advertise

تریلر تیغه

فروش تریلر تیغه

خرید و فروش انواع تریلر تیغه همراه با لیست قیمت این امکان را برای شما کاربران گرامی فراهم نموده تا نسبت به خریدی دقیق و مطمئن اقدام کنید.
در وبسایت تخصصی شاپور سنگین شما میتوانید آگهی های مربوط به ماشین آلات راهسازی ، کامیون و کشنده را مشاهده و بررسی نمایید.

خرید تریلرتیغه

خرید تریلر تیغه کارکرده و صفر کیلومتر

تریلر تیغه یکی از انواع پرکاربرد تریلر در ایران و جهان است که معمولا در سه نوع تریلر تیغه کانتینر بر 40 فوت ، تریلر تیغه کانتینر بر 20 فوت و تریلر تیغه تانکر در بازار مرسوم است.تریلر تیغه به جهت ساختار خاص خود وزن کمی دارد و در نتیجه به استهلاک کمتر خود تریلر و کشنده کم می کند.تریلرهای تیغه کانتینر برخلاف وزن سبکی که دارند از شاسی با استحکام بالا برخوردار هستند.شما می توانید در وب سایت شاپور سنگین در زیر منوی تریلر تیغه انواع مختلف تریلر های تیغه را مشاهده بررسی و نسبت به خرید تریلر تیغه دست دوم و تریلر تیغه صفر کیلومتر اقدام نمایید.

قیمت تریلر تیغه 

تریلر تیغه کانتینر بر یا تانکر بر بسته به ابعاد و ساختار استفاده شده در جهان قیمتی بین 2000 تا 50000 یورو دارد.البته باید این نکته را اضافه کرد که تریلر تیغه در برخی از شرکت های سازنده به صورت سفارشی و با امکانات خاص شاخته می شود که در نتیجه قیمت بالاتری دارد.عوامی مانند محور مورد استفاده در چرخ ها، آلیاژ استفاده شده در شاسی و بدنه، نوع مکانیزم کوپلینگ، امکانات و افزونه های ویژه و سیستم ترمز و تعلیق بر قیمت تریلر تیغه تاثیر گذار است.

خرید اقساطی تریلر تیغه

تریلر و کشنده همواره در جهان دو جز جدایی ناپذیر هستند.در صنعت ماشین آلات سنگین قیمت ساخت بالا تجهیزات سبب افزایش قیمت برای مصرف کننده نهایی می شود.انواع تریلر ها مانند تریلر تیغه، تریلر چادری، تریلر کمپرسی و... نیز از جمله تجهیزات سنگین هستند که قیمت بالایی دارند.با توجه به استهلاک و قیمت بالای تریلر شرکت های سازنده تریلر برای رفاه مشتریان خود ،افزایش فروش و حفظ برندیگ اقدام به قروش اقساطی انواع تریلر های خود می کنند. فروش اقساطی تریلر تیغه در برخی از شرکت های تولید کننده ایرانی در حال انجام است.در هنگام فروش تریلر به شخص دیگر در صورت باقی ماندن اقساط مابقی اقساط در صورت عدم تسویه به خریدار تریلر منتقل می شود.

برترین شرکت های تولید کننده تریلر تیغه

بهترین سازنده های تریلر تیغه در ایران و جهان به اختصار در اینجا معرفی شده اند.

شرکت LAG

در سال 1930 برادران Geusens کارگاه خود را راه ندازی کردند.آن ها در ابتدا کشتی ها را تعمیر می کردند و اسب هارا نعل می کردند. امروزه LAG به لطف سال ها رشد و نوآوری، تولید کننده پیشرو در وسایل نقلیه تجاری و انواع تریلر ها است. LAG Trailers در بری، بلژیک مستقر است و در حال حاضر حدود 430 متخصص با تجربه در تیم خود دارد. وجه تمایز LAG تاریخچه و نمادهای غنی آن است. LAG اکنون بخشی از CIMC است، یک بازیگر جهانی در صنعت کانتینر، تریلر و تانکر. LAG با حمایت CIMC، ماموریت و چشم انداز خود را در مسیر آینده دنبال می کند.

گروه مایان

گروه خودروسازی مایان در سال ۱۳۷۵ تاسیس شد. این شرکت پس از اخذ مجوزهای لازم فعالیت خود را در حیطه ساخت تریلر در جهت بهبود وضعیت ناوگان فرسوده حمل و نقل، با سرمایه کاملا خصوصی آغاز کرد. در راستای نیل به این مهم و با اخذ لیسانس کوگل آلمان، ساخت و صدور انواع کمپرسی، کمرشکن و کفی به کشورهای حوزه خلیج فارس و صدور تیغه شاسی به آلمان عرصه جدیدی از صنعت را رقم زد. از مهمترین دستاوردهای این مشارکت اعطای استانداردهای بزرگ و جهانی TUV و FRC محیط زیست به این شرکت بود که برای نخستین بار در کشور ما صورت گرفت. پس از درخشش تریلرهای چادری مایان کوگل و شهرت آنها، مدیران و کارشناسان ارشد کوگل به این باور رسیدند که پیچیده ترین تولید این صنعت یعنی ساخت تریلرهای یخچالی فایبرگلاس که از مدرنترین یونیتهای سردکننده جهان است در مایان آغاز شود. شهرت مایان تا بدانجا پیش رفت که نشریه‌ی معتبر و جهانی کامیون در جولای ۲۰۰۵ از این کارخانه به عنوان پیشرو سازندگان تریلرهای یخچالی در خاورمیانه یاد کرد. در اواخر سال ۱۳۹۳، علاوه بر ساخت تریلر، مونتاژ کاربری آتش نشانی در حیطه کاری گروه مایان قرار گرفت. عقد قرارداد با شرکت زیگلر (یکی از ۳ سازنده برتر تجهیزات در اروپا و سطح جهان) مهمترین اقدام در این راستا بوده است.

دنیای ماموت

شرکت دنیای ماموت از جمله قدیمی ترین و معتبر ترین شرکت های تولید کننده در ایران است که محصولات با کیفیت و متونعی در زمینه تولید می کند.شرکت دنیای ماموت از سـال 1370 فعالیت صنعتی خـود را آغـاز کرده و هم اکنون بـا بیـش از 30 سـال سابقه و همچنین بیش از 5000 نیروی متخصص در حال فعالیت میباشد. از همان ابتدا رسالت مالکان مجموعه بـا انتخاب شعار (تجربه بهترین‌هـا) این بـود کـه بهتریـن، خلاقانه‌ترین و بروزترین راه حل‌هـای ممکـن بــرای چالش‌هـای کشـور را کـه بـه تازگـی در مسـیر توسـعه و آبادانی قـرار گرفته بـود، ارائـه نماینـد و محصـولات متمایـزی مانند تریلرهـای بـا کیفیت بـالا، بادوام‌تریـن سـاندویچ پانل‌هـا، کانکس‌هـای قابـل حمـل، کانتینرهـا و انـواع اتاق‌هـای ایزولـه را تولیـد کننـد. دنیای ماموت با ارتقای مداوم محصولات و انطباق آن‌ها با آخرین استانداردهای مهندسی و زیست محیطی و توجه ویژه به نیازهای مشتریان، این برند سرآمد را به جایگاه بلندی از رشد و توسعه، پایدار رسانده و با حفظ نقش اثرگذار خود در بازار، راه حل حمل و نقل را در اختیار طیف گسترده‌ای از مشتریان این محصولات قرار داده است.شرکت شاپور سنگین آگهی های متنوع از انواع تریلر و اتاقک های شرکت دنیای ماموت را به صورت کارکرده و صفر کیلومتر بر روی وب سایت خود قرار داده که مشتریان عزیز با مشاهده و مقایسه این محصولات می توانند از طریق تماس با کارشناسان شرکت شاپور سنگین این محصولات را خریداری کنند.

مارال صنعت جاوید

شــرکت تولیـدی و صنعتـی مــارال صـنـعــت جـاویــد بـا نـام تجاری مــارال تـریـلــر در شهرستان ارومیه مرکــز اســتان آذربایجــان غربــی و در همسـایگی چهـار کشـور ترکیـه، آذربایجــان، ارمنســتان و عــراق واقــع شــده ودر زمینــی بــه مســاحت 100000 متـر مربـع و زیربنایـی در حـدود 60000 متر مربع تاسـیس شـده اسـت و در حـال حاضـر 650 نفـر در بخشـهای مختلـف شـرکت بطـور مسـتقیم مشـغول بـکار میباشـند. گروه تولیدی صنعتی مارال به عنوان بزرگترین زنجیره تولید تریلر در ایران متشکل از شرکتهای زیر مارال صنعت جاوید: تولید کننده انواع تریلر در کاربری های مختلف با برند تجاری MARAL شرکت محورسازان چی چست: تنها تولید کننده انواع محور و قطعات محور، قطعات انواع تریلر در خاورمیانه با نام تجاری FOX شرکت مارال یدک: تولید کننده انواع قطعات و لوازم جانبی تریلر با برند TSP شرکت خدمات فنی و پس از فروش تریلر رستمی: در تهران واقع شده و فعالیت آن، بازاریابی، فروش قطعات و ارائه کلیه خدمات فنی در تهران و شهرستانها با بیش از 40 مرکز نمایندگی مجاز می باشد. تولید کننده محصولات گسترده و با کیفیت و همچنین محصولات سفارشی، در سال 1368 توسط آقای رضا رستمی در ارومیه در زمینی به مساحت 6000 متر مربع تاسیس شد. گروه تولیدی صنعتی مارال با پرسنل مجرب و با تجربه و به مدد خطوط تولید و ماشین آلات پیشرفته اکنون به توان تولید بیش از 5000 تریلر در سال با کاربردهای متنوع در فراتر از 20 گروه و نیز انواع محور و جعبه های تریلر و بیش از صدها نوع انواع قطعات مورد استفاده در این تریلرها بر اساس آخرین استانداردهای جهانی دست یافته است. این گروه در کارخانه ای به مساحت بیش از 250 هزار متر مربع و با سالنهایی به زیربنای افزون بر 100 هزار متر مربع بزرگترین و کامل ترین خطوط تولید انواع تریلر ، محور، جعبه و قطعات تریلرکشور را در دل خود جای داده است و با اشتغالزایی مستقیم برای 900 نفر و غیر مستقیم برای بیش از 5000 نیروی کار این سرزمین، به فعالیت خود ادامه میدهد.

شرکت ایران کاوه سایپا

شرکت ایران کاوه سایپا به عنوان یکی از مجموعه های تحت پوشش شرکت سایپا از سال 1377 به منظور توسعه و متمرکز نمودن فعالیتهای تولیدی انواع تریلر و اتاق بار تاسیس گردید. این شرکت با بکارگیری نیروهای متبحر و با توان فنی بالا، در حال حاضر در فضایی به مساحت یکصد هزار متر مربع، فرآیند تولید انواع تریلر و اتاق بار را با بهترین کیفیت و در سطح استانداردهای بین المللی انجام می دهد. از عمده موفقیت های شرکت ایران کاوه سایپا، تبدیل سیستم تعلیق محورهای تریلر به سیستم تعلیق بادی و استفاده از محورهای تک چرخ همگام با تکنولوژی روز اروپا می باشد. وجود دستگاه های پیشرفته برش لیزری سه بعدی با قابلیت برش انواع فلزات با ضخامت های مختلف، تجهیزات کامل خط رنگ پودری، دستگاه های پرس ضربه ای با تناژهای مختلف تا 800 تن و تجهیزات خمکاری و برش ورق تا ضخامت 16 میلیمتر، امکان تولید قطعات و مجموعه های متنوع و پیچیده را با حداکثر دقت و کیفیت در این شرکت فراهم نموده است.

شرکت توحید صنعت البرز

شرکت تولیدی توحید صنعت البرز از سال ۱۳۵۴ درقالب کارگاه اتاق سازی توحید فعالیت خودرا درخصوص تولید انواع تریلر ؛شامل تریلربونکر حمل سیمان و آرد از ۱۶ ال ۶۰ تنی در طرحهای اسپانیایی و طرح V؛ساخت انواع تانکر قیرایزوله و دو جداره ؛ساخت انواع تریلر کمپرسی کانتین برمخصوص اسکله ها و بنادر؛انواع اتاق کمپرسی تک و جفت؛نیسان و خاور ؛انواع تریلر تانکرحمل مایعات ؛تانکر حمل اسید ها و بازها انواع تانکر سوخت رسان فرودگاهی و جاده ای ؛تریلرکمپرسی؛تریلرکانتینر؛تریلرکفی؛ تریلر کفی بغلدار ؛تریلرکفی رول بر ؛تیغه کانتین بر جمبو ؛انواع مخازن تحت فشار ؛انواع تانکر حمل و دپوی گاز مایع ؛آمونیاک و پروپان ؛ میکسر وسیم تریلر؛ انواع تریلی سواری بر ؛انجام اسکلت سوله و ساختمان؛ساخت جرثقیل سوله؛ساخت انواع دیگ بتونیرو بچینگ ؛انواع سیلو و مخازن انبار و دپو و… آغاز که درسال ۱۳۶۸ موفق به اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنایع گردید.استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه ایرانی و خارجی استفاده از ورق های گرم و مخصوص فولاد مبارکه ؛محور وزیر بندی BWPآلمان عثمان؛جیلان ونرمک ترک ؛Hچین؛رنگ امیزی پلی اورتان؛سیستم ترمزEBSآلمان و….استفاده از جوشکاری تمام اتوماتیک (بوم وستون)با گاز MIX,CO2بهره گیری از کادری مجرب ومتخصص؛آشنا به دانش روز و همچنین استفاده از دانش مشاوران محترم سازمان ملی استاندارد ایران ؛ شرکت درمحلی به مساحت ۶۰۰۰متر مربع در استان البرز با کادری مجرب وکارآزموده با استفاده از امکانات وتکنولوژی پیشرفته همواره با اعتقاد به ۳ اصل کیفیت برتر؛قیمت کمتر؛بهبودمدام توانسته است درک صحیح خواسته های مشتری و تامین و افزایش رضایتمندی مشتری و خدمات پس از فروش محصولات را فراهم نماید .وبا توجه به ساخت محصولات باکیفیت ؛بازار مناسبی در خارج کشور برای رقابت با مشهورترین برندهای اروپایی و آسیایی برای کشور عزیزمان به ارمغان بیاورد این شرکت درسال ۱۳۸۸ موفق به اخذگواهینامه ISO 9001-2001 ازشرکت BRS گردید و درسال ۱۳۹۳با همکاری و همراهی مشاوران محترم سازمان ملی استاندارد موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ساخت انواع مخازن دپو وحمل آمونیاک گردید .

گروه یاقوت

شرکت ماشین سازی یاقوت تبریز در زمینه تولید انواع تریلر، کاربری ها و اتاق های ایزوله فعالیت دارد. این شرکت تحت پوشش شرکت سرمایه گذاری گسترش فولاد تبریز از مجموعه هلدینگ سرمایه گذاری دریک می باشد.

اروم تریلر

مجتمع تولیدی اروم صنعت سامان (اروم تریلر) در سال 1378 طی پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن در زمینی به مساحت 5000 متر مربع در استان آذربایجان غربی شهرستان ارومیه تاسیس گردید و فعالیت خود را با استفاده از تجربیات متخصصین این صنعت و با حضور 30 نفر پرسنل فنی و اداری آغاز و اقدام به تولید انواع تریلر طبق استانداردهای اروپا نمود. این شرکت در حال حاضر با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید و ساخت انواع تریلر استاندارد اعم از کانتینر چادری , کفی , کانتینر بر, انواع تریلر رول بر و جمبو , کمپرسی , تانکر , کفی بغلدار , تانکر حمل گاز مایع و آمونیاک, مخازن کرایژونیک و انواع اتاق بار مطابق با تکنولوژی روز اروپا توانایی خود را در معرض دید همگان قرار داده است.

شاپور سنگین

گروه شاپور سنگین مفتخر است به عنوان اولین نمایشگاه آنلاین ماشینهای سنگین باری در منطقه شاپور جدید اصفهان، اقدام به تولید محتوای تخصصی ماشینهای سنگین تریلی، کامیون، کامیونت و تریلر در بستر سایت شاپور سنگین نماید.

چرا تریلر تیغه؟

از تریلی های پرکاربرد در حمل بارهای سنگین، حمل بار با تریلی تیغه است. تریلی تیغه، تریلی تیغه دار یا تریلی کانتینربر دسته‌ای از‌ انواع “تریلی باربری” است است. این نوع تریلی‌‌ها برای حمل کانتینرها و تانکرهای گاز و نفت است.تریلر تیغه ساده‌ ترین و سبک‌ ترین نوع تریلر های بارگیر غیرثابت است.قابلیت اتصال موقت (غیردائمی) تریلر تیغه‌، این امکان را فراهم می‌کند که باتوجه به شرایط و نیازهای فصلی بتوان انواع مختلف کانتینر، مخازن و ادوات دیگر را روی بارگیر سوار کرد. ظرفیت تحمل بار این نوع تریلرها ۲۹ تن در نظر گرفته شده است و به دلیل داشتن توانایی حمل بار بالا طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.با استفاده از این تریلرها کانتینرها به سه صورت مختلف قابل حمل هستند. از این نوع تریلرها برای حمل یک عدد کانتینر ۴۰ فوت می توان استفاده نمود. همچنین حمل دو عدد کانتینر ۲۰ فوت با وزن حدودی ۲۸.۵ تن توسط این دستگاه امکان پذیر است. اما در صورتی که می خواهید از این تریلر برای انتقال یک عدد کانتینر ۲۰ فوت استفاده نمایید، به منظور حفظ تعادل بایستی باید آن را در قسمت وسط تریلر قرار بدهید.

انواع تریلر تیغه

به طور کلی تریلر های تیغه با توجه به ابعاد ، تونایی حمل بار خود و نوع بارگیری به دسته های تریلر کانتینر بر 40 و 20 فوت، تریلر تیغه تانکر و تریلر تیغه جامبو تقسیم می شوند. گروه شاپور سنگین با توجه به نیاز مشتریان انواع تریلر های تیغه را در وب سایت خود به صورت آگهی در دسترس قرار داده است.

تریلر کانتینر بر سه محور 40فوت

تریلر کانتینر بر سه محور40فوت رایج ترین نوع تریلر های تیغه است. این نوع تریلر بیشتر در بنادر کشتی رانی و گمرک ها دیده می شوند.کانتینر معمولا توسط جرثقیل های غول پیکر بر روی تیغه تریلر قرار می گیرند و بعد با قفل روی شاسی فیکس میشود.شاسی و قطعات فلزی تریلر تیغه  از فولاد با استحکام بالا همراه با جوش Co2 اتومات در فیکسچر مخصوص ساخته شده است.3 عدد محور 9 تنی دیسکی یا کاسه‌ای با محور جلو مجهز به سیستم بالارونده پنوماتیکی مسئولیت به حرکت در اوردن تریلر تیغه و تحمل وزن تریلر و بار را برعهده دارند.نوع زیربندی تریلر تیغه 40 فوت بالنی با سیستم تعلیق بادی به همراه کمک‌های مخصوص با قابلیت تنظیم ارتفاع و بالا پایین کردن ارتفاع تریلر است.

تریلر تیغه کانتینر بر سه محور45 فوت

تریلر کانتینر بر 45 فوت برای حمل کانتینر 20تا 45 فوتی و مخزن های سوخت قابل جا به جایی طراحی شده است.این نوع تریلر تیغه به دلیل در عین وزن کم و سبک دارای استحکام بالایی است. این تریلر تیغه از ساخته شده از فولاد با استحکام بالا و محور های 9تنی است.بالابر محور جلو به صورت اتوماتیک از ویژگی های این تریلر تیغه است.بررسی استاندارد جوش از نکات قابل توجه در خرید تریلر تیغه می باشد.

تریلر تیغه 20 فوت

تریلر تیغه 20 فوت یکی دیگر از تریلر های خانواده تریلر های کانتینربر است. تریلر تیغه 20 فوت فقط توانایی حمل کانتینر 20 فوت را دارد و از لحاظ طولی از تریلر تیغه 40 فوت کوتاه تر است.این نوع تریلر برای کشنده های با قدرت کم نیز مناسب است.شما می توانید انوع تریلر های کانتینر بر 20فوت را در سایت شاپور سنگین ببینید و نسب به خرید اقدام نماید.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.