advertise

کامیونت دیما

دیما 6 تن

گروه مایان که فعالیت خود را در سال 1375 در ایران آغاز کرد در ابتدا با تولید تریلر با هدف بهبود ناوگان فرسوده حمل و نقل شروع به فعالیت کرد.در راستای این هدف مهم با اخذ لیسانس کوگل آلمان ساخت انواع کمپرسی، کمرشکن و کفی  عرصه جدیدی از صنعت را رقم زد.در سال 1393 گروه مایان اقدام به ساخت کاربری های مختلف کرد و در ادامه به ساخت کامیونت و کشنده روی آورد. از مهم ترین محصولات شرکت مایان در زمینه کامیونت ، کامیونت 6 تن دیما است. کامیونت فوسو زیرمجموعه شرکت دایملر است و از پرفروش‌ترین کامیونت های  دنیا می‌باشد. کامیونت 6 تن دیما به سبب طول بارخور وسیع و ایرودینامیک خوب و وزن سبک و قدرت موتور عالی یکی از گزینه های بسیار مناسب جهت خرید کامیونت می باشد. شما می توانید انواع کامیونت 6 تن دیما را با تماس با کارشناسان فروش شاپور سنگین خریداری کنید.

دیما ۹ تن

معمولا کامیونت ها در تناژ های مختلف برای کاربرد های شهری و جاده ای ساخته می شوند تا نیاز های مختلف خریداران و راننده ها را فراهم کنند. یکی دیگر از کامیونت های پرطرفدار شرکت مایان کامیونت ۹ تن دیما است. کامیونت ۹ تن دیما با فاصله محوری و طول شاسی بیشتر نسبت به کامیونت دیما ۶ تن برای حمل با های تا تناژ ۹تن طراحی شده است. کامیونت دیما ۹ تن با داشتن قدرت موتوری خوب و تجهیزات مدرن مانند کروز کنترل جهت حمل بار برای توزیع محصول شهری و انتقال بار برای مسافت های نیمه طولانی یک گزینه خوب می باشد. در این بخش به بررسی و معرفی کامیونت دیما ۹ تن می پردازیم و می توانید انواع آگهی فروش دیما ۹ تن را با تنوعی بی نظیر مشاهده کنید همچنین پس از بررسی و مقایسه برای خرید کامیونت دیما ۹ تن می توانید با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

دیما 9 تن

تولید کننده
مایان دیزل
قیمت بازار
2,100,000,000 تومان
قیمت نمایندگی
1,900,000,000 تومان
قیمت اروپا
0
قیمت حواله یا شرایطی
500,000,000 تومان
بروزرسانی
۱۴۰۳/۳/۷

دیما 6 تن

تولید کننده
مایان دیزل
قیمت بازار
2,000,000,000 تومان
قیمت نمایندگی
1,840,000,000 تومان
قیمت اروپا
0
قیمت حواله یا شرایطی
500,000,000 تومان
بروزرسانی
۱۴۰۳/۳/۷

چرا کامیونت دیما بخریم؟

امروز با توجه به نیاز به حمل نقل بار های سنگین در درون شهر و نیاز کارخانجات و تولیدی ها به شبکه توزیع و پخش محصول قوی نیاز به داشتن کامیونت در این حوزه بیشتر از هر زمان دیگر احساس می شود. بسیاری از تولیدی ها برای بخش توزیع و پخش خود اقدام به استخدام راننده به همراه کامیونت می کنند. یکی از گزینه های بسیار عالی جهت خرید یک کامیونت برای فعالیت در حوزه بخش محصول انواع کامیونت ۶ تن دیما و کامیونت ۹ تن دیما می باشد. کامیونت دیما که توسط گروه مایان تولید می شود تحت لیسانس کوگل مایان آلمان است و کامیونت های با کیفیت و خوش ساختی است. کامیونت ۶تن و ۹ تن دیما با بهره گیری از موتور پرقدرت توانایی حمل بار های سنگین را با سرعت بالا فراهم می کند. یکی دیگر از دلایلی که خرید کامیونت دیما را یک خرید خوب می کند این است که کامیونت های دیما دارای تجهیزات به روزی مانند کروز کنترل و سیستم ترمز و پایداری هوشمند است.
 

انواع کامیونت دیما

کامیونت دیما دارای دو ظرفیت بار اسمی 6 تن و 9 تن بوده و مدل 6 تن دیما دارای خواب و بدون خواب است. کامیونت دیما بیشتر با نوع ظرفیت دارای گستردگی بوده و احتمالا در آینده شاهد کامیونتهای 8 تن گروه دیما نیز خواهیم بود.

کامیونت ۶ تن دیما

کامیونت دیما ۶ تن با کد های LR-154-2MS و LR-154-2MD در دو مدل خواب دار و بدون خواب طراحی و اراپه می شود. موتور کامیونت دیما ۶ تن 113 کیلووات معادل 151 اسب بخار قدرت تولید می کند. موتور کامیونت دیما ۶ تن یک موتور ۴ سیلندر است که دارای استاندارد آلایندگی یورو 5 بوده و دارای کاتالیست هوشمند نیز می باشد. سیستم تعلیق کامیونت ۶ تن دیما در جلو فنر برگی تخت، به همراه کمک فنر و میل موجگیر بوده و در عقب فنر برگی شمشی است. اتاق کامیونت دیما ۶ تن از جنس فولاد گالوانیزه باپوشش مخصــــوص ضد زنگ، دارای تاییدیه استحکام اتاق اروپا و دارای بادگیر سقف است.

کامیونت ۹ تن دیما

یکی دیگر از سری کامیونت های شرکت مایان کامیونت سبک ۹ تن دیما است. اتاق کامیونت ۹ تن دیما در  تیپ خوابدار از جنس فولاد گالوانیزه باپوشش مخصــــوص ضد زنگ است. موتور کامیونت ۹ تن دیما Cummins ISF3.8s5154 با قدرت 151 اسب بخار و استاندارد آلایندگی یورو ۵ است. گیربکس کامیونت ۹ تن دیما دستی با ۶ دنده جلو یک دنده عقب سنکرونیزه می باشد. کامیونت دیما ۹ تن دارای کروزکنترل و دی لایت نیز است.

قیمت کامیونت دیما

برای قیمت گذاری یک کامیونت عوامل مختلفی مانند بازه زمانی، نوسانات ارز و سلامت موتوری و بدنه و عواملی چون تجهیزات مورد استفاده اثر گذار است. مطابق با آخرین به روز رسانی های قیمت کامیونت دیما ۶ تن بدون خواب صفر کیلومتر حدودا یک میلیارد و 600 میلیون تومان است. قیمت کامیونت دیما ۶ تن خواب دار صفر کیلیومتر از ۱ میلیارد ۶۷۰ تا ۱ میلیارد و ۷۴۰ میلیون تومان متغیر است. قیمت کامیونت ۹ تن دیما صفرکیلومتر مدل 1401 در بازار حدودا یکی میلیاردو ۸۰۰ میلیوم تومان است. در مدل های کارکرده به عواملی مانند ساخت و سلامت فنی و بدنه و امکانات یا میزان کارکرد بیشتر باید دقت کرد طبق نوسانات بازار و مطابق با نظرات فروشندگان قیمت کامیونت ۶ تن دیما بین ۱ میلیارد 400 میلیون تومان تا 1میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان متغیر است. قیمت کامیونت ۹ تن دیما کارکرده نیز بین ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تا ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در نوسان است. شما مشتری گرامی می توانید برای اطلاع از آخرین قیمت کامیونت دیما با کارشناسان فروش شاپور سنگین تماس بگیرید.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.