advertise

فوتون h5

فوتون ۴۶۰

در سالیان اخیر پس از دوره جدید تحریم ها و قطع همکاری شرکت های بزرگ سازنده کامیون و کشنده با ایران بعضی از شرکت های چینی وارد بازار تجهیزات حمل و نقل سنگین ایران شدند. یکی از شرکت های چینی موفق در زمینه ساخت ماشین آلات حمل و نقل سنگین شرکت فوتون چین بود. در ایران واردات و مونتاژ و پشتیبانی کشنده و کامیون و کامیونت های فوتون برعهده شرکت ایران خودرو دیزل می باشد. از جمله کشنده های وارد شده و مونتاژ در کشور کشنده فوتون ۴۶۰ است. فوتون ۴۶۰ که با نام های فوتون h5 و یا فوتون آئومان ۴۶۰ یا فوتون آئومان h5 نیز شناخته میشود یکی از پرطرفدار ترین و با کیفیت ترین کشنده های چینی بازار است. کشنده فوتون ۴۶۰ دارای گیربکس اتوماتیک می باشد که در بین کشنده های مونتاژی چینی بازار جز اندک کشنده های دارای گیربکس اتوماتیک است. کشنده فوتون h5 همچنین دارای امکانات پیشرفته ایمنی مانند هشدار خروج از خط و کروز کنترل است که فوتون آئومان ۴۶۰ به یک کشنده ایمن و پیشرفته تبدیل کرده است. شما می توانید برای خرید کشنده فوتون h5 پس از مقایسه و بررسی محصولات موجود در سایت شاپور سنگین با کارشناسان فروش شاپور سنگین تماس بگیرید.

قیمت فوتون آئومان H5 460

تولید کننده
ایران خودرودیزل
قیمت بازار
5,600,000,000 تومان
قیمت نمایندگی
4,730,000,000 تومان
قیمت اروپا
0
قیمت حواله یا شرایطی
700,000,000 تومان
بروزرسانی
۱۴۰۳/۳/۷

مشخصات فنی فوتون ۴۶۰

کشنده فوتون ۴۶۰ دارای موتور Cummins ISGe4 -460 است که قدرتی برابر 460 اسب بخار در 1900دور در دقیقه ایجاد می کند. موتور فوتون ۴۶۰ یک موتور ۶ سیلندر خطی است که استاندارد آلایندگی Euro 4 +DPF دارد. سیستم سوخت رسانی h5 انژکتوری با تزریق مستقیم می باشد و شامل توربو شارژ،اینتر کولر،سیستم SCR ، کامان ریل نیز می شود. گیربکس فوتون ۴۶۰ یکگیربکس اتوماتیک ZF -12AMT 12TX2421TD است که دارای 12 دنده جلو و ۴ دنده عقب است. سیستم ترمز فوتون ۴۶۰ شامل ترمز دو مداره، پنوماتیک، جلو و عقب دیسکی، مجهز به ABS(سیستم ترمز ضد قفل)، مجهز به ASR(سیستم ضد لغزش)، مجهز به ESP(سیستم کنترل پایداری)، مجهز به AEBS(سیستم ترمز اضطراری هوشمند) مجهز به HSA(سیستم کنترل اتوماتیک سرعت در سربالایی) است و از ترمز موتور و اینتاردر نیز به صورت ترمز کمکی استفاده می شود. مخزن سوخت فوتون ۴۶۰ یک مخزن آلمینیومی با ظرفیت 940 لیتر است. تعلیق کشنده فوتون h5 در محور جلو فنر پارابولیک با کمک فنر و میل موجگیر و در عقب 4 بالنی با کمک فنر و میل موجگیر است.

قیمت فوتون ۴۶۰

فوتون h5 به نسبت بسیاری از کشنده های موجود در بازار با امکانات و تجهیزات مشابه قیمت به صرفه ای دارد. عوامل متعددی بر کشنده فوتون ۴۶۰ مانند سال ساخت، میزان کارکرد، نوسانات ارز، میزان عرضه و تقاضا، امکانات و تجهیزات و سلامت بدنی و فنی کشنده فوتون ۴۶۰ اثر گذار است. بر اساس آخرین قیمت های اعلامی قیمت کشنده فوتون ۴۶۰ در بازار در حدود ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برای مدل های صفر کیلومتر است. در مدل های کارکرده فوتون ۴۶۰ با توجه به سلامت فنی و بدنی کشنده و سال ساخت و میزان کارکرد قیمت باید ارزیابی شود. قیمت کشنده فوتون ۴۶۰ کارکرده بسته به نظر فروشندگان نیز از بین ۳ میلیارد تا ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در نوسان است.

چرا فوتون ۴۶۰ بخریم؟

شرکت فوتون را بدون شک باید یکی ابرقدرت های تولید کشنده بدانیم. شرکت فوتون علی رقم سابقه کمتر نسبت به بسیار از تولید کننده ها توانسته خود را یک رقیب قدرتمند برای تمامی شرکت ها معرفی کند. فوتون h5 یکی از محصولا شرکت فوتون است که با قدرت های متفاوت و امکانات متنوع در سراسر جهان عرضه می شود. شرکت ایران خودرو کشنده فوتون h5 را با قدرت ۴۶۰ اسب بخار منتاژ و توزیع می کند. کشنده فوتون ۴۶۰ از لحاظ موتور یکی کشنده پرقدرت است و امکانات خوبی نظیر گیربکس اتوماتیک و اینتاردر دارد که هم ایمنی را افزایش می دهد و هم خستگی راننده را کاهش می دهد. امکانات رفاهی و فضای کابین خوبی جهت راحتی راننده در این کشنده فراهم آمده است. یکی از دلایل خوب جهت خرید کشنده فوتون ۴۶۰ قیمت مناسب این کشنده نسبت به امکانات موجود در این کشنده است. از ویژگی های خوب دیگر کشنده فوتون h5 می توان به موضوع خدمات پس ازفروش اشاره کرد که چون کشنده فوتون ۴۶۰ در ایران مونتاژ می شود خدمات پشتیبانی خوبی دارد.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.