advertise

تریلر کمپرسی ماموت

کمپرسی ماموت

تریلرهای کمپرسی ماموت با ظرفیت بالا و امکان بارگیری و تخلیه اسان جز سه برند کمپرسی سازی ایران می باشد و مناسب ترین و با کیفیت ترین گزینه برای جا به جایی انواع محموله می باشد. کمپرسی های ماموت به دلیل استواری و پایداری تریلر کمپرسی شناخته می شوند که به خاطر استفاده از تقویت کننده های فولادی می باشد و این کمپرسی بهترین گزینه برای حمل انواع بار مانند پوکه معدنی ، خاک رس ، محصولات کشاورزی ، ماسه بادی ، خاک نسوز و ذغال سنگ می باشد. کمپرسی ماموت با بهره بردن از کنترل کننده های دستی و اتوماتیک همراه با وزن پایین این محصول را جز محصولات رقابتی تبدیل کرده است کمپرسی ماموت دو نوع کمپرسی تولید می کند یکی کمپرسی سه محور 30 مترمکعبی و دومی کمپرسی سه محور 35 مترمکعبی تولید می شود.

چرا کمپرسی ماموت بخریم؟

کمپرسی ماموت برند کمپرسی سازی ایران از لحاظ تعداد فروش، کیفیت نسبی و برندسازی چندجانبه ای دنیای ماموت بوده و طرح ماموت بیش از کمپرسی ماموت در بازار مشهود برای تولید و فروش می باشد. استفاده از 3 محور Saf در کنار طراحی منطقی، وجود بازار قطعات گسترده و توانایی تعمیرکاران سطح شهرستانی برای تعمیر کمپرسی ماموت باعث گردیده تقریبا در همه کشور کمپرسی ماموت شناخته شده باشد و برند فروش کمپرسی را کمپرسی ماموت دانست. خیال جمع رانندگان از فروش کمپرسی ماموت در حال دست دوم بودن کمپرسی نیز باعث می شود راننده با کالایی سرمایه ای اقدام به کار نماید و در صورت لزوم به سرعت تریلر کمپرسی ماوموت را به فروش برساند. 

چرا کمپرسی ماموت نخریم؟

شاید شایع ترین دلیل عدم رضایت از کمپرسی ماموت تحویل دیر کمپرسی به مشتریان کمپرسی ماموت در خریدهای خرد دانست و  واقعا نمی توان برای کمپرسی ماموت مشکل خاصی اعلام نمود و دلیلی برای نخریدن ماموت اعلام کنیم. کمپرسی ماموت از طرفی شاید پرچمدار افزایش قیمت تریلرها در ایران با اعلام قیمت شرکت باشد و افزایش قیمت کمپرسی ماموت یعنی افزایش قیمت کمپرسی ایران، لذا کمپرسی ماموت از این لحاظ کمی ناراحت کننده برای مشتریان و خریداران کمپرسی در ایران است. 

کمپرسی سه محور ماموت تریلری است که بیشتر برای حمل محموله هایی مانند گچ،سیمان،خاک و بیشتر استفاده می شود که وزن بالایی دارند و بارگیری و تخلیه ان اسان هست زیرا محور جلوی این تریلربه بالابر اتوماتیک مجهز است و ارتفاع را تنظیم می کند. کمپرسی سه محور به وزن 8000 و طول 10/06 و عرض 2/58 می باشد که ظرفیت حمل 24 تن بار را دارد و دارای سه محور 9 تنی تولید کشور المان می باشد و زیربندی کمپرسی ماموت سیستم تعلیق بادی بالنی و کمک فنر مخصوص می باشد. کف اتاق کمپرسی سه محور  با استفاده از ورقهای فولادی تشکیل شده است که توسط رامهای عرضی تقویت شده است و دیواره اتاق این تریلر از ورقهای فولادی با سایز4/5 میلیمتر ساخته شده است و برای شاسی و سایر قطعات کمپرسی از فولادی نظیر s500 / st.52.3 استفاده شده است.

انواع کمپرسی ماموت

کمپرسی سه محور ماموت به دو دسته تقسیم می شود اول کمپرسی 3 محور 30 مترمکعبی و دوم کمپرسی 3 محور 35 مترمکعبی است که بیشتر برای حمل محموله هایی مانند گچ،سیمان،خاک و بیشتر استفاده می شود که وزن بالایی دارند و بارگیری و تخلیه ان اسان هست زیرا محور جلوی این تریلربه بالابر اتوماتیک مجهز است و ارتفاع را تنظیم می کند.کمپرسی سه محور ماموت به وزن 8000 و طول 10/06 و عرض 2/58 می باشد که ظرفیت حمل 24 تن بار را دارد و دارای سه محور 9 تنی تولید کشور المان می باشد و زیربندی کمپرسی ماموت سیستم تعلیق بادی بالنی و کمک فنر مخصوص می باشد.کف اتاق کمپرسی سه محور ماموت با استفاده از ورقهای فولادی تشکیل شده است که توسط رامهای عرضی تقویت شده است و دیواره اتاق این تریلر از ورقهای فولادی با سایز4/5 میلیمتر ساخته شده است و برای شاسی و سایر قطعات کمپرسی از فولادی نظیر s500 / st.52.3 استفاده شده است.

کمپرسی سه محور 30 متر مکعبی

کمپرسی سه محور 30 متر مکعبی

کمپرسی سه محور 30 مترمکعبی ماموت تریلری است که بیشتر برای حمل محموله هایی مانند گچ،سیمان،خاک و بیشتر استفاده می شود که وزن بالایی دارند و بارگیری و تخلیه ان اسان هست زیرا محور جلوی این تریلربه بالابر اتوماتیک مجهز است و ارتفاع را تنظیم می کند. کمپرسی سه محور 30 متر مکعبی به وزن 8000 و طول 10/06 و عرض 2/58 می باشد که ظرفیت حمل 24 تن بار را دارد و دارای سه محور 9 تنی تولید کشور المان می باشد و زیربندی کمپرسی ماموت سیستم تعلیق بادی بالنی و کمک فنر مخصوص می باشد. کف اتاق کمپرسی سه محور 30 متر مکعبی با استفاده از ورقهای فولادی تشکیل شده است که توسط رامهای عرضی تقویت شده است و دیواره اتاق این تریلر از ورقهای فولادی با سایز4/5 میلیمتر ساخته شده است و برای شاسی و سایر قطعات کمپرسی از فولادی نظیر s500 / st.52.3 استفاده شده است.

کمپرسی سه محور 35 مترمکعبی ماموت

کمپرسی سه محور 35 مترمکعبی ماموت

دومین مدل از تریلی کمپرسی ماموت، تریلی 35 متر مکعبی ماموت است که با وزن تقریبی 8 تن توانایی حمل بار حدودی 24 تن را دارد. در کمپرسی ماموت 35 مترمکعبی از 3 محور 9 تن از یکی از برند SAF/BPW/FOX/Mustafa Ceylan/Valx استفاده می شود. جنس کف کمپرسی ماموت از ورق 6 میلیمتر فولادی با استحکام بالا تقویت شده با رامهای عرضی است. جنس بدنه کمپرسی ماموت از ورق 4.5 میلیمتر فولادی با استحکام بالا تقویت شده با تیرکهای مورب مخصوص است.تاج جلو کمپرسی 35 متر مکعبی ماموت ورق 4.5 میلیمتر فولادی با استحکام بالا تقویت شده با تیرکهای طولی می باشد.

قیمت کمپرسی ماموت

کمپرسی ماموت با قیمت حدود 2 میلیارد تومان برای مدل 1402 در خرداد 1402 قیمتگذاری می گردد. قیمت 2 میلیارد تومان برای کمپرسی ماموت شرکتی با نصب و تحویل ابتدایی به همراه سند و برگه کارت آزاد و کارکرد صفر کیلومتر به حساب آمده و تقریبا در صورت تمیز بودن کمپرسی در سه سال اول کاهش قیمت سالانه 100 میلیون تومان و سه سال دوم کاهش قیمت 75 میلیون تومانی سالانه و سالهای قبل کاهش قیمت 50 میلیون تومانی با توجه به رنج بازار قیمت کمپرسی مارال شرکتی اعلام می گردد. کمپرسی ماموت طرح قایق و کمپرسی طرح ماموت غیر شرکتی مدل 1402 در رنج قیمتی یک میلیارد و سیصد میلیون تومان اعلام شده و با توجه به اختلاف قیمت 700 میلیون تومانی بازار مخصوص به خود را برای خریداران کمپرسی ماموت دارد. 

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.