advertise

اتوبوس ولوو

فروش اتوبوس ولوو

اتبوس یکی از انواع وسیله نقلیه عمومی است که یک جنبه آن خودرو تجاری بودن این وسیله است. اتوبوس های برون شهری معمولا بسته به نوع ساخت تعدادد نفرات مختلف را جا به جا می کنند. برای سرمایه گذاری در زمینه اتوبوس های برون شهری یک اتوبوس با کیفیت و پرقدرت و ایمن لازم است. شرکت خودرو سازی ولوو که در زمینه ساخت ماشین های سنگین یکی از بهترین های جهان است در زمینه ساخت انواع اتوبوس نیز فعالیت دارد. در حال حاضر، انواع مدل اتوبوس ولوو در بازار ایران وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به B7، B9، B11 و B12 اشاره کرد. شما می‌توانید از مجموعه شاپور سنگین و از طریق همین صفحه، انواع این مدل‌ها را با قیمت مناسب خریداری کنید.

انواع اتوبوس ولوو در ایران

اگر قصد خرید اتوبوس ولوو را دارید، بهتر است کمی درباره مدل‌های مختلف این اتوبوس بدانید. به طور کلی، می‌توان گفت که هرکدام از مدل‌های اتوبوس ولو، دارای نسل منحصر به فرد خود هستند و ویژگی‌های خاص خود را دارد. در ادامه با برخی از این مدل‌ها آشنا می‌شویم.

اتوبوس ولوو B12

یکی از انواع اتوبوس‌های ولوو در ایران، اتوبوس مدل B12 است که از آن به عنوان یکی از قدیمی‌ترین مدل‌های ایران یاد می‌شود. این اتوبوس ظرفیت 42 نفره به همراه راننده و سرنشین را دارد. اولین بار، مل B12 در سال 1370 معرفی شد و توانست به سرعت محبوبیت بالایی پیدا کند. توجه کنید که این اتوبوس از نوع VIP است و به نوبه خود، امکانات مناسبی ارائه می‌دهد. همچنین از نظر ظاهری نیز این اتوبوس به دلیل رنگ یکنواخت خود در طول بدنه بسیار محبوب شد. شما می‌توانید این اتوبوس را در این صفحه از شاپور سنگین خریداری کنید.

یکی از انواع مدل‌های اتوبوس که در حال حاضر در بازار وجود دارد، اتوبوس ولوو مدل B7 است. این اتوبوس از نظر کشیدگی در وضعیت متوسط قرارد ارد و سه دریچه خنک کننده موتور برای آن در نظر گرفتاه شده است. از جمله امکانات این اتوبوس 41 نفره می‌توان به دسترسی راحت به آب سرد کن و تجهیزات دیگری مانند سیستم تهویه اشاره کرد. همچنین سیستم نورپردازی زیبایی نیز در این اتوبوس وجود دارد. شما می‌توانید این اتوبوس را از همین صفحه از شاپور سنگین خریدذاری کنید.

اتوبوس ولوو B9

سال 1387 بود که اتوبوس ولوو مدل B9 به بازار عرضه شد. این اتوبوس را می‌توان به عنوان یک رقیب مستقیم برای اسکانیا مرال معرفی کرد که طولی در حدود 12.5 متر دارد و در دو کلاس معمولی و VIP می‌توان آن را خریداری کرد. ظرفیت معمولی B9، گنجایش 44 نفری دارد. در حالی که در مدل VIP، ظرفیت تنها 25 نفره است. این اتوبوس به دلیل نوع شیشه‌ها و صندلی‌هایی که دارد، به عنوان یکی از راحت‌ترین و بهترین اتوبوس‌های بازار شناخته می‌شود. شاپور سنگین به عنوان یکی از مجموعه‌های برتر برای خرید انواع اتوبوس شناخته می‌شود که می‌توانید از این صفحه برای خرید اتوبوس مدل B9 اقدام کنید.

اتوبوس ولوو B11R

اتوبوس ولوو مدل B11R را می‌توان به عنوان یکی از جدیدترین و البته بهترین اتوبوس‌های ایران معرفی کرد که از نظر ایمنی حرف اول را می‌زند. این اتبوس دارای پنجره‌های عریضی است که دید مناسبی نه‌تنها برای راننده و بلکه برای مسافران دارد. شما می‌توانید این اتوبوس را از این صفحه در مجموعه شاپور سنگین خریداری کنید.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.