advertise

کامیونت الوند

خرید کامیونت الوند

اگر به دنبال مشاهده و برسی آگهی های مرتبط با کامیون های سنگین و نیمه سنگین هستید در این وبسایت تخصصی می توانید هزاران آگهی مرتبط را مورد بررسی قرار دهید، انواع کشنده اسکانیا و کامیون
همچنین در این صفحه می توانید آگهی های مرتبط با خرید کامیونت الوند را مورد نقد و بررسی قرار دهید. 

نمایندگی الوند در ایران

سایپا دیزل نمایندگی الوند

شرکت سایپا دیزل نمایندگی الوند در ایران تحت نام شرکت ایرانکاوه,به منظور ساخت خودرو و متعلقات با ظرفیت سالیانه 400 دستگاه تاسیس گردید. سال 1362 همکاری با شرکت Volvo سوئد آغاز گردید. سال 1376 طراحی و تولید کامیونت بادسان با همکاری فنی شرکت رنو تراکس سال 1377 شرکت بعنوان صادر کننده نمونه انتخاب گردید. سال 1384 آغاز همکاری با شرکتهای چینی دانگ فنگ و فوتون سال 1388 راه اندازی خط تولید میدی باس اف 33 سال 1397 به دلیل تحریم، همکاری با شرکت Volvo قطع شد. سال 1399 ایفای بخشی از تعهدات معوقه از طریق طرحهای جایگزین، افزایش تیراژ تولید سال 1400 شروع تولید مجدد کشنده بعد از 3 سال توقف و توسعه سبد محصولات مسافری. سال 1401 الوند با برند فوتون عرضه موفقی در سطح کشور ایران داشته و قیمت باللا تنها مولفه ضعیف فروش الوند محسوب می گردد.

الوند ام فور 8 تن

تولید کننده
سایپا دیزل
قیمت بازار
2,220,000,000 تومان
قیمت نمایندگی
1,930,000,000 تومان
قیمت اروپا
0
قیمت حواله یا شرایطی
500,000,000 تومان
بروزرسانی
۱۴۰۳/۳/۲۱

الوند ام فور 6 تن

تولید کننده
سایپا دیزل
قیمت بازار
1,980,000,000 تومان
قیمت نمایندگی
1,700,000,000 تومان
قیمت اروپا
0
قیمت حواله یا شرایطی
500,000,000 تومان
بروزرسانی
۱۴۰۳/۳/۲۱

الوند 8 تن خوابدار

تولید کننده
سایپا دیزل
قیمت بازار
2,190,000,000 تومان
قیمت نمایندگی
1,950,000,000 تومان
قیمت اروپا
0
قیمت حواله یا شرایطی
500,000,000 تومان
بروزرسانی
۱۴۰۳/۳/۲۱

الوند 6 تن خوابدار

تولید کننده
سایپا دیزل
قیمت بازار
2,100,000,000 تومان
قیمت نمایندگی
18,100,000,000 تومان
قیمت اروپا
0
قیمت حواله یا شرایطی
500,000,000 تومان
بروزرسانی
۱۴۰۳/۳/۷

چرا الوند بخریم

الوند با پشتیبانی سایپا دیزل به عنوان دومین شرکت بزرگ ماشینهای سنگین در ایران با قیمت مناسب و کیفیت ساخت خوب شرکت فوتون می تواند گزینه مناسب برای خرید امروزی کامیون داران باشد. استاندارد آلایندگی یورو 5، متریال مناسب اتاق و بدنه، امکان خرید شرایطی از سایپا دیزل، دارای gps و سرمایش گرمایش مناسب، گزینه ای ایده ال بین انتخابهای کامیون داران عزیز می باشد. 

چرا الوند نخریم 

فوتون به واسطه سختگیری در ساخت قطعات و دقت بالا در استفاده از وسایل مرغوب باعث گردیده در موارد خرابی مخصوصا در شهرستانهای کوچک، تعمیرکاران و رانندگان زمان نسبتا زیادی برای تامین قطعه الوند مورد نظر صرف نمایند. همچنین موتور فوتون الوند با داشتن 145 اسب بخار توان و گشتاور 450 نیوتون متر در استانهای جنوبی کشور و مخصوصا فصل تابستان به دلیل رادیات کوچک امکان جوش آوردن زیاد دارد و چاره تعویض رادیات برای رانندگان جنوبی کشور می باشد. از طرف دیگر گیربکس ضعیف مخصوصا در هنگام حمل بار سنگین در الوند پس از مدتی به چشم می خورد که نیاز به اصلاحاتی می باشد. 

اتاق های باری الوند

کامیونت الوند مناسب برای انواع اتاقک ها مانند اتاق باری"اتاق چادری"اتاق یخچالی"خودروبر"می باشد کامیونتی مناسب برای حمل و نقل است و مناسب برای انواع اتاق می باشد .

اتاق باری

کامیونت الوند مناسب برای انواع اتاقک ها مانند اتاق باری"اتاق چادری"اتاق یخچالی"خودروبر"می باشد کامیونتی مناسب برای حمل و نقل است و مناسب برای انواع اتاق می باشد .

اتاق چادری

کامیونت الوند مناسب برای انواع اتاقک ها مانند اتاق باری"اتاق چادری"اتاق یخچالی"خودروبر"می باشد کامیونتی مناسب برای حمل و نقل است و مناسب برای انواع اتاق می باشد .

اتاق یخچالی

کامیونت الوند مناسب برای انواع اتاقک ها مانند اتاق باری"اتاق چادری"اتاق یخچالی"خودروبر"می باشد کامیونتی مناسب برای حمل و نقل است و مناسب برای انواع اتاق می باشد .

خودروبر

کامیونت الوند مناسب برای انواع اتاقک ها مانند اتاق باری"اتاق چادری"اتاق یخچالی"خودروبر"می باشد کامیونتی مناسب برای حمل و نقل است و مناسب برای انواع اتاق می باشد .

الوند آتش نشانی 

الوند را می توان جز کوچکترین کامیونتهای ایران از لحاظ جسه در نمونه 3 تن دانست. به نحوی که الوند برای مسیرهای کوچه ای بافت قدیم ایران به عنوان ماشین راه باز کن آتش نشانی مورد استفاده قرار می گیرد. 

الوند اتاق شیر

الوند اتاق شیر یا تانکردار شیری از محبوب های جاده های روستایی و حمل شیر گاوداری ها می باشد. الوند در ظرفیتهای متفاوت تانکردار فوتون به عنوان حمل شیر و آب مورد استفاه قرار می گیرد. 

شاپور سنگین

گروه شاپور سنگین مفتخر است به عنوان اولین نمایشگاه آنلاین ماشینهای سنگین باری در منطقه شاپور جدید اصفهان، اقدام به تولید محتوای تخصصی ماشینهای سنگین تریلی، کامیون، کامیونت و تریلر در بستر سایت شاپور سنگین نماید.

فروش اقساطی الوند در سال 1401

در تمام دنیا شرکت های سازنده کامیون و کامیونت و کشنده شرایط مختلفی برای فروش اقساطی محصولات خود قرار می دهند.در ایران نیز شرکت های مختلف در زمان های از قبل اعلام شده نسبت به فروش اقساطی خود اقدام می کنند.با توجه به اختلاف قیمت بسیار زیاد بازار و کارخانه وشرایط تورمی بازار در حال حاظر شرکت در طرح پیش فروش کامیونت الوند و خرید اقساطی کامیونت فوتون به صرفه می باشد.امروزه راه های متنوعی برای خرید اقساطی کامیونت الوند در جلوی پای شما قرار گرفته است. با اینکه قیمت انواع کامیونت روز به روز در حال افزایش است، خرید الوند قسطی می تواند مزایای زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. شما می توانید کار خود را با این محصول شروع کنید و هر ماه قسط های مشخص شده را پرداخت نمایید. توجه داشته باشید که برای خرید اقساطی کامیونت الوند، شما باید به دنبال تیمی باشید که شرایط فوق العاده ای را در اختیار شما قرار می دهند.

قیمت الوند در سال 1401

در پی تقاضای بی‌شمار مردم عزیز کشورمان در رابطه با کامیونت‌ الوند، شرکت سایپا دیزل به رسم هرساله شرایط فروش نقدی و اقساطی را برای خرید آن در نظر گرفته تا مشتریان عزیز بتوانند با کمترین پیش پرداخت و به صورت اقساطی کامیونت های الوند 8 تن و ۶ تن را در سال 1401 خریداری نمایند.قیمت این کامیونت با توجه به اینکه کدام نوع ۶ تن را مد نظر دارید متفاوت است، اما حدود قیمت در حال حاضر این برند در بازار ایران ما بین یک میلیارد و نهصد تا یک میلیارد و پنجاه می‌باشد که با توجه به شرایط بازار قیمت اعلام شده دقیق نیست و دچار نوسانات خواهد شد، برای اطلاع از قیمت بروز و آنلاین کامیونت الوند ۶ تن به سایت سایپا دیزل مراجعه فرمایید.

کامیونت 8/5 تن الوند خواب دار

نوع دیگری از کامیونت های الوند کامیونت الوند 8/5 تن است که دارایوزن 8/5 تن می باشد و طول عقب اتاق این مدلتا منتهای شاسی چیزی حدود5010 میلی متر می باشد.وزن کلی شاسی کامیونت های 8/5 تنی بدون هیچ باری2950 کیلوگرم است کهبه همین دلیل به کامیونت های الوند شاسی کوتاه گفته می شود.مشخصات کامیونت 8/5 تن الوند به این شکل می باشد استاندارد آلایندگی EURO IV، قدرت موتور ۱۳۰ اسب بخار در ۳۲۰۰ دور در دقیقه، گشتاور۳۱۰ نیوتن متر در ۲۶۰۰-۱۶۰۰ دور در دقیقه، ۴ سلیندری، ۲٫۸ لیتر حجم مجموع سلیندرها، گنجایش روغن ۴٫۵ لیتر و دارای سیستم کاهنده آلایندگی SCR می باشد. نوع کلاچ این خودروها تک صفحه ای با عمل هیدرولیکی و قطر صفحه ۳۱۰ میلی متری است و دارای تخت برای خواب می باشد.

کامیونت 8/5 تن بدون خواب

نوع دیگری از کامیونت های الوند کامیونت الوند 8/5 تن است که دارایوزن 8/5 تن می باشد و طول عقب اتاق این مدلتا منتهای شاسی چیزی حدود5010 میلی متر می باشد.وزن کلی شاسی کامیونت های 8/5 تنی بدون هیچ باری2950 کیلوگرم است کهبه همین دلیل به کامیونت های الوند شاسی کوتاه گفته می شود.مشخصات کامیونت 8/5 تن الوند به این شکل می باشد استاندارد آلایندگی EURO IV، قدرت موتور ۱۳۰ اسب بخار در ۳۲۰۰ دور در دقیقه، گشتاور۳۱۰ نیوتن متر در ۲۶۰۰-۱۶۰۰ دور در دقیقه، ۴ سلیندری، ۲٫۸ لیتر حجم مجموع سلیندرها، گنجایش روغن ۴٫۵ لیتر و دارای سیستم کاهنده آلایندگی SCR می باشد. نوع کلاچ این خودروها تک صفحه ای با عمل هیدرولیکی و قطر صفحه ۳۱۰ میلی متری است.

کامیونت 6 تن الوند خواب دار

کامیونت های الوند دارای کلاس 5 تن می باشند در دو دسته خواب دار و بدون خواب تقسیم می شوند.
طول عقب تا منتهای شاسی در مدل های خواب دار 4652 میلی متر می باشد و کامیونت های الوند موجود در ایران به دو نوع شاسی بلند و شاسی کوتاه عرضه می شوند و کامیونت های خواب دار که وزن 6 تن دارند را شاسی بلند می نامند.مشخصات فنی کامیونت الوند مواردی است از جمله؛ استاندارد آلایندگی EURO IV، قدرت موتور ۱۳۰ اسب بخار در ۳۲۰۰ دور در دقیقه، گشتاور۳۱۰ نیوتن متر در ۲۶۰۰-۱۶۰۰ دور در دقیقه، ۴ سلیندری، ۲٫۸ لیتر حجم مجموع سلیندرها، گنجایش روغن ۴٫۵ لیتر و دارای سیستم کاهنده آلایندگی SCR می باشد. نوع کلاچ این خودروها تک صفحه ای با عمل هیدرولیکی و قطر صفحه ۳۱۰ میلی متری است.

کامیونت الوند6 تن بدون خواب

کامیونت های الوند دارای کلاس 5 تن می باشند در دو دسته خواب دار و بدون خواب تقسیم می شوند. طول عقب تا منتهای شاسی در مدل های بدون خواب  5010 میلی متر می باشد و کامیونت های الوند موجود در ایران به دو نوع شاسی بلند و شاسی کوتاه عرضه می شوند و کامیونت های بدون خواب که وزن 6 تن دارند را شاسی کوتاه می نامند.مشخصات فنی کامیونت الوند مواردی است از جمله؛ استاندارد آلایندگی EURO IV، قدرت موتور ۱۳۰ اسب بخار در ۳۲۰۰ دور در دقیقه، گشتاور۳۱۰ نیوتن متر در ۲۶۰۰-۱۶۰۰ دور در دقیقه، ۴ سلیندری، ۲٫۸ لیتر حجم مجموع سلیندرها، گنجایش روغن ۴٫۵ لیتر و دارای سیستم کاهنده آلایندگی SCR می باشد. نوع کلاچ این خودروها تک صفحه ای با عمل هیدرولیکی و قطر صفحه ۳۱۰ میلی متری است.

کامیونت الوند

مونتاژ و طراحی کامیونت الوند توسط کمپانی معتبر سایپا دیزل در کشور صورت می گیرد.کامیونت الوند جزء سری جدید محصولات گروه خودرو سازی سایپا در کمپانی سایپا دیزل است. که با در بر داشتن امکانات و مشخصه های بروز و نوین همچون سیستم GPS سطح رضایت مشتری را دارد که به آن نیز دست یافته است.مشخصات فنی کامیونت الوند مواردی است از جمله؛ استاندارد آلایندگی EURO IV، قدرت موتور ۱۳۰ اسب بخار در ۳۲۰۰ دور در دقیقه، گشتاور۳۱۰ نیوتن متر در ۲۶۰۰-۱۶۰۰ دور در دقیقه، ۴ سلیندری، ۲٫۸ لیتر حجم مجموع سلیندرها، گنجایش روغن ۴٫۵ لیتر و دارای سیستم کاهنده آلایندگی SCR می باشد. نوع کلاچ این خودروها تک صفحه ای با عمل هیدرولیکی و قطر صفحه ۳۱۰ میلی متری است.

مشخصات فنی کامیونت الوند

کامیونت 6 تن الوند محصول موفق گروه خودروسازی سایپا دیزل می باشد که توانسته در آزمایش های جاده ای سر بلند بیرون بیاید .این کامیونت الوند پر فروش به دلیل تجهیزات و کیفیت بالای موتورو زیبایی ظاهری پس از معرفی به بازار با رضایت مشتریان خود مواجه شد و به دلیل قیمت پایین در عین کیفیت بالا جزو بهترین های کامیونت های موجود حمل بار درون شهری می باشد. کامیونت الوند ۶تن در دو کلاس بدون خواب و خوابدارطراحی و روانه بازار کشور شده است.
مشخصات فنی کامیونت 6 تن الوند
۶ دنده جلو و۱ دنده عقب/ استاندارد آلایندگی یورو۵/ قدرت موتور:۱۴۵ اسب بخاردر۲۶۰۰ دور در دقیقه می باشد.

موتور الوند

موتور کامینز آی اس اف در فوتون الوند 6 تن با توان 145 اسب بخار و گشتاور 450 نیوتون متر  با دارا بودن 4 سیلندر خطی یورو 4 و یورو 5 در بازار ایران موجود می باشند. 

ظرفیت بار الوند 

ظرفیت بار الوند 6 تن به صورت معقولانه 4 تن می باشد. بسته به وزن اتاق بار در صورت چادری بودن ظرفیت بار تا 5 تن قابل افزایش م باشد. لازم به تذکر است گیربکس نسبتا ضعیف الوند برای جاده های کوهستانی برای بارهای 3 تن طراحی گردیده و افزایش بار در این مسیرها عواقب سنگینی به همراه دارد. 

شاسی و ترمز الوند 

فنر تخت چند لایه ای با همراهی فنر تلسکوپی جز لاینفک ماشینهای کامیونت ایران از الوند نیز استثنا نبوده و تعلیق الوند نیز فنر تخت می باشد. سیستم ترمز الوند نیز شامل ترمز قفل هوشمند، اگزوز خفه کن و مدار بندی پنوماتیک محور جلو می باشد. سیستم نرم شاسی فوتون به نسبت رقبا قابل قبول می باشد. 

ثبت نام کامیونت الوند

در پی تقاضای بی‌شمار مردم عزیز کشورمان در رابطه با کامیونت‌ الوند، شرکت سایپا دیزل به رسم هرساله شرایط فروش نقدی و اقساطی را برای خرید آن در نظر گرفته تا مشتریان عزیز بتوانند با کمترین پیش پرداخت و به صورت اقساطی کامیونت های الوند 8 تن و ۶ تن را در سال 1401 خریداری نمایند.قیمت این کامیونت با توجه به اینکه کدام نوع ۶ تن را مد نظر دارید متفاوت است، اما حدود قیمت در حال حاضر این برند در بازار ایران ما بین یک میلیارد و نهصد تا یک میلیارد و پنجاه می‌باشد که با توجه به شرایط بازار قیمت اعلام شده دقیق نیست و دچار نوسانات خواهد شد، برای اطلاع از قیمت بروز و آنلاین و ثبت نام کامیونت الوند ۶ تن به سایت سایپا دیزل مراجعه فرمایید.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.