advertise

داف ۵۳۰

داف xf 530

DAF XF 530 مدلی از کامیون های سنگین است که توسط داف، یک تولید کننده هلندی خودروهای تجاری تولید شده است. سری داف xf به دلیل عملکرد، کارایی و راحتی خود شناخته شده است و آن را به یک انتخاب محبوب برای حمل و نقل طولانی مدت و کاربردهای سنگین مختلف تبدیل می کند.530" در نام داف xf 530 به اسب بخار موتور اشاره دارد. DAF XF 530 مجهز به موتور قدرتمندی است که حدود 530 اسب بخار قدرت تولید می کند و برای حمل بارهای سنگین در مسافت های طولانی مناسب است.کامیون های داف اغلب بر مصرف سوخت در خودروهای خود تأکید می کنند و سری XF نیز از این قاعده مستثنی نیست و داف ۵۳۰ با وجود موتور بسیار قدرتمند مصرف سوخت کمی دارد.شرکت داف سری داف xf را با شعار تعالی خالص روانه بازار کرده است. داف ۵۳۰ دارای ویژگی های ظاهری و فنی ای است که تجلی این شعار را به رخ می کشد. شما مشتری گرامی می توانید انواع داف ۵۳۰ را برای خرید در این صفحه مشاهده کنید و نسبت به خرید آن از طریق تماس با کارشناسان فروش اقدام کنید.

موتور داف ایکس اف ۵۳۰

شرکت داف برای معرفی موتور کشنده های سری ایکس اف از شعار فناوری پیشگامانه برای انتقال قدرت یاد می کند. بهره وری سوخت پیشرو در بازار با موتور شروع می شود. داف ایکس اف ۵۳۰ از PACCAR چند گشتاور نیرو می گیرد. موتورهای  MX-13  با رتبه‌بندی‌ قدرت 390 کیلووات/530 اسب بخار کشنده داف ایکس اف ۵۳۰ را به یک کشنده کم نظیر تبدیل کرده است. گشتاور بیشتر در دورهای پایین تر برای بالاترین راندمان سوخت وهمچنین 1000 دور در دقیقه فعالیت موتور داف ۵۳۰  منجر به سطح صدای بسیار پایین از دیگر ویژگی های داف ۵۳۰ است. سیستم چرخش روغن و سیستم های خنک کننده جدید و یک بسته رینگ پیستون به کاهش اصطکاک اضافی در موتور داف ۵۳۰ کمک می کند. کاهش مصرف سوخت در کنار تعادل بهینه قابلیت رانندگی توسط سیستم Eco mode در موتور داف 530 یک ویژگی فوقالعاده است.R&M کاهش یافته است و افزایش فواصل سرویس موتور تا
200000 کیلومتر و نوآوری های اضافی در حفظ سایش
و به حداقل رساندن هزینه مالکیت داف ۵۳۰ کمک می کند. موتور جدید داف ۵۳۰ راندمان کاهش تولید آلاینده ها و گاز Co2 را در مود GTL تا 5 درصد و در مود HVO و BTL تا ۹۰ دصد امکان پذیر کرده است.

چرا داف ۵۳۰|مزیت های مهم کشنده داف xf530

DAF XF 530، مانند سایر مدل های سری XF، چندین مزیت را ارائه می دهد که مشخصه کامیون های DAF است. داف ۵۳۰ مجهز به موتوری با اسب بخار بالا است که قدرت کافی را برای حمل بارهای سنگین و مقابله با زمین های چالش برانگیز فراهم می کند. این می تواند به حمل و نقل طولانی مدت کارآمد و قابل اعتماد کمک کند.کامیون های داف به دلیل تمرکزشان بر بهره وری سوخت شهرت دارند. این مدیریت مصرف سوخت در داف ۵۳۰ از طریق از موتور پیشرفته PACCAR MX است که در نوع خود بی نظیر است همچنین امکانات دیگری همچون کروز کنترل تطبیقی و سیستم های هوشمن اکو نیز در این فرآیند تاثیر گذار است. داف xf530 یک طرح کابین جادار و ارگونومیک ارائه می دهد که باعث می شود ساعات طولانی در جاده برای رانندگان طاقت فرسا نباشد. بسته به سال مدل، داف ۵۳۰ ممکن است شامل فناوری‌های پیشرفته‌ای مانند کروز کنترل تطبیقی، هشدار خروج از خط، سیستم‌های ترمز پیشرفته و غیره باشد. این فناوری‌ها می‌توانند هم ایمنی و هم تجربه کلی رانندگی لذت بخش را افزایش دهند. نمایندگی و شبکه خدمات گسترده داف می تواند پشتیبانی و نگهداری وسایل نقلیه خود را فراهم کند. این می تواند برای کارکرد روان کامیون و به حداقل رساندن اختلالات بسیار مهم باشد. کامیون‌های داف ۵۳۰ به دلیل  کیفیت و عملکرد، ارزش فروش مجدد خوبی دارند. این می تواند برای صاحبان کامیون هایی که به دنبال ارتقا یا جایگزینی وسایل نقلیه خود هستند، یک نکته مهم باشد.

امکانات داف xf530

داف ۵۳۰ دارای امکاناتی است که نه تنها راحتی راننده و سرنشینان را فراهم می کند بلکه ایمنی راننده و سرنشینان و سایر کاربران جاده را نیز در نظر می گیرد. در اینجا به بیان برخی ویژگی های رفاهی و ایمنی داف xf530 می پردازیم.
 کروز کنترل پیشبینی کننده یا pcc که با استفاده از GPS تا دو کیلومتر جلوتر مسیر پیش روی داف ۵۳۰ را بررسی می کند و مطابق با آن سرعت را تغییر می دهد.
کروز کنترل تطبیفی یا همان ACC که فاصله را تا خودرو جلویی بررسی و سرعت کشنده داف XF530 را به طور خودکار تنظیم می کند.
 سیستم FCW که هشدار برخورد از جلو را به راننده با هشدار صوتی می دهد.  در مواقعی که کشنده داف xf530 نیاز به توقف فوری و اضطراری داشته باشد سیستم AEBS عمل می کند و کشنده را متوقف می کند. 
سیستم هشدار خروج از خط سیستم(LDWS) به راننده داف ۵۳۰ هشدار می دهد وسیله نقلیه به دلیل خطای راننده، خواب‌آلودگی یا حواس‌پرتی شروع به حرکت به خارج از خط کرده است.
سیستم ترمز الکترونیکی دارای ویژگی های بهبود یافته کنترل پایداری خودرو (VSC) که موجب جلوگیری از قیچی کردن کشنده داف ۵۳۰ می شود.
سیستم مانیتورینگ فشار و دمای  لاستیک ها و انرژی باتری داف ۵۳۰ که امکان نظارت دقیق و الکترونیکی دما و فشار باد لاستیک ها و وضعیت باتری را می دهد. 

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.