advertise

داف ۴۸۰

داف xf480

DAF XF 480 مدلی از کامیون های سنگین است که توسط DAF Trucks، یک شرکت هلندی معروف به تولید خودروهای تجاری، ساخته شده است. سری XF یکی از سری کامیون های پرچمدار DAF است و "480" در نام مدلبه قدرت خروجی موتور آن اشاره دارد که 480 اسب بخار است. طراحی عالی از ویژگی های بارز داف ۴۸۰ است نمای بیرونی ممتاز داف ایکس اف ۴۸۰ را به جذاب ترین کامیون در جاده تبدیل می کند. و با فضای داخلی به روز شده، رانندگان محیطی دارند که کامیون مورد علاقه آنها را حتی بهتر می کند.ویژگی های طراحی جدید تضمین می کند که داف ۴۸۰ چشم نوازترین کامیون در جاده است همچنین به آیرودینامیک عالی برای افزایش کارایی حمل و نقل شما کمک می کند.داف ایکس اف ۴۸۰ مصرف سوخت پیشرو در صنعت را ارائه می دهد. گشتاور بالاتر در دورهای پایین تر در ترکیب با خطوط محرکه بهینه، محورهای عقب با راندمان بالا، عملکرد الکترونیکی پیشرفته و بهبودهای آیرودینامیکی منجر به بهره وری سوخت تا 7 درصد برای سفرهای طولانی می شود این عملکرد عالی در مصرف سوخت موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود. در سایت شاپور سنگین به صورت تخصصی به تولید محتوا جهت فروش انواع کشنده داف پرداخته می شود. شما مشتری گرامی می توانید جهت خرید انواع کشنده داف ۴۸۰ با کارشناسان سایت شاپور سنگین تماس بگیرید.

ویژگی های ایمنی داف ۴۸۰

داف ۴۸۰ دارای ویژگی های پیشرفته ای است که نه تنها بالاترین حد ممکن از کیفیت کشنده را تضمین می کند
ایمنی راننده و سایر کاربران جاده را تضمین می کند و تطبیق پذیری وسیله نقلیه به مصرف سوخت نیز کمک می کند. کروز کنترل پیش بینی کننده (PCC) از فناوری GPS برای تعیین میزان سرعت استفاده می کند که محل دقیق کامیون و شرایط رانندگی مورد انتظار تا 2 کیلومتر بعدی را پیش بینی می کند به همراه Predictive Shifting، PCC که مصرف سوخت و انتشار CO2 را تا 3 درصد کاهش میدهد.کروز کنترل تطبیقی (ACC) که به طور خودکار سرعت کامیون را تنظیم می کند و فاصله ایمن را با خودروی جلویی حفظ می کند. هشدار برخورد از جلو (FCW) که یک صدای هشدار تولید می کند و یک
هشدار بصری روی صفحه ابزار و از راننده می خواهد تا برای جلوگیری از برخورد اقدام کند. سیستم ترمز اضطراری پیشرفته (AEBS)
برای کاهش سرعت کامیون در مواقع اضطراری مداخله می کند. سیستم هشدار خروج از خط (LDWS) که به راننده هشدار می دهد
اگر وسیله نقلیه به دلیل خطای راننده، خواب‌آلودگی یا حواس‌پرتی شروع به حرکت به خارج از خط کرده است. کنترل پایداری خودرو توسط سیستم ترمز الکترونیکی دارای ویژگی های بهبود یافته کنترل پایداری خودرو  (VSC) برای جلوگیری از قیچی کردن و واژگونی تریلر و کشنده که تعادل کشنده را بسیار بهبود می بخشد.

طراحی خارجی داف ۴۸۰ - الهه زیبایی

طراحی خارجی داف xf480 به گونه ای است که تضمین می کند که داف ۴۸۰ زیباترین کامیون جاده است و در عین حال به آیرودینامیک شدن کشنده نیز کمک می کند. در قسمت بالایی بدنه داف ۴۸۰ یک آفتاب گیر آلمینیومی قرار داده شده که علاوه بر عملکرد آفتاب گیر هم به زیبایی کمک می کند و هم موجب آیرودینامیک شدن بدنه داف ۴۸۰ شده است. لگوی جلو بدنه داف xf480 جدید نسبت با کامیون های قبلی داف بزرگتر شده و با لبه های کرومی قرار گرفته که نماد کیفیت کامیون است. طوری مشبک جلوی بدنه داف xf480 نمایی جذاب و قدرتمند و مدرن به داف ۴۸۰ جدید داده است. سپر پایینی بدنه داف ۴۸۰ علاوه بر ظاهری سطح بالا به زیبایی نمای خارجی افزوده است. در نمای جلوی داف ۴۸۰ بالای لوگو یک فضای بزرگ قرار داده شده تا به دلخواه نام شرکت یا کسب و کار خود را اضافه کنید. بر روی درب های ورودی داف ۴۸۰ لوگوی خیلی خوش آمدید و در قلب آن لوگوی داف قرار داده شده است. در انحنای جلویی کابین داف ۴۸۰ یک حالت مشبکی قرار داده شده و انحنای کوچکی قرار داده شده که به هدایت هوا اطراف کابین و چرخ ها و کاهش مصرف سوخت و آیرودینامیک کشنده داف xf480 کمک می کند.

موتور داف ۴۸۰

بهره وری سوخت پیشرو در بازار با موتور شروع می شود. داف xf480 از موتور PACCAR چند گشتاوره بهره می گیرد.موتورهای MX-11 و MX-13 با طیف وسیعی از رتبه‌بندی‌های قدرت، از جمله قدرت فوق‌العاده ۴۸۰ اسب بخار که برروی داف ایکس اف ۴۸۰ نصب است. بسیاری از نوآوری ها منجر به گشتاور بیشتر در دورهای پایین تر برای بالاترین راندمان سوخت می شوند. وسایل نقلیه می توانند
تنها با سرعت 1000 دور در دقیقه حرکت می‌کند که منجر به سطح صدای بسیار پایینی می‌شود که یادآور خودروهای لوکس ممتاز است. گشتاور اضافی در دنده بالا برای رانندگی عالی و ترمز موتور MX در دسترس قرار گرفته که ایمنی خوبی را فراهم می کند. 

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.