advertise

تریلر چادری

خرید تریلر چادری

تریلرهای چادری برای جابجایی انواع کالاهای بسته‌بندی شده در پالت‌های چوبی یا فلزی، کارتن، جعبه و یا حتی کیسه‌های بزرگ استفاده می‌شوند. مهم‌ترین مزیت تریلرهای چادری قرار دادن بار داخل چادر است که بار را از گزند آسیب‌های اطراف دور می‌کند.در سایت شاپور سنگین انواع تریلر های چادری از برندهای گوناگون وجود دارد.

خرید تریلر چادری کارکرده و صفر کیلومتر

تریلر چادری یکی از رایج ترین تریلر های موجود در بازار است .این توع تریلر معمولا در ایران به دو صورت سه محور یا دو محور با سقف و دیوار های کشویی یا به صورت معمولی با سقف و دیواره های ثابت موجود می باشد.از برندهای معروف تولید کننده این تریلرها می توان به Schmitz Cargobull، Krone، Kögel و Pacton اشاره کرد.تریلر چادری معمولا دارای کف چوبی و تیرک های فلزی و چادر مرغوب از جنس پلیمر مخصوص می باشد.در سایت شاپور سنگین امکان خرید انواع تریلر چادری ،مقایسه قیمت تریلر چادری ،مقایسه برند های مختلف تریلر چادری موجود می باشد.

بهترین تولید کنندگان تریلر چادری در ایران و جهان

تریلر چادری یکی از پرکاربرد ترین از انواع تریلر ها در جهان است. در اینجا 8 شرکت از بهترین تولید کنندگان تریلر چادری در ایران و جهان را معرفی می کنیم.

دنیای ماموت

شرکت دنیای ماموت از جمله قدیمی ترین و معتبر ترین شرکت های تولید کننده در ایران است که محصولات با کیفیت و متونعی در زمینه تولید می کند.شرکت دنیای ماموت از سـال 1370 فعالیت صنعتی خـود را آغـاز کرده و هم اکنون بـا بیـش از 30 سـال سابقه و همچنین بیش از 5000 نیروی متخصص در حال فعالیت میباشد. از همان ابتدا رسالت مالکان مجموعه بـا انتخاب شعار (تجربه بهترین‌هـا) این بـود کـه بهتریـن، خلاقانه‌ترین و بروزترین راه حل‌هـای ممکـن بــرای چالش‌هـای کشـور را کـه بـه تازگـی در مسـیر توسـعه و آبادانی قـرار گرفته بـود، ارائـه نماینـد و محصـولات متمایـزی مانند تریلرهـای بـا کیفیت بـالا، بادوام‌تریـن سـاندویچ پانل‌هـا، کانکس‌هـای قابـل حمـل، کانتینرهـا و انـواع اتاق‌هـای ایزولـه را تولیـد کننـد. دنیای ماموت با ارتقای مداوم محصولات و انطباق آن‌ها با آخرین استانداردهای مهندسی و زیست محیطی و توجه ویژه به نیازهای مشتریان، این برند سرآمد را به جایگاه بلندی از رشد و توسعه، پایدار رسانده و با حفظ نقش اثرگذار خود در بازار، راه حل حمل و نقل را در اختیار طیف گسترده‌ای از مشتریان این محصولات قرار داده است.شرکت شاپور سنگین آگهی های متنوع از انواع تریلر و اتاقک های شرکت دنیای ماموت را به صورت کارکرده و صفر کیلومتر بر روی وب سایت خود قرار داده که مشتریان عزیز با مشاهده و مقایسه این محصولات می توانند از طریق تماس با کارشناسان شرکت شاپور سنگین این محصولات را خریداری کنند.

اروم تریلر

مجتمع تولیدی اروم صنعت سامان (اروم تریلر) در سال 1378 طی پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن در زمینی به مساحت 5000 متر مربع در استان آذربایجان غربی شهرستان ارومیه تاسیس گردید و فعالیت خود را با استفاده از تجربیات متخصصین این صنعت و با حضور 30 نفر پرسنل فنی و اداری آغاز و اقدام به تولید انواع تریلر طبق استانداردهای اروپا نمود. این شرکت در حال حاضر با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید و ساخت انواع تریلر استاندارد اعم از کانتینر چادری , کفی , کانتینر بر, انواع تریلر رول بر و جمبو , کمپرسی , تانکر , کفی بغلدار , تانکر حمل گاز مایع و آمونیاک, مخازن کرایژونیک و انواع اتاق بار مطابق با تکنولوژی روز اروپا توانایی خود را در معرض دید همگان قرار داده است.

مارال صنعت جاوید

شــرکت تولیـدی و صنعتـی مــارال صـنـعــت جـاویــد بـا نـام تجاری مــارال تـریـلــر در شهرستان ارومیه مرکــز اســتان آذربایجــان غربــی و در همسـایگی چهـار کشـور ترکیـه، آذربایجــان، ارمنســتان و عــراق واقــع شــده ودر زمینــی بــه مســاحت 100000 متـر مربـع و زیربنایـی در حـدود 60000 متر مربع تاسـیس شـده اسـت و در حـال حاضـر 650 نفـر در بخشـهای مختلـف شـرکت بطـور مسـتقیم مشـغول بـکار میباشـند. گروه تولیدی صنعتی مارال به عنوان بزرگترین زنجیره تولید تریلر در ایران متشکل از شرکتهای زیر مارال صنعت جاوید: تولید کننده انواع تریلر در کاربری های مختلف با برند تجاری MARAL شرکت محورسازان چی چست: تنها تولید کننده انواع محور و قطعات محور، قطعات انواع تریلر در خاورمیانه با نام تجاری FOX شرکت مارال یدک: تولید کننده انواع قطعات و لوازم جانبی تریلر با برند TSP شرکت خدمات فنی و پس از فروش تریلر رستمی: در تهران واقع شده و فعالیت آن، بازاریابی، فروش قطعات و ارائه کلیه خدمات فنی در تهران و شهرستانها با بیش از 40 مرکز نمایندگی مجاز می باشد. تولید کننده محصولات گسترده و با کیفیت و همچنین محصولات سفارشی، در سال 1368 توسط آقای رضا رستمی در ارومیه در زمینی به مساحت 6000 متر مربع تاسیس شد. گروه تولیدی صنعتی مارال با پرسنل مجرب و با تجربه و به مدد خطوط تولید و ماشین آلات پیشرفته اکنون به توان تولید بیش از 5000 تریلر در سال با کاربردهای متنوع در فراتر از 20 گروه و نیز انواع محور و جعبه های تریلر و بیش از صدها نوع انواع قطعات مورد استفاده در این تریلرها بر اساس آخرین استانداردهای جهانی دست یافته است. این گروه در کارخانه ای به مساحت بیش از 250 هزار متر مربع و با سالنهایی به زیربنای افزون بر 100 هزار متر مربع بزرگترین و کامل ترین خطوط تولید انواع تریلر ، محور، جعبه و قطعات تریلرکشور را در دل خود جای داده است و با اشتغالزایی مستقیم برای 900 نفر و غیر مستقیم برای بیش از 5000 نیروی کار این سرزمین، به فعالیت خود ادامه میدهد.

گروه یاقوت

شرکت ماشین سازی یاقوت تبریز در زمینه تولید انواع تریلر، کاربری ها و اتاق های ایزوله فعالیت دارد. این شرکت تحت پوشش شرکت سرمایه گذاری گسترش فولاد تبریز از مجموعه هلدینگ سرمایه گذاری دریک می باشد.

گروه مایان

گروه خودروسازی مایان در سال ۱۳۷۵ تاسیس شد. این شرکت پس از اخذ مجوزهای لازم فعالیت خود را در حیطه ساخت تریلر در جهت بهبود وضعیت ناوگان فرسوده حمل و نقل، با سرمایه کاملا خصوصی آغاز کرد. در راستای نیل به این مهم و با اخذ لیسانس کوگل آلمان، ساخت و صدور انواع کمپرسی، کمرشکن و کفی به کشورهای حوزه خلیج فارس و صدور تیغه شاسی به آلمان عرصه جدیدی از صنعت را رقم زد. از مهمترین دستاوردهای این مشارکت اعطای استانداردهای بزرگ و جهانی TUV و FRC محیط زیست به این شرکت بود که برای نخستین بار در کشور ما صورت گرفت. پس از درخشش تریلرهای چادری مایان کوگل و شهرت آنها، مدیران و کارشناسان ارشد کوگل به این باور رسیدند که پیچیده ترین تولید این صنعت یعنی ساخت تریلرهای یخچالی فایبرگلاس که از مدرنترین یونیتهای سردکننده جهان است در مایان آغاز شود. شهرت مایان تا بدانجا پیش رفت که نشریه‌ی معتبر و جهانی کامیون در جولای ۲۰۰۵ از این کارخانه به عنوان پیشرو سازندگان تریلرهای یخچالی در خاورمیانه یاد کرد. در اواخر سال ۱۳۹۳، علاوه بر ساخت تریلر، مونتاژ کاربری آتش نشانی در حیطه کاری گروه مایان قرار گرفت. عقد قرارداد با شرکت زیگلر (یکی از ۳ سازنده برتر تجهیزات در اروپا و سطح جهان) مهمترین اقدام در این راستا بوده است.

شرکت توحید صنعت البرز

شرکت تولیدی توحید صنعت البرز از سال ۱۳۵۴ درقالب کارگاه اتاق سازی توحید فعالیت خودرا درخصوص تولید انواع تریلر ؛شامل تریلربونکر حمل سیمان و آرد از ۱۶ ال ۶۰ تنی در طرحهای اسپانیایی و طرح V؛ساخت انواع تانکر قیرایزوله و دو جداره ؛ساخت انواع تریلر کمپرسی کانتین برمخصوص اسکله ها و بنادر؛انواع اتاق کمپرسی تک و جفت؛نیسان و خاور ؛انواع تریلر تانکرحمل مایعات ؛تانکر حمل اسید ها و بازها انواع تانکر سوخت رسان فرودگاهی و جاده ای ؛تریلرکمپرسی؛تریلرکانتینر؛تریلرکفی؛ تریلر کفی بغلدار ؛تریلرکفی رول بر ؛تیغه کانتین بر جمبو ؛انواع مخازن تحت فشار ؛انواع تانکر حمل و دپوی گاز مایع ؛آمونیاک و پروپان ؛ میکسر وسیم تریلر؛ انواع تریلی سواری بر ؛انجام اسکلت سوله و ساختمان؛ساخت جرثقیل سوله؛ساخت انواع دیگ بتونیرو بچینگ ؛انواع سیلو و مخازن انبار و دپو و… آغاز که درسال ۱۳۶۸ موفق به اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنایع گردید.استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه ایرانی و خارجی استفاده از ورق های گرم و مخصوص فولاد مبارکه ؛محور وزیر بندی BWPآلمان عثمان؛جیلان ونرمک ترک ؛Hچین؛رنگ امیزی پلی اورتان؛سیستم ترمزEBSآلمان و….استفاده از جوشکاری تمام اتوماتیک (بوم وستون)با گاز MIX,CO2بهره گیری از کادری مجرب ومتخصص؛آشنا به دانش روز و همچنین استفاده از دانش مشاوران محترم سازمان ملی استاندارد ایران ؛ شرکت درمحلی به مساحت ۶۰۰۰متر مربع در استان البرز با کادری مجرب وکارآزموده با استفاده از امکانات وتکنولوژی پیشرفته همواره با اعتقاد به ۳ اصل کیفیت برتر؛قیمت کمتر؛بهبودمدام توانسته است درک صحیح خواسته های مشتری و تامین و افزایش رضایتمندی مشتری و خدمات پس از فروش محصولات را فراهم نماید .وبا توجه به ساخت محصولات باکیفیت ؛بازار مناسبی در خارج کشور برای رقابت با مشهورترین برندهای اروپایی و آسیایی برای کشور عزیزمان به ارمغان بیاورد این شرکت درسال ۱۳۸۸ موفق به اخذگواهینامه ISO 9001-2001 ازشرکت BRS گردید و درسال ۱۳۹۳با همکاری و همراهی مشاوران محترم سازمان ملی استاندارد موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ساخت انواع مخازن دپو وحمل آمونیاک گردید .

شرکت ایران کاوه سایپا

شرکت ایران کاوه سایپا به عنوان یکی از مجموعه های تحت پوشش شرکت سایپا از سال 1377 به منظور توسعه و متمرکز نمودن فعالیتهای تولیدی انواع تریلر و اتاق بار تاسیس گردید. این شرکت با بکارگیری نیروهای متبحر و با توان فنی بالا، در حال حاضر در فضایی به مساحت یکصد هزار متر مربع، فرآیند تولید انواع تریلر و اتاق بار را با بهترین کیفیت و در سطح استانداردهای بین المللی انجام می دهد. از عمده موفقیت های شرکت ایران کاوه سایپا، تبدیل سیستم تعلیق محورهای تریلر به سیستم تعلیق بادی و استفاده از محورهای تک چرخ همگام با تکنولوژی روز اروپا می باشد. وجود دستگاه های پیشرفته برش لیزری سه بعدی با قابلیت برش انواع فلزات با ضخامت های مختلف، تجهیزات کامل خط رنگ پودری، دستگاه های پرس ضربه ای با تناژهای مختلف تا 800 تن و تجهیزات خمکاری و برش ورق تا ضخامت 16 میلیمتر، امکان تولید قطعات و مجموعه های متنوع و پیچیده را با حداکثر دقت و کیفیت در این شرکت فراهم نموده است.

شرکت اشمیتز کارگوبول

شرکت اشمیتز یک شرکت آلمانی در زمینه تولید انواع تریلر، شبه تریلر و اتاق های کشنده و کامیون است که از سال 1892 آغاز به فعالیت کرده است.این شرکت با داشتن حدود 6500 نفر پرسنل درآمدی حدودی 2.290 بیلیون یورو در سال دارد.در ابتدار بنیان گذار شرکت اشمیتز کارگوبول ،هاینریش اشمیتز، شروع به ساخت واگن در Altenberge در نزدیکی Münster کرد. کسب و کار جدید این شرکت در سال 1920 در نتیجه افزایش موتورسازی شروع به پیشرفت کرد. در این مدت، این شرکت از یک تجارت صنعتگر به یک تولید کننده خودروهای صنعتی تبدیل شد. اولین تریلر وسایل نقلیه موتوری مجهز به لاستیک های لاستیکی جامد در سال 1928 ساخته شد. از سال 1935 به بعد، تریلر وشبه تریلر با بدنه بیرونی فولادی روی یک قاب چوبی تولید شدند. در سال 1950 Schmitz Cargobull اولین بدنه عایق شده و یخچال دار خود را تولید کرد.

شاپور سنگین

گروه شاپور سنگین مفتخر است به عنوان اولین نمایشگاه آنلاین ماشینهای سنگین باری در منطقه شاپور جدید اصفهان، اقدام به تولید محتوای تخصصی ماشینهای سنگین تریلی، کامیون، کامیونت و تریلر در بستر سایت شاپور سنگین نماید.

انواع تریلر های چادری

تریلر های چادری انواع مختلفی دارند که بسته به کاربری و نحوه بارگیری آن دسته بندی می شوند.تریلی چادری سه محور با سقف و دیواره های کشوئی، تریلر چادری سه محور معمولی و تریلی چادری سه محور با دیواره های کشوئی از جمله تریلر های رایج در بازار هستند.شما می توانید در وب سایت شاپورسنگین انواع تریلرهای چادری را مقایسه کنید، از آخرین قیمت تریلر چادری آگاه شوید و نسبت به خرید تریلر چادری اقدام کنید.

ساختار اتاق تریلر چادری با سقف و دیواره های کشویی پوشش کف از جنس چوب چندلایه مقاوم ضد سایش ، سقف از تیرک‌های مخصوص فلزی قابل باز شدن، درب‌های عقب و بغل از پروفیل‌های آلمینیومی مخصوص، پایه‌های وسط بازشو با قابلیت جابه‌جایی بصورت ریلی تاج جلو و ستون‌ها در گوشه‌ها و پایه‌های وسط ساخته شده از فولاد می باشد. چادر این نوع تریلر از چلیمر مخصوص ساخته شده است.

در تریلر های چادری سه محور معمولی پوشش کف از چوب ضد سایش است ،تفاوت تریلر های معمولی با تریلر های سقف و بغل کشویی در این است که در تریلر های چادری معمولی دیواره های بغل به صورت کشویی جا به جا نمی شوند و قابلیت بارگیر از کنار را ندارند.در این نوع تریلر های چادری پایه های جلو ، وسط و عقب قابلیت تغییر ارتفاع توسط جک‌های دستی را دارند. تریلر های چادری سه محور معمولی نسبت به تریلر های چادری با سقف و دیوار های کشویی قیمت پاییت تری دارند، اما محورها و امکانات آنها تقریبا مشابه هم هستند.

نکات حیاتی در خرید تریلر چادری

در خرید تریلر های چادری نکات زیادی وجود دارد که بهتر است توسط متخصص بررسی شود.در اینجا سه نکته که در خرید تریلر چادری در اولویت هستندرا بررسی می کنیم.

محور تریلر

محور تریلر از مهم ترین اجزای تریلر است.محور ها به جز انتقال قدرت وظیفه تحمل وزن بار و تریلر را نیز دارند.محور های مختلفی از برند های مختلف همچون SAF، BPW، VALX ، Mercedes و Fox بسته به شرکت سازنده تریلر ها ممکن است بر روی تریلر ها سوار شود که تحمل وزن ها و قطعات فنی با سازکار های مختلفی دارند.در هنگام خرید به سالم بودن محور باید توجه جدی شود.در بعضی از تریلر ها یکی از محور ها ممکن است توانایی بالارفتن به صورت پنوماتیکی داشته باشد که از جمله مزیت های تریلر جهت کاهش استهلاک چرخ و لاستیک می باشد.

شاسی و بدنه

شاسی ها و بدنه تریلر در خرید تریلر وقیمت آن بسیار مهم است.در تریلر های دست دوم بررسی سالم بودن بدنه و شاسی از جهت اینکه فاقد شکستگی ، ضربه و جوش کاری باشد بسیار ضروری است.بدنه و ساختار تریلر های مختلف بسته کاربرد و شرکت سازنده از مواد مختلفی همچون چوب های ضد سایش، آلیاژ های فولادی گوناگون و چادر و ... می باشد. عدم سلامت بدنه تریلر از جمله در تریلر های یخچالی که به صورت ساندویچ پنل های عایق است خسارت های جبران ناپذیری به بار می آورد. بارگیری صحیح تریلر در سلامت بدنه و شاسی تریلر حائز اهمیت است، زیرا عدم بارگیری درست ممکن است موجب ضربه یا شکستگی در بدنه و شاسی تریلر شود.

چادر و ریل ها

چادر تریلر های چادری مهم ترین بخش تریلر های چادری است.جنس و مرغوبیت چادر تریلر های چادری اهمیت بسیاری دارد.در خرید تریلر های چادری دست دوم باید سلامت چادر تریلر توجه شود تا کاملا سالم و فاقد پوسیدگی و پاره شدگی باشد.نکته همه دیگر ریل تریلر های چادری کشویی است .این بخش از تریلر های چادری به دلیل استهلاک بسیار بالا در معرض آسیب هستند.بهتر است این قسمت از تریلر توسط کارشناسان متخصص بررسی شود.

قیمت تریلر چادری

قیمت تریلر چادری به عوامل مختلفی از جمله نوع چادر مورد استفاده و اینکه تریلر چادری جز کدام دسته از انواع تریلر های چادری از لحاظ نوع بارگیر باشد بستگی دارد.تریلر های چادری با دیوار کشویی به دلیل سهولت در بارگیری و کاربرد های بیشتر نسبت به تریلر های چادری ساده قیمت بالاتری دارند.به طورکلی تریلر های چادری درجهان بسته به نوع برند و اجزای فنی مانند محور و امکانات قیمتی بین 2000 تا50000 یورو دارد.البته شرکت هایی وجود دارند که تریلر های چادری سفارشی با کاربرد و امکانات ویژه به صورت سفارشی تولید می کنند که ممکن است قیمت بالاتری داشته باشند.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.