advertise

دانگ فنگ kx

دانگ فنگ کا ایکس

کشنده دانگ فنگ kx آخرین و به روزترین کشنده از کمپانی دانگ فنگ موتور است که جز کامیون های سنگین این شرکت به حساب می آید. در ایران مسئولیت واردات و مونتاژ کشنده دانگ فنگ کا ایکس بر عهده شرکت سایپا دیزل می باشد. به عنوان نسل جدید کامیون های دونگ فنگ، کامیون KX برای حمل و نقل های طولانی طراحی و تولید شده است و امکانات به روز و آسایش راننده را نیز دارد. از پیشرفت های کشنده دونگ فنگ kx نسبت به نسل های قبلی کشنده دانگ فنگ می توان به پیشرانه جدید و گیربکس اتوماتیک اشاره کرد که خستگی راننده را کاهش می دهد و قدرت کشنده kx نسبت به نسل قبل افزایش چشمگیری داشته است. کشنده دانگ فنگ kx در دو مدل دانگ فنگ kx 480 و دانگ فنگ kx 520 طراحی و تولید می شود.

قیمت دانگ فنگ kx

تولید کننده
سایپا دیزل
قیمت بازار
5,150,000,000 تومان
قیمت نمایندگی
4,700,000,000 تومان
قیمت اروپا
0
قیمت حواله یا شرایطی
500,000,000 تومان
بروزرسانی
۱۴۰۳/۳/۷

ابعاد و وزن کشنده دانگ فنگ kx

در هردو مدل کشنده دانگ فنگ کاایکس ابعاد به صورت زیر است:

طول کشنده دانگ فنگ کاایکس 6360 میلی متر و عرض کشنده دانگ فنگ کا ایکس 2500 می باشد. ارتفاع سقف اتاق کامیون تا سطح زمین (بدون بار) 3960 است. فاصله محوری کشنده دانگ فنگ kx  همچنین 3800 میلی متر است. وزن مجموع ناخالص مجاز (G.C.W) کشنده دانگ فنگ 45000 کیلوگرم است. فشار مجاز وارد برمجموع محورهای عقب و جلو(G.V.W) کشنده دانگ فنگ کا ایکس جدید 18000 کیلوگرم و وزن کل شاسی 8920 کیلوگرم می باشد. در دانگ فنگ کا ایکس  ظرفیت مجاز محور جلو 7000 کیلو گرم و ظرفیت مجاز محور عقب 13000 کیلوگرم است. وزن شاسی کشنده دانگ فنگ kx شامل  اتاق کامل، موتور، گیربکس، محورها، فنرها، لاستیکها، مخزن سوخت، مایعات و ابزار می باشد.

انواع دانگ فنگ kx

کشنده دانگ فنگ کاایکس آخرین سری کشنده تولید شده توسط شرکت دونگ فنگ موتور در دو نوع دانگ فنگ کاایکس ۴۸۰ و دانگ فنگ کاایکس ۵۲۰ اسب بخاری طراحی و تولید می شود. البته کشنده دانگ فنگ kx در پوشش بین المللی خود اغلب با قدرت ۵۲۰ اسب بخاری تولید می شود و نوع ۴۸۰ توسط شرکت سایپا دیزل سفارشی سازی می شود. در اینجا به معرفی اجمالی انواع کشنده دانگ فنگ kx می پردازیم.

دانگ فنگ kx480

کشنده دانگ فنگ کاایکس ۴۸۰ سری ۴۸۰ اسب بخاری کشنده دانگ فنگ kx می باشد که 480اسب بخار در 1900 دور در دقیقه ایجاد می کند و 2321 نیوتن متر در 1200 دور دقیقه نیرو دارد. نمای داخلی کابین دانگ فنگ کا ایکس همان نمای مشابه با دانگ فنگ ۵۲۰  است و دارای گیربکس اتوماتیک ۱۲+۲ سرعته است. موتور دانگ فنگ ۴۸۰ یک موتور توربوشارژ دار ۶ سیلندر است. سیستم ایمنی و ترمز دانگ فنگ ۴۸۰ دارای سیستم هشدار برخورد وخروج از خط نمی باشد و دارای ترمز های دیسکی دو مداره مستقل است.

دانگ فنگ kx520

کامیون کشنده دانگ فنگ kx520 دارای موتور ۶ سیلندر توربو شارژ دار با سیستم سوخت رسانی common rail و سیستم کاهش آلایندگی SCR است. موتور دانگ فنگ ۵۲۰ از نوع CUMMINS ISZ520-51 با استاندارد آلایندگی Euro V +DPF است. کشنده دانگ فنگ کاایکس ۵۲۰ موتوری 520اسب بخاری دارد که 1900 دور در دقیقه گردش دارد و 2460 نیوتن متر در 1300-1100 دور دقیقه قدرت ایجاد می کند. دانگ فنگ کا ایکس ۵۲۰ در مقایسه با کشنده دانگ فنگ  ۴۸۰ دارای تجهیزات ایمنی هشدار خروج از خط و برخورد با موانع می باشد.

قیمت دانگ فنگ کاایکس

قیمت کامیون دانگ فنگ KX بر اساس چندین عامل از جمله مدل خاص، پیکربندی، ویژگی های اختیاری و موقعیت مکانی شما می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. علاوه بر این، قیمت گذاری می تواند در طول زمان به دلیل نوسانات بازار، نرخ ارز و شرایط اقتصادی تغییر کند. قیمت جهانی دانگ فنگ kx از حدود 26000 دلار شروع می شود و دربرخی از مدل ها بسته به قدرت موتور و پیکربندی به 100 هزار دلار می رسد. قیمت کشنده کاایکس 480 مدل 1401 در حدود 4 میلیارد 500 تا 4 میلیارد و 750 میلیون و در مدل 1402 در حدود 4 میلیارد 850 میلیون است. قیمت کشنده کاایکس 520 نیز در مدل 1402 از حدود 5 میلیارد و 250 تا 5 میلیارد و 400 متغیر است. شما می توایند برای اطلاع از آخرین قیمت کشنده دانگ فنگ kx با کارشناسان فروش شاپور سنگین تماس بگیرید.

چرا کشنده دانگ فنگ kx را انتخاب کنیم؟

تصمیم برای انتخاب یک کامیون دانگ فنگ KX یا هر کامیون تجاری دیگری برای آن موضوع، باید بر اساس در نظر گرفتن دقیق نیازها، بودجه و ترجیحات خاص شما باشد. دانگ فنگ یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین تولیدکنندگان خودروهای تجاری در چین است و سری KX یکی از خطوط تولید آنهاست. در اینجا دلایلی وجود دارد که چرا ممکن است به انتخاب کامیون دانگ فنگ KX فکر کنید: کامیون های دانگ فنگ، از جمله سری KX، اغلب در بازار قیمت رقابتی دارند. آنها ارزش خوبی برای سرمایه گذاری شما فراهم می کنند و آنها را به گزینه ای جذاب برای خریدارانی که از بودجه آگاه هستند تبدیل می کنند. کشنده دانگ فنگ KX برای مقاومت در برابر نیازهای تجاری طراحی شده است، که برای مشاغلی که برای عملیات روزانه به کامیون های خود متکی هستند ضروری است. در کشنده دانگ فنگ کا ایکس از موتور قوی تر 480 و 520 اسب بخاری استفاده شده است که نسبت به نسل های قبلی کشنده دانگ فنگ ارتقا پیدا کرده است. در کشنده دانگ فنگ kx جدید از امکانات ایمنی و رفاهی جدید نظیر گیربکس اتوماتیک و سیستم تهویه مطبوع و سیستم الکترونیکی جدید استفاده شده که دانگ فنگ کاایکس رو به یک کشنده خوب جهت خرید تیدیل می کند.

مشخصات فنی دانگ فنگ kx

گیربکس هر دومدل کشنده دانگ فنگ ZF 12TX2620.AMT است که شامل 12 دنده جلو 2 دنده عقب است. موتور کشنده دانگ فنگ ۴۸۰ سری Cummins ISZ480-51 و دانگ فنگ ۵۲۰ سری CUMMINS ISZ520-51 می باشد. سیستم آلایندگی کشنده دانگ فنگ Euro V +DPF است. از تجهیزات ویژه موتور کشنده دانگ  فنگ kx می توان به توربو شارژ، سیستم سوخت رسانی common rail، سیستم کاهش آلایندگی SCR، ترمز موتور( ترمز عمل کننده بر روی سوپاپ ها+خفه کن اگزوز)، پیش گرمکن هوای موتور، فن الکتریکی ویسکوز اشاره کرد. تجهیزات معمولی کشنده دانگ فنگ kx شامل فیلتر آبگیر سوخت، کمربند ایمنی، لاستیک زاپاس، کپسول آتشنشانی، آفتابگیر داخلی، قفل درب مخزن سوخت، جک، جعبه کمک های اولیه، دنده پنج و چراغ قوه، چراغ های مه شکن، مثلث هشدار دهنده، ترمز تریلر، چراغهای عقب، گل پخش کن، بالابر برقی کابین، استارت موتور از بیرون کابین، بخاری درجا، تاخوگراف VDO، کولر درجا، سیستم مولتی مدیا، چراغ روز است. سیستم ترمز کشنده دانگ فنگ ۴۸۰ به صورت ترمزهای جلو و عقب دیسک، دارای دو مدار مستقل در جلو و عقب، که با هوای فشرده کار می کند، سیستم ضد قفل ترمز EBS+ESC(WABCO)، کمپرسور باد دو سیلندر، ترمز تپه، ترمز تریلر، ترمز موتور و سیستم ترمز کشنده دانگ فنگ ۵۲۰ ترمزهای جلو و عقب دیسک، دارای دو مدار مستقل در جلو و عقب، که با هوای فشرده کار می کند، سیستم ضد قفل ترمز EBS+ESC(WABCO)، کمپرسور باد دو سیلندر، ترمز تپه، ترمز تریلر، ترمز موتور، ترمز اضطراری <پیشرفته AEBS، سیستم رادار حرکت بین خطوط LDWS، ترمز ممانعت از برخورد روبرو FCWS می باشد.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.