advertise

کامیونت ایسوزو

خرید کامیونت ایسوزو

مرجع تخصصی خرید و فروش انواع کامیون های سنگین و نیمه سنگین در وبسایت تخصصی شاپور سنگین. در این صفحه می توانید برای خرید کامیونت ایسوزو در بین این دسته از آگهی ها به جستجو بپردازید.
همچنین اگر تمایل به فروش کامیونت ایسوزو دارید می توانید در این وبسایت تخصصی اقدام به ثبت آگهی نمایید.
در ادامه برای سهولت بیشتر شما همراهان گرامی لینک مستقیم برای آگهی های کامیون بنز را نیز قرار می دهیم.

نماینده ایسوزو در ایران

بهمن دیزل نمایندگی ایسوزو

ایسوزو موتورز، که معمولاً با نام ایسوزو شناخته می‌شود، یک شرکت خودروسازی چندملیتی ژاپنی است که دفتر مرکزی آن در نیشی-کو، یوکوهاما، ژاپن قرار دارد. فعالیت اصلی ایسوزو تولید، بازاریابی و فروش خودروهای تجاری ایسوزو و موتورهای دیزلی است. شرکت بهمن دیزل با هدف تولید کامیونهای سبک و نیمه سنگین و سنگین و مینی بوس و به منظور نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور و در آذر ماه سال 1382 تولید آزمایشی کامیونت 6 تن را تحت لیسانس شرکت ISUZU ژاپن آغاز نمود و در 19 اسفند ماه 1382 رسما از سوی وزیر صنایع وقت در جاده قدیم کرج افتتاح گردید. شرکت بهمن دیزل بعد از تولید موفقیت آمیز کامیونت 6 تن(NPR)، طی مطالعات صورت گرفته و تجارب کسب شده با همکاری کادر مجرب کارشناسی و فنی خود ، تولید کامیون 8 تن ایسوزو مدل (NQR) را در سال 1384 آغاز نمود و بعد از آن در سال 1385 نیز اقدام به تولید کامیونت سبک ایسوزو (NKR)با وزن ناخالص 5.2 تن نمود.

ایسوزو 8تن

تولید کننده
نمایشگاه دار
قیمت بازار
1,970,000,000 تومان
قیمت نمایندگی
0
قیمت اروپا
0
قیمت حواله یا شرایطی
500,000,000 تومان
بروزرسانی
۱۴۰۳/۳/۲۱

ایسوزو 6 تن

تولید کننده
نمایشگاه دار
قیمت بازار
1,910,000,000 تومان
قیمت نمایندگی
0
قیمت اروپا
0
قیمت حواله یا شرایطی
500,000,000 تومان
بروزرسانی
۱۴۰۳/۳/۲۱

چرا ایسوزو بخریم

همواره این سوال که چرا ایسوزو بخریم ذهن بسیاری از رانندگان کامیونت سوار را مشغول نموده است. ایسوزو یا کامیونت دیگر را باید از جنبه های مختلف فنی، ظاهری و سبقه حضور در کشور در کنار پشتیبانی های لازم تعمیر و قطعات یدک بررسی نمود. بنز خاور قاعدتا سبقه ای بیش از 50 سال در ایران دارد و به جرات می توان گفت جاده ای در کشور نیست که خاوری از آن عبور نکرده باشد اما ایسوزو را می توان در جایگاه دوم امتحان پس داده های کامیونت قرار داد به نحوی که با دو دهه حضور در کشور ایران جواب خود را با وارد کننده و پشتیبان مطرح بخش خصوصی کامیون و کامیونت یعنی گروه صنعتی بهمن دیزل به خوبی پس داده است. برای خرید ایسوزو صرفا باید به بخش فنی ایسوزو توجه نمود و در صورت تایید تعمیرکاران ایسوزو با خیالی راحت دل به جاده های متنوع ایران زد. 

چرا ایسوزو بخریم

دلیل اصلی خرید ایسوزو پشتیبانی قوی گروه بهمن دیزل و تامین قطعات ایسوزو توسط شرکت بهمن دیزل می باشد. بهمن دیزل با پشتیبانی از کامیونتهای ایسوزو حدود دو دهه کامیونتی خوشنام وارد بازار نموده و ایسوزو با یدک کشیدن نام ژاپن اصالت سختکاری ماشین را یدک کی کشد. 

اتاق های بار ایسوزو

ایسوزو به عنوان یک کامیونت پرکاربرد در ایران در سطح جاده های شهری و برون شهری با اتاق باری بسیار دیده می شود. اتاق چادری، یخچالی، کمپرسی و خودروبر از کاربردهای ایسوزو کامیونت به نسبت کمتر اتاق های باری ایسوزو در کشور استفاده می گردند. همچنین کاربردهای دولتی مانند کاربرد ایسوزو در شهرداری، آتش نشانی و نظامی از کاربردهای غیر خصوصی شرکت بهمن دیزل بوده که عرضه های خصوصی آن در مزایدات و مناقصات ایسوزو شرکتهای دولتی قابل دسترس هستند.

ایسوزو باری

ایسوزو باری پرکاربردترین اتاق ایسوزو بوده و پس از خاور بنز به دلیل سابقه بالا جایگاه دوم اتاقهای باری در ایران به ایسوزو داده می شود. برگ برنده اتاق باری ایسوزو نسبت به خاور را می توان قابلیت پذیری طول اتاق ایسوزو دانست به نحوی که از 3 متر تا 7 متر در مدلهای مختلف ایسوزو قابل مشاهده است.

ایسوزو یخچالی

ایسوزو یخچالی بیشتر در ناوگان غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرد و مدلهای 5 تن به دلیل وزن کم محموله ها و ظرفیت شهرگردی بالای اتاقهای یخچالی کوچک ایسوزو، بیشترین کاربرد اتاق یخچالی ایسوزو را دارند. 

ایسوزو چادری

ایسوزو چادری یا اتاق ترانزیتی ایسوزو به نسبت دیگر رقبا جایگاه مطلوبی نداشته و در موارد کمی با اتاق چادری ایسوزو مواجه می شویم. یکی از دلایل اصلی کاربرد نسبی کم ایسوزو چادری را قوی بودن نسبت انتقال قدرت موتور به گیربکس دانست که موجب می شود برای کاربردهای سنگین تر مورد استفاده قرار گیرد. 

ایسوزو خودروبر

ایسوزو خودروبر یا ایسوزو های انتقال خودرو برای موارد تعمیر اساسی خودرو یا انتقال خودرهای سواری سبک مورد استفاده قرار میگیرند. رانندگان ایسوزو خودروبر به توان قدرتی ایسوزو و انعطاف پذیری شاسی اعتماد داشته و یکی از انتخابهای برتر خودروبرها کامیونت ایسوزو خودروبر می باشد. 

ایسوزو آتش نشانی

بهمن دیزل در عقد قرارداد با شرکتها و سازمانهای دولتی معروف بوده و جای تعجب نیست که بیشتر ناوگان نیمه سبک آتشنشانی کشور، ایسوزو آتش نشانی باشد. فروش ایسوزو های آتش نشانی بیشتر در مزایدات صورت می گیرد و خریدار اصلی آنها شرکتهای بزرگ خصوصی و پتروشیمی ها هستند.

ایسوزو کمپرسی 

ایسوزو کمپرسی یا ایسوزو ها بار جکی بیشتر در موارد ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین ماشینهای حمل زباله شهری نیز از کاربردهای دیگر کمپرسی های مخصوص حمل زباله با ماشین ایسوزو هستند.

ایسوزو خاکروب

ایسوزو خاکروب یا ایسوزو جدول شور یا ایسوزو شهرداری، ایسوزو هایی هستند که شبانه برای تمیز کردن جاده ها مورد استفاده قرار می گیرد و زیر نظر شهرداری ها صرفا به انجام امور می پردازند. 

ایسوزو تانکردار

ایسوزو تانکردار بیشتر برای مصرف حمل آب و شیر مورد استفاده قرار می گیرند. تانکردار ها ظرفی کمتر باری نسبت با باری ها دارند و دلیل آن حرکت بار حین حرکت و در نتیجه وارد شدن نیرو متفاوت به شاسی ها در هنگام حرکت است. 

شاپور سنگین

گروه شاپور سنگین مفتخر است به عنوان اولین نمایشگاه آنلاین ماشینهای سنگین باری در منطقه شاپور جدید اصفهان، اقدام به تولید محتوای تخصصی ماشینهای سنگین تریلی، کامیون، کامیونت و تریلر در بستر سایت شاپور سنگین نماید.

فروش اقساطی ایسوزو در سال 1401 

فروش اقساطی سال 1401 توسط شرکت بهمن دیزل حدودا هر ماه یکبار در تاریخ 15 هر ماه حدودا با تعداد 500 دستگاه بدون کاربری عرضه می گردد. قیمت پایه حدودا 1 میلیارد بوده و 30 درصد پیش پرداخت نقد و 5 درصد هزینه های جانبی و تجهیز اولیه نیاز دارد. بیشتر تحویلها حدود 3 تا 4 ماه پس از ارائه بوده و رنگ غالب ماشینها ایسوزو سفید می باشد. در بررسی های انجام گرفته توسط گروه شاپور سنگین گروه بهمن دیزل در تحویل محصولات بدقولی نکرده و موارد ارائه داده شده موارد مورد قرارداد می باشد. مابقی قیمت نیز در زمان تحویل اخذ می گردد. فروش اقساطی یا چکی 60 ماهه یا به عبارتی 5 ساله بیشتر توسط نمایندگان شهرستانها و نمایشگاه داران ایسوزو انجام میگیرد که به دلیل نوسانات شدید ارز عرضه اقساطی با مشکل جدی روبه رو گردیده است. 

قیمت ایسوزو در سال 1401

قیمت ایسوزو در سال 1401 در شرکت بهمن دیزل برخلاف شرکتهای خودروهای سواری ایرانی افزایش قیمت محسوسی نداشته و بین 900 تا 1 میلیارد تومان کامیونتهای ایسوزو به فروش می رسند. اما بازار آزاد با دلار شناور بوده و قیمت ایسوزو در بازار آزاد به 2 میلیارد تومان به همراه اتاق بار رسیده است. از طرف دیگر نوسانات شدید و عدم عرضه متنسب با نیاز بازار کامیونتها در کشور منجر گردیده نمایشگاه داران کامیون و نمایندگان میلی به فروش اقساطی نداشته باشند و همین موضوع باعث گردیده قیمتها در سال 1402 در بازار آزاد در محدود 2 میلیارد تومان جولان دهند.

کامیونت 5/2 تن ایسوزو

کامیونت ایسوزو ۵.۲ تن یکی از بهترین کامیونت‌های شرکت ایسوزو است که قدرت موتور آن ۱۲۰ اسب بخار و گشتاور آن ۲۳۰ نیوتن متر است.نوع موتور این کامیونت چهار سیلندر خطی سوپاپ برای تزریق مستقیم است و از جمله ویژگی‌های آن می‌توان به مجهز بودن به توربوشارژ و اینترکولر اشاره کرد. کامیونت ایسوزو ۵.۲ تن در عین زیبایی ظاهری که دارد از امکانات فوق‌العاده‌ای بهره‌مند‌ است.امکانات ایسوزو 5/2 تن را می‌توان به این ترتیب نام برد شاسی نردبانی، سیستم تعلیق فنر چندلایه‌ای مجهز به کمک‌فنر هیدرولیک، فرمان ساچمه گردان هیدرولیکی، دید گسترده و راحتی در سوار و پیاده شدن و مطابق با استاندارد یورو ۳ اروپا اشاره کرد.

کامیونت ایسوزو ۶ تن

یکی دیگر از محصولات پرطرفدار شرکت خودروسازی ایسوزو کامیونت ایسوزو ۶ تن است. این کامیونت موفق و پرفروش برای کاربری‌های درون‌شهری مناسب بوده و می‌توان گفت کیفیت و کارایی این خودروی ژاپنی به‌گونه‌ای است که در برابر فرسوده‌شدن بسیار مقاوم است و خیال مشتریان از بابت طول عمر آن راحت است زیرا این کامیون طول عمر زیادی دارد و به‌راحتی فرسوده نمی‌شود.قدرت موتور این کامیونت ۱۵۰ اسب بخار است که مجهز به گیربکس قدرتمند MYY-6S بوده و می‌تواند تا ۶ تن بار را جابجا کند.موتور کامیونت ایسوزو 6تن۴ سیلندر خطی سوپاپ بالا آن است که قدرت و توانایی بالایی دارد و همچنین حجم موتور ۵۱۹۳ سی‌سی این کامیونت آن‌ را در رده بهترین کامیونت‌های ایسوزو در سطح بین‌المللی و جهانی قرار داده است.

کامیونت ایسوزو 8 تن

کامیونت ایسوزو ۸ تن می‌تواند تا ۵.۵ تن بار را جابجا کند؛ بنابراین جزو یکی ازوزن کابین و اتاق بار این کامیون ۳۶۵۰ کیلوگرم است که استاندارد جهانی یورو ۲ را در اختیار دارد. موتور کامیونت ایسوزو ۸ تن چهار سیلندر خطی سوپاپ بالا است و توان موتور آن ۱۳۳ اسب بخار و گشتاور آن ۲۱۰۰ نیوتن متر است. از قابلیت‌های موتور این کامیونت می‌توان به مجهز بودن به توربوشارژ و اینترکولر اشاره کرد. کامیونت‌های پرکاربرد و پرطرفدار در جهان قرار می‌گیرد.این کامیونت مشخصات فنی و تجهیزات زیادی دارد که از جمله تجهیزات آن می‌توان به فرمان هیدرولیکی، کولر و شیشه‌های برقی و قفل مرکزی، مطابق با استانداردهای آلایندگی اروپا، کابین تاشو با مکانیزم الکتروهیدرولیکی، کابین مجهز به ترشن بار، دید گسترده و راحتی در سوار و پیاده شدن، کولر و بخاری اتوماتیک، مکانیزم پنوماتیکی صندلی راننده، کیسه هوای راننده و سرنشین، شیشه بالابر برقی، ریموت کنترل درب‌ها، کابین خواب و... اشاره کرد. در نهایت می‌توان گفت کامیونت ایسوزو ۸ تن مجاز به کاربری‌های مسقف فلزی، مسقف چادری، باری فلزی، تانکر آب، زباله‌کش، مشبک مسقف فلزی، بالابر و آتش‌نشانی است.

مولفه های قیمت گذاری ایسوزو

همیشه دغدغه همه افراد به خصوص رانندگان عزیز سنگین سوار در خرید ماشین، خرید به قیمت ماشین بوده و خرید مناسب کامیون باعث دلگرمی راننده حین رانندگی می شود. مدل ماشین ایسوزو ، کیلومتر واقعی ایسوزو، ظرفیت بار ایسوزو و به تبع ظرفیت موتور، داشتن اتاق بار ایسوزو یا فاقد اتاق بار بودن ایسوزو، تعمیری بودن موتور و گیربکس ایسوزو، وضعیت شاسی های ایسوزو، وضعیت کابین راننده ایسوزو و تجهیزات برقی ایسوزو قیمت ایسوزو را مشخص می نماید. خریداران ایسوزو واقف هستند که ایسوزو مدل 98 به بالا را نمی توان به راحتی پیدا نمود و فورس و شیلر را جانشین ایسوزو در ایران با شرایط تحریمی آمریکا و ایسوز دانست.

کامیونت های شرکت ایسوزو

شرکت بهمن دیزل در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان و واردکنندگان قطعات کامیونت در ایران است. این شرکت توانست برای اولین بار کامیونت‌های ایسوزو را وارد بازار کشور کند. با فروش بالایی که کامیونت‌های ایسوزو در بازار داشته‌اند قیمت ماشین‌های سنگین و نیمه سنگین این شرکت هر سال توسط نمایندگی بهمن دیزل به مشتریان ارائه می‌شود. شرکت ایسوزو یک شرکت موفق در زمینه تولید و ساخت انواع خودروهای تجاری مانند انواع خودروها، خودروهای نیمه سنگین و سنگین، کشنده، موتورهای دیزلی و... است که در ژاپن فعالیت دارد.این کامیونت‌ها به دلیل قدرت تحمل وزن‌های مختلف برای انواع مختلفی از شرکت‌های حمل‌ونقل مناسب هستند. معروف‌ترین کامیونت‌های ایسوزو کامیونت ایسوزو ۵.۲ تن، کامیونت ایسوزو ۶ تن و کامیونت ایسوزو ۸ تن هستند.

مشخصات فنی کامیونت 6 تن ایسوزو

کامیونت 6 تن ایسوزو پر فروش ترین کامیون دهه 80 ایران بوده و با گذشت حدود 20 سال از عرضه آن هنوز یکی از کامیونتهای قابل اعتماد جاده های ایران می باشد. مشخصات فنی ایسوزو 6 تن بدون احتساب نوع کاربری به همراه مشخصات اصلی و تجهیزات جانبی ارائه گردیده توسط بهمن دیزل برای کامیونهای های ایسوزو 6 تن در بخش زیر توضیح داده شده اند.

موتور ایسوزو 6 تن

موتور ایسوزو 6 تن موتور ژاپنی 4 سیلندر خطی سوپاپ بالا با توان حدودا 150 تا 160 اسب بخار می باشد. موتور ایسوزو 6 تن مجهز به اینتر کولر و توربو شارژر بوده و با گشتاور 400 برای جاده های کوهستانی ایران مناسب می باشد.

ظرفیت بار ایسوزو 6 تن

ظرفیت بار اسمی ایسوزو 6 تن همان طور که از اسم آن مشخص است حدودا 6 تن می باشد. اما در واقعیت بیشتر رانندگان محترم ایسوزو با توان بار 5 تن به جاده های زیر 400 کیلومتر و 4/5 تن برای جاده های بیش از 500 کیلومتر تن به جاده می دهند. اصطحلاک ایسوزو رابطه مستقیم با ظرفیت بارگیر های ایسوزو دارد. 

اتاق بار ایسوزو 

اتاق بار ایسوزو جز اتاق بلندهای بارگیری در ایران می باشد و بارگیری ایسوزو برای بارهای حجیم مناسب تر از اتاق خاور و فوتون است. ایسوزو با طراحی فاصله بلند شاسی امکان بلند بودن اتاق تا 7 متر را تسهیل نموده است. 

ثبت نام خودرو ایسوزو یکی از روشهای معمول فروش بهمن دیزل در بازه های زمانی مشخص بوده که به منظور کنترل قیمت و عرضه محصولات ایسوزو به بازار کشور توسط شرکت بهمن دیزل صورت می گیرد. ایسوزو کامیونت نیز احتمالا از سال 1402 در بورس کالا عرضه گسترده ای خواهد داشت و ثبت نام کنندگان می توانند با اطلاع از سایت شاپورسنگین و لینکهای شرکت بهمن دیزل از زمان عرضه و شرایط آن آگاه گردند. 

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.