advertise

قیمت جرثقیل | بهترین قیمت‌ برندهای معتبر جرثقیل را در شاپور سنگین پیدا کنید

لیست به‌روز قیمت جرثقیل

ماشین‌های سنگین معمولا به اندازه ماشین‌های معمولی و سواری مورد توجه قرار نمی‌گیرند. همین موضوع باعث شده است تا افرادی که قصد خرید چنین ماشین‌هایی مانند جرثقیل را دارند، با مشکل مواجه شوند و نتوانند به صورت دقیق و به‌روز، لیست قیمت جرثقیل را مشاهده کنند. به طور کلی، قیمت جرثقیل‌ها با توجه به امکانات و توانمندی‌های فنی و برند تولیدکننده تعیین می‌شود. شما می‌توانید در وب‌سایت شاپور سنگین، لیست قیمت جرثقیل را مشاهده و برای خرید ماشین سنگنی مورد نیاز خود از طریق وب‌سایت ما اقدام کنید.

لیست قیمت جرثقیل و خرید از شاپور سنگین

ما در مجموعه شاپور سنگین امکان مشاهده لیست به‌روز قیمت جرثقیل را برای شما فراهم کرده‌ایم. شما می‌توانید انواع مدل جرثقیل را با قیمت مناسب از مجموعه ما خریداری کنید. در صورت نیاز به دریافت خدمات مشاوره و پشتیبانی، کافی است با ما تماس بگیرید تا کارشناسان شاپور سنگین شما را راهنمایی کنند.

شاپور سنگین

گروه شاپور سنگین مفتخر است به عنوان اولین نمایشگاه آنلاین ماشینهای سنگین باری در منطقه شاپور جدید اصفهان، اقدام به تولید محتوای تخصصی ماشینهای سنگین تریلی، کامیون، کامیونت و تریلر در بستر سایت شاپور سنگین نماید.

قیمت کرین تاور

تاور کرین یا جرثقیل برجی یک ماشین بلند و قدرتمند است که در ساخت و ساز برای بلند کردن و جابجایی مواد سنگین مانند فولاد، بتن و تجهیزات استفاده می شود. معمولاً از یک برج فولادی عمودی، یک بازو یا بوم افقی، یک سیستم وزنه تعادل و یک کابین برای اپراتور تشکیل شده است. جرثقیل های برجی به دلیل ارتفاع و برد چشمگیرشان شناخته می شوند که آنها را برای ساخت ساختمان های بلند ضروری می کند. آنها بر روی یک پایه ثابت کار می کنند که اغلب به ساختمان یا یک پایه جداگانه متصل می شود. ظرفیت بالابری و برد جرثقیل متفاوت است، اما آنها می توانند بارهای قابل توجهی را در ارتفاعات قابل توجه تحمل کنند. اپراتور جرثقیل را از داخل کابین با استفاده از ترکیبی از اهرم ها و فناوری مدرن برای دقت کنترل می کند. ایمنی بسیار مهم است، با ویژگی هایی مانند نشانگر لحظه بار برای جلوگیری از اضافه بار. تاور کرین ها نقش مهمی در شکل دادن به خطوط آسمان شهر و تسهیل فرآیندهای ساخت و ساز کارآمد دارند.

قیمت کرین تاور بر اساس عواملی مانند ظرفیت بالابری، برد، نام تجاری و ویژگی های اضافی آن بسیار متفاوت است. جرثقیل های برجی کوچکتر و کم قدرت ممکن است چند صد هزار دلار قیمت داشته باشند، در حالی که مدل های بزرگتر و با ظرفیت بالا می توانند بیش از چندین میلیون دلار باشند. شهرت برند و پیشرفت‌های تکنولوژیکی نیز بر قیمت تأثیر می‌گذارد، به طوری که تولیدکنندگان معتبر اغلب هزینه‌های بالاتری را متحمل می‌شوند. هزینه های نگهداری و عملیاتی شامل هزینه های مونتاژ و جداسازی قطعات باید در کنار قیمت اولیه خرید در نظر گرفته شود. علاوه بر این، موقعیت جغرافیایی و شرایط بازار محلی می تواند بر هزینه کلی تاور کرین تأثیر بگذارد. تقاضا برای تجهیزات ساخت و ساز، عوامل اقتصادی و در دسترس بودن اپراتورهای ماهر به پویایی قیمت گذاری کمک می کند. خریداران اغلب قبل از تصمیم گیری برای خرید، کل هزینه مالکیت، از جمله هزینه های نگهداری و عملیات را ارزیابی می کنند.

قیمت جرثقیل کامیونی کارکرده

همان‌طور که پیش‌تر به این نکته اشاره کردیم، لیست قیمت جرثقیل‌های کامیونی کارکرده به مراتب ارزان‌تر از نو است. البته این تفاوت قیمت به موارد مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال، قیمت یک جرثقیل کامیونی 10 ساله معمولا با یک مدل دو یا سه ساله یکسان نیست.
قیمت جرثقیل‌های کامیونی بستگی به موارد مختلفی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به کارکرده یا نو بودن، نوع جرثقیل، برند تولیدکننده و موارد دیگر این‌چنینی اشاره کرد. اگر قصد مشاهده لیست قیمت جرثقیل را دارید، حتما باید به این موارد توجه داشته باشید. در ادامه نیز این فاکتورها را بررسی کرده‌ایم.

نو یا کارکرده بودن جرثقیل
یکی از مهم‌ترین عوامل در تعیین قیمت جرثقیل کامیونی، نو یا کارکرده بودن آن است. همان‌طور که می‌دانید، جرثقیل نیز به عنوان یک ماشین شناخته می‌شود و هرچقدر که از طول عمر بیشتر بگذرد و ماشین بیشتر کار کند، ارزش آن افت خواهد کرد.
میزان افت قیمت جرثقیل بستگی به میزان کارکرد و سال ساخت آن دارد. معمولا در چند سال اولیه ساخت، این ماشین‌ها بیشترین میزان افت قیمت را تجربه می‌کنند. وقتی که چند سال از عمر آن‌ها می‌گذرد، به ازای هر سال، مقدار مشخصی افت قیمت خواهند داشت.
برند تولیدکننده جرثقیل
در حال حاضر برندهای مختلفی انواع جرثقیل‌های کامیونی را تولید و به بازار عرضه می‌کنند. برخی از این برندها بسیار شناخته شده است و نیازی به صحبت درباره کیفیت و توانایی‌های محصولات آن‌ها نیست. در حالی که برخی محصولات دیگر از نظر کیفیت در رده‌های پایین‌تر قرار می‌گیرند که طبیعتا مقداری ارزان‌تر از برندهای معروف هستند.
نوع جرثقیل
همان‌طور که پیش‌تر به این نکته اشاره کردیم، برخی جرثقیل‌های کامیونی از نوع تلسکوپی و برخی دیگر از نوع خرپایی هستند. مدل‌های تلسکوپی به دلیل فناوری و عملکردی که دارند، به مراتب ارزان‌تر از مدل‌های خرپایی هستند.
وضعیت سلامت جرثقیل
یکی از مهم‌ترین عوامل در تعیین قیمت جرثقیل، وضعیت سلامت آن است. این موضوع معمولا درباره مدل‌های نو و صفر کیلومتر صدق نمی‌کند. در حالی که در مدل‌های کارکرده حتما باید این موضوع را از زوایای مختلف بررسی کنید. توجه داشته باشید که در ماشین‌های صنعتی و سنگین، معمولا بیشتر از ظاهر، به سلامت فنی توجه می‌شود.

قیمت جرثقیل کامیونی

یکی از محبوب‌ترین مدل‌های جرثقیل، جرثقیل کامیونی است. ماشین سنگین‌هایی که در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند، ظاهری کامیونی دارند با این تفاوت که در بخش پشتی آن‌ها یک جرثقیل وجود دارد. با وجود این جرثقیل، می‌توانید حمل وسایل سنگین را به راحتی انجام دهید. اما باید این نکته را توجه داشته باشید که جرثقیل‌های کامیونی قدرت کمی دارند و به همین خاطر، تنها برای کارهای کوچک استفاده می‌شوند. معمولا ظرفیت بار این نوع جرثقیل‌ها بین 10 تا 1100 تن است.
نکته‌ای که درباره جرثقیل‌های کامیونی وجود دارد این است که برخی از آن‌ها امکان گردش تا 180 درجه و برخی دیگر امکان گردش 360 درجه‌ای را دارند. همچنین می‌توانید آن‌ها را مدل‌های مختلفی از جمله کابین‌دار و بدون کابین تهیه کنید.

جرثقیل‌های کامیونی به دو نوع کلی تقسیم می‌شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به بوم تلسکوپی و خرپایی اشاره کرد. جرثقیل‌های کامیونی بوم تلسکوپی از آلیاژ فولاد ساخته شده‌اند و با هیدرولیک، به صورت خشاب یا تلسکوپ، در داخل یکدیگر قرار می‌گیرند. عکس همین موضوع نیز برای باز شدن مکانیزم رخ می‌دهد. نکته مهم درباره این جرثقیل‌ها این است که هرچقدر فاصله از مرکز این جرثقیل‌ها بیشتر می‌شود، توانایی آن‌ها نیز به مراتب کاهش پیدا خواهد کرد.
نوع دیگر جرثقیل‌های کامیونی موجود در بازار، جرثقیل‌های خرپایی هستند. از این نوع جرثقیل‌ها معمولا برای جابه‌جایی اجسام سنگین استفاده می‌شود. این جرثقیل‌ها، سریع‌تر از مدل‌های تلسکوپی آماده به کار می‌شوند و وزن کمتری نیز دارند.

قیمت جرثقیل تادانو


تادانو یکی از محبوب‌ترین و بهترین برندهای تولیدکننده تجهیزات باربری و خودروهای سنگین است. این برند ژاپنی بیش از 6 دهه سابقه درخشان در این حوزه دارد و محصولات آن همواره از بالاترین کیفیت و کارایی ممکن برخوردار هستند. به همین خاطر است که برخی مدل‌های جرثقیل تادانو با قیمت بالاتری نسبت به رقبا خرید و فروش می‌شوند. البته شما می‌توانید انواع مدل‌های جرثقیل تادانو خوش‌قیمت را از شاپور سنگین تهیه کنید.

قیمت جرثقیل کامیونی صفر


عواملی که در تعیین قیمت جرثقیل کامیونی صفر تاثیرگذار هستند، با عوامل موثر بر تعیین قیمت مدل‌های کارکرده مقداری متفاوت هستند. در این نوع جرثقیل‌‌ها، تعیین قیمت معمولا با توجه به نوع، مدل و برند تولیدکننده جرثقیل انجام می‌شود. هرچقدر که یک جرثقیل نو امکانات بیشتری داشته، تحمل ظرفیت بار بیشتری داشته باشد و بتواند از پس حمل اجسام سنگین‌تر به خوبی بربیاید، قیمت آن بالاتر خواهد بود. شما می‌توانید از طریق منوی سایت شاپور سنگین، لیست قیمت جرثقیل را مشاهده کنید.

قیمت جرثقیل کاتو

کاتو را می‌توان به عنوان یکی از قدیمی برندهای تولیدکننده ماشین‌های باربری معرفی کرد. این برند فعالیت خود را در سال 1923 آغاز کرد و در سال 1935 به طور رسمی وارد ساخت ماشین‌های باربری و سنگین شد. محصولات کاتو مخصوصا در حوزه جرثقیل دارای تنوع مدل بالا هستند و تقریبا با هر بودجه و نیازی می‌توانید جرثقیل دلخواهتان را از این برند خریداری کنید.