش نام است ارزش فروش مجدد تریلی یخچالی ماموت خوب است و برای سرمایه گذار حائذ اهمیت است.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.