advertise

اتوبوس شهری بنز

خرید اتوبوس شهری بنز

بنز را می‌توان به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و در عین حال برترین برندهای تولیدکننده ماشین‌های سنگین از جمله اتوبوس معرفی کرد که سال‌های زیادی است در ایران حضور دارد. البته مدل‌های مختلف اتوبوس شهری بنز در ایران به سه مدل 302، O355 و O457 تقسیم می‌شوند که مدل 302 دیگر در خط واحد فعالیت نمی‌کند. شما می‌توانید انواع اتوبوس شهری بنز را از شاپور سنگین تهیه کنید. به طور کلی، اتوبوس‌های شهری برند بنز در ایران به سه مدل 302، O355 و O457 تقسیم می‌شوند. این مدل‌ها هرکدام دارای ویژگی‌هایی هستند که بیشتر تفاوت آن‌ها در نوع موتورشان خلاصه می‌شود. در ادامه این مدل‌ها را بررسی کرده‌ایم.اتوبوس‌های شهری بنز از استهلاک پایین و توانمندی فنی مناسبی برخوردار هستند. ما در این صفحه از مجموعه شاپور سنگین امکان خریداری انواع این اتوبوس‌ها را برای شما فراهم کرده‌ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و رفع مشکل، با ما در تماس باشید.

اتوبوس بنز O355 و اتوبوس بنز O457

دهه هشتاد بود که مدل‌های به نسبت جدید اتوبوس‌های بنز به بازار ایران عرضه شدند. اتوبوس شهری بنز مدل O355 از طراحی به مراتب به‌روزتری نسبت به مدل 302 برخوردار بود و به مراتب ایمنی بهتری داشت. اما از نظر انجین، همان موتور 355 و 240 اسب بخاری در این اتوبوس استفاده شده بود. این موتور توانمندی هرچقدر که کم استهلاک بود، اما توانمندی نسبتا ضعیفی برای این اتوبوس داشت. در شاپور سنگین امکان خرید و فروش این اتوبوس وجود دارد. بعد از اینکه ایران خودرو دیزل متوجه شد که اتوبوس شهری بنز O355 به دلیل نوع موتور، توان‌مندی فنی پایینی دارد، تصمیم به تعویض موتور با مدل 457 گرفت و این‌گونه بود که اتوبوس مدل O457 به بازار عرضه شد. این اتوبوس شاید از نظر ظاهری چندان تفاوتی با نسخه قبلی نداشته باشد، اما در بخش موتور، با یک اتوبوس به‌روزتر و قوی‌تر مواجه هستیم. شما می‌توانید این اتوبوس را از شاپور سنگین تهیه کنید.

اتوبوس‌ بنز 302

اتوبوس بنز 302 را می‌توان به عنوان یکی از قدیمی‌ترین اتوبوس‌های ایران معرفی کرد که از نظر طراحی، طراحی کاملا کلاسیک دارد. این اتوبوس تا یک دهه پیش به عنوان اتوبوس خط واحد فعالیت می‌کرد. اما با گذر زمان و عدم پاس شدن استانداردهای ایمنی و آلایندگی، این اتوبوس‌ها از شرکت واحد خارج شدند. شما می‌توانید هم‌اکنون این اتوبوس را از شاپور سنگین تهیه کنید. انجین یا همان موتوری که در بنز 302 استفاده شده است، یکی از جان‌سخت‌ترین موتورهای مورد استفاده در اتوبوس‌های آن زمان است و تحمل فشار فوق‌العاده بالایی دارد. این انجین 11.58 لیتری و 6 سیلندر خطی، توانایی تولید 240 اسب بخار را در کنار 820 نیوتن‌متر گشتاور دارد. گیربکس این اتوبوس نیز از نوع دستی است.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.