advertise

کمپرسی مارال

کمپرسی مارال

کمپرسی مارال یکی از برندهای معروف شرکتهای کمپرسی ساز مقیم ایران واقع در ارومیه می باشد. کمپرسی برای جابه جایی محصولاتی مانند گچ،سیمان،خاک و انواع محصولات دیگر مورد استفاده قرار میگیرد. کمپرسی مارال با توجه به دارا بودن استانداردهای روز دنیا ساخت کمپرسی و استانداردهای ایزو ماشین آلات در طراحی سازه کمپرسی و استفاده از متریال روز دنیا به عنوان یکی از بهترین های تانکر ایران و غرب آسیا شناخته می شود. گروه مارال صنعت جاوید مالک تریلرسازی مارال بوده که کمپرسی مارال یکی از محصولات با کیفیت داخلی و خارجی شرکت مارال صنعت جاوید محسوب می شود. مارال صنعت جاوید تولیدکننده گروه مختلفی از تریلرهای کشنده با برند تجاری MARAL بوده که کمپرسی مارال یکی از تریلرهای کشنده پسند مارال با نام کمپرسی مارال یا بصورت برند MARAL comperesi در سطح کشور و آسیا شناخته می شود. تریلی های کمپرسی مارال یا همان تریلر سه محور مارال پرفروش ترین کمپرسی گروه مارال بوده و هم اکنون جز ۳ برند برتر کمپرسی سازان ایران از لحاظ کیفی به همگان اثبات گردیده استو از ویژگی های کمپرسی مارال می توان به تخلیه بار سریع و پر سرعت و همچنین بارگیری سریع و تخلیه ان اشاره کرد.

مشخصات فنی کمپرسی سه محور مارال

شاسی کمپرسی مارال : کمپرسی مارال یا همان تریلی کمپرسی سه محور مارال با داشتن شاسی از جنس فولاد مستحکم با روش جوش اتومات ساخته شده و به کمک سبک طراحی خاص، دارای وزن پایین و مقاومت بالا است. شاسی کمپرسی مارال ساخته شده از فولاد با استهکام بالا s500mc همراه با جوش co2 اتومات در فیکسچر مخصوص می باشد و دیواره ای کمپرسی مارال به ضخامت 4 میلیمتر و تقویت شده با تیرک های مورب مخصوص از فولاد می باشد. محور کمپرسی مارال: کمپرسی مارال از 3 محور 9 تنی به جای دو محور 13 تنی قدیمی استفاده می کند و محور جلو دارای سیستم بالارونده است. به تبع 3 محور بودن کمپرسی، کمپرسی مارال از شش تایر با سایز 22.5 به همراه رینگ یک تکه شرکتی تشکیل شده است. سیستم ترمز: سیستم ترمز کمپرسی مارال کنور آلمان یا هالدکس سوئد بوده و سیستم بوسترجفت با شیر اتوماتیک در کنار سیستم ضد بلوکه و ضد واژگونی تشکیل گردیده است. وزن کمپرسی مارال : وزن خالص کمپرسی مارال حدود 8 تن می باشد و با توجه به تحمل بار 27 تنی محورهای کمپرسی، لذا کشنده نهایتا باید بتواند 35 تن بار را کشانده و به مقصد برساند. تعلیق کمپرسی مارال: سیستم تعلیق کمپرسی مارال بالنی با سیستم تعلیق بادی به همراه کمک فنرهای مخصوص تخت شرکت مارال می باشد.

انواع کمپرسی مارال

کمپرسی مارال با توجه به اعلام شرکت دارای دو نوع کمپرسی اصلی بوده که شامل تریلی کمپرسی 34 مترمکعبی سه محور مارال و تریلی کمپرسی 24 مترمکعبی سه محور المانی مارال می باشد.هر دو کمپرسی مارال دارای استاندارد و گواهی بازرسی جوش و کنترل ابعادی و تست هیدرولیک می باشند و شاسی و قطعات فلزی ساخته شده از فولاد با استحکام بالا می باشد و دیواره های کمپرسی به ضخامت 4 میلیمتر و تقویت شده با تیرک های مورب می باشند.

تریلی کمپرسی 34 مترمکعبی مارال

تریلی کمپرسی 34 مترمکعبی مارال ساخته شده از شاسی و قطعات فلزی فولاد با استهکام بالا s500mc همراه با جوش co2 اتومات در فیکسچر مخصوص می باشد و دیواره های تریلی کمپرسی 34 مترمکعبی مارال به ضخامت 4 میلیمتر و تقویت شده با تیرک های مورب می باشد. تریلی کمپرسی 34 مترمکعبی مارال دارای 3 عدد محور 9 تنی دیسکی یا کاسه ای و محور جلو مجهز به بالا رونده می باشد و با ظرفیت 24 تن و استاتیکی 50 تن می باشد.

تریلی کمپرسی 24 متر مکعبی مارال

تریلی کمپرسی 24 مترمکعبی مارال ساخته شده از شاسی و قطعات فلزی فولاد با استهکام بالا s500mc همراه با جوش co2 اتومات در فیکسچر مخصوص می باشد و دیواره های تریلی کمپرسی 24 مترمکعبی مارال به ضخامت 4 میلیمتر و تقویت شده با تیرک های مورب می باشد. تریلی کمپرسی 24 مترمکعبی مارال دارای 3 عدد محور 9 تنی دیسکی یا کاسه ای و محور جلو مجهز به بالا رونده می باشد و با ظرفیت 24 تن و استاتیکی 50 تن می باشد.

قیمت کمپرسی مارال

قیمت کمپرسی مارال صفر ۱۴۰۲ که سند آزاد و آماده انتقال باشد در خرداد ۱۴۰۲ در بازار آزاد به قیمت حدودا یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان توسط بازاریان اعلام می گردد. قیمت کمپرسی سه محور 34 مترمکعبی مارال با کمتر از ۵ سال کار بدون ضربه و خوردگی در حدود یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان بوده و قیمت کمپرسی سه محور 24 مترمکعبی مارال مدل ۱۴۰۲ به شرط سند آزاد و زیرفوکس خشک در بازه قیمتی یک میلیارد و ششصد میلیون تومان قیمت گذاری می گردد. در کمپرسی مارال عدم خوردگی، جوش یکپارچه لگن، وضعیت محورهای مارال و درصد تایرها در کنار مدل کمپرسی مارال قیمت کمپرسی را تشکیل می دهند. افزایش قیمت فولاد مستحکم مخزن و تیغه، افزایش حقوق نیروی کار، عدم ثبات در تصمیم گیری ها یا خریدهای آزاد در مقیاس بزرگ موجب افزایش قیمت کمپرسی مارال در سال ۱۴۰۲ گردیده است.

کمپرسی مارال

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.