advertise

نحوه خرید ماشین سنگین از شاپور سنگین

بسیار ساده است! شما ماشین سنگین مورد نظر خود را در شاپور سنگین جستجو و پیدا می کنید. هر وسیله نقلیه در انبار گسترده ما توسط کارشناسان ما به طور کامل بازرسی گردیده و ما به لطف عکس ها و فیلم های با کیفیت، تصاویر واقعی از وضعیت خودرو به شما ارائه می دهیم، تا بدانید با چه ماشینی رو برو هستید. امکان مقایسه ماشینهای سنگین با یکدیگر و امکان استعلام از وضعیت سندی ماشین سنگین انتخابیتان از دیگر امکانات سایت می باشد. همچنین در صورت سفارش شرکتی یا سفارش ماشینی که در سایت شاپور سنگین موجود نمی باشد شما می توانید با یک تماس با بخش مربوطه استعلام وضعیت قیمتی و موجودی از ماشین سنگین یا ماشینهای سنگین موردنظرتان را دریافت نمایید.

فروش انواع ماشین سنگین در برند های متنوع

ایجاد بستری برای انتخابی آسان و راحت 

عرضه انواع ماشین سنگین با قیمت رقابتی در بازار ایران

درج جزئیات کامل در کنار تصاویر متعدد از ماشین سنگین 

خرید ماشین

تعداد نامحدودی ماشین سنگین در وبسایت شاپور سنگین در دسترس هستند. تریلی، کامیون، کامیونت و انواع تریلر نو یا دست دوم خود را در shapoorsangin.ir جست و جو نمایید.

بله حتما. وسایل نقلیه در سراسر نمایشگاه های ماشین سنگین شاپور جدید را با کیفیت تصاویر بالا مشاهده نموده و با مشاوره قبل از خرید، خرید متفکرانه داشته باشید. تیم ما با داشتن سابقه طولانی در امر ماشین سنگین و تولید محتوا، مسیری جدید از خرید ماشین سنگین در شاهپور جدید اصفهان را فراهم آورده است و خوشحال است که به شما کمک کند. همچنین، ما در shapoorsangin.ir ویژگی هایی تعبیه کرده ایم که به شما در شروع کار کمک می کند تا با داشتن اطلاعات مندرج و تصاویر با کیفیت خودروی سنگین انتخابیتان، انتخابی درست از خرید ماشین سنگین داشته باشید.
تمامی خودروها در shapoorsangin.ir تایید شده است. در اینجا معنی آن چیست؟ هر خودرو توسط کارشناسان مستقل ما به طور کامل بازرسی شده است. این امر برای همه کسانی که خودرو را از طریق سایت شاهپور سنگین می فروشند، چه گروه شاپورسنگین و چه نمایشگاه داران همکار صادق است. ما فیلم‌ و عکس های با کیفیت را توسط گروه شاهپور سنگین تهیه و اطلاعات را با فروشندگان و نمایشگاه داران قبل از  ورود به سایت چک میکنیم و از هر وسیله نقلیه چک لیست اطلاعت تهیه می کنیم تا نزدیک ترین تجربه به خرید حضوری برای شما عزیزان فراهم نماییم.
به shapoorsangin.ir بروید و  دسته خودرو مورد نظر را انتخاب کنید. در اینجا شما می توانید انبار گسترده ای از وسایل نقلیه و ماشین آلات ما را پیدا کنید. جستجوی پیشرفته به شما امکان می دهد ویژگی های خاصی را وارد کرده و جستجوی خود را اصلاح کنید. وسایل نقلیه مورد علاقه خود را در حساب شاپور سنگین خود ذخیره کنید یا با شماره درج شده در پایین همان خودرو تماس حاصل نمایید. نکته قابل تمایز؛ اگر وسیله نقلیه شما در لیست نیست، جستجوی خود را ایجاد کنید یا با بخش مربوطه در پایین سایت شاپور سنگین تماس بگیرید. به محض ورود وسیله نقلیه ای که معیارهای شما را برآورده می کند به شما اطلاع داده می شود. 

کیفیت

موجودی ما از بهترین خودروهای استفاده شده و جدید تشکیل شده است. ما با تصاویری صادقانه از وضعیت خودرو اهمیت زیادی می دهیم. 

ما از سال ها دانش و تجربه خود برای ارائه جالب ترین وسایل نقلیه استفاده می کنیم. توجه دقیق به قیمت و کیفیت کارشناسان ما هر خودرو را از بالا به پایین بازرسی می کنند. از این رو، شما همیشه از طریق ویدیوهای HD و عکس های HD که ما از هر وسیله نقلیه می گیریم، تأثیر صادقانه ای خواهید داشت. علاوه بر این، کارشناسان قیمت گذاری ما به صورت روزانه وضعیت فعلی بازار را تجزیه و تحلیل می کنند. آنها به فروشندگان مشاوره قیمت منصفانه و رقابتی می دهند.
همه وسایل نقلیه موجود در فروشگاه شاپور سنگین ما را می توان در محل ما در اصفهان شهرک نمایشگاه داران کامیون شاپور جدید مشاهده کرد. با این حال، وسایل نقلیه شرکای شاپور سنگین ما فقط به صورت آنلاین در سایت شاپور سنگین قابل مشاهده است و در صورت نیاز به بازدید حضوری باید با کارشناسان شاپور سنگین، حداقل یک روز قبل از عزیمت هماهنگ نمایید. خودروهای سنگین را می‌توان در مکان‌هایی در سرتاسر اصفهان یافت که مشاهده آنها را در زندگی واقعی دشوار می‌کند و علاوه بر مشکلات جست و جو، هزینه های گزاف سفر نیز امروزه خرید اینترنتی ماشین سنگین را توجیه پذیر می نماید. با این حال ما خبرهای خوبی داریم. شاپور سنگین بازرسی جامع و کامل خودروهای خود و شرکای خود را تضمین می کند. ما هر وسیله نقلیه را در shapoorsangin.ir با یک ویدیو HD گسترده و 25 عکس HD از وسیله نقلیه ارائه می کنیم. 
به shapoorsangin.ir بروید و یک دسته خودرو را انتخاب کنید. در اینجا شما می توانید انبار گسترده ای از وسایل نقلیه و ماشین آلات ما را پیدا کنید. جستجوی پیشرفته به شما امکان می دهد ویژگی های خاصی را وارد کرده و جستجوی خود را اصلاح کنید. وسایل نقلیه مورد علاقه خود را در حساب شاپور سنگین خود ذخیره کنید. نکته قابل تمایز چیست؟ اگر وسیله نقلیه شما در لیست نیست، جستجوی خود را ایجاد کنید. به محض ورود وسیله نقلیه ای که معیارهای شما را برآورده می کند به شما اطلاع داده می شود. به دنبال آن برو!

روند تحویل

حمل و نقل وسیله نقلیه شما به راحتی تنظیم می شود. مقصد خود را انتخاب کنید و ما بقیه کار را انجام می دهیم.

ما می توانیم در این مورد شفاف باشیم. یک شرکت حمل و نقل مجاز وسیله نقلیه را تحویل گرفته و درب منزل شما تحویل می دهد. با جابجایی بیش از 100000 وسیله نقلیه از نقطه A به نقطه B، ما با امور حمل و نقل وسایل نقلیه و ماشین آلات به طور کامل آشنا هستیم. آیا می توان خودتان وسیله نقلیه را تحویل بگیرید؟ بله، این کار نیز مقدور است. اگر وسیله نقلیه در فروشگاه شاپور سنگین موجود است، می توانید آن را خودتان از آدرس درج شده در سایت تحویل بگیرید. اگر می خواهید در مورد احتمالات بیشتر بدانید، لطفا با کارشناسان ما در وبسایت شاپور سنگین تماس حاصل فرمایید.
در ماشین حساب ما در صفحه خودرو، ما همیشه زمان تحویل را نشان می دهیم. طبیعتا این امر به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این موارد محل قرارگیری وسیله نقلیه است. مدت کوتاهی پس از تایید خرید، تاریخ دقیق تحویل حمل و نقل یا حمل وسیله نقلیه را اعلام خواهیم کرد.
محاسبه هزینه های ارسال از قبل از طریق وبسایت شاپور سنگین امکان پذیر است. در بیشتر موارد، وبسایت ما بلافاصله قیمت مناسب را به شما می دهد. آیا وسیله نقلیه ای با ابعاد متفاوت با سایت است؟ برای اطلاع از هزینه های حمل و نقل دقیق با یکی از مشاوران ما مشورت کنید.

ایمنی پرداخت

  خرید وسیله نقلیه با خیال راحت از طریق شاپور سنگین انجام می شود. برای مثال، ما با یک ارائه‌دهنده پرداخت قابل اعتماد همکاری می‌کنیم که پرداخت امن را فعال می‌کند

آیا وسیله نقلیه جدیدی در ذهن دارید؟ عالیه. هنگامی که برای ثبت سفارش آماده شدید، این مراحل را دنبال کنید. مشخصات خود را وارد کنید و روش پرداخت خود را انتخاب کنید: به طور کامل یا پیش پرداخت. سپس یک شرکت حمل و نقل مجاز وسیله نقلیه جدید شما را تحویل می گیرد. پس از اینکه پرداخت شما توسط ارائه دهنده پرداخت مورد اعتماد ما دریافت شد. ترجیح می دهید ابتدا با ما تماس بگیرید؟ مطمئنا، این نیز ممکن است.
بله با خیال راحت روند خرید خود را تکمیل کنید. هر فروشنده در شاپور سنگین از قبل به طور کامل بررسی می شود. ما بررسی می کنیم که آیا یک تامین کننده واقعی است یا خیر. با اطلاعات معتبر و نیت خیر. به این ترتیب ما حساب های جعلی را حذف می کنیم و تا اعتماد مشتریان خود را از بین نبریم.
اطمینان مهم است. ما آن را دریافت می کنیم. شما به خریدار، پول را از طریق یک درگاه پرداخت قابل اعتماد به شاپور سنگین منتقل می کنید. سپس ترتیب حمل و نقل را خواهیم داد. یک شرکت حمل و نقل مجاز وسیله نقلیه را جمع آوری می کند. وقتی جمع شد، پول را به فروشنده منتقل می کنیم. یک راه حل مطمئن هم برای خریداران و هم برای فروشندگان.

مدارک

به عنوان یک خریدار، طبیعتاً می خواهید بدانید که آیا اسناد همراه خودرو موجود است یا خیر. ما این بینش را همیشه ارائه می دهیم. به صفحه خودرو بروید و "اسناد" را در سمت راست انتخاب کنید.

بسیار متفاوت است. بنابراین، هیچ پاسخ استانداردی وجود ندارد که بتوانیم ارائه دهیم. کاملاً به وسیله نقلیه مورد نظر بستگی دارد. اگر در این باره سوالی دارید با کارشناسان شاپور سنگین تماس حاصل فرمایید. نوع خرید حقیقی یا حقوقی(شرکتی) ماشین سنگین، خرید مالکانه یا شراکتی، خرید نقد یا اقساطی خودرو و دیگر موارد مربوط به تنظیم سند از یک طرف و اسناد کارت ماشین، بیمه نامه ماشین، کارت سوخت خودرو، مدارک تریلر یا اتاقک بار ماشین در صورت وجود، درخواست خلافی و هزینه های مربوط به تنظیم سند و پلاک خودروی سنگین و ... همگی به شرایط ماشین انتخابی، فروشنده محترم و تقاضای خریدار محترم بستگی دارد.
همان طور که در قسمت قبل توضیح داده شد نحوه خرید تضمین کننده تحویل مدارک بوده و خریدار پس از تسویه کامل یا شرایط توافقی حاصله می تواند مدارک خودروی سنگین را درخواست نماید. شایان ذکر است ارائه مدارک کامل خودرو وظیفه فروشنده بوده و خریدار حق دارد نسبت به تعیین وضعیت مدارک آگاهی کامل را داشته باشد.در ضمن در صورت انتخاب خودرو، خریدار می تواند با کارشناس سایت تماس حاصل نماید و لیست مدارک مربوطه را از فروشنده استعلام نماید. به محض بررسی و تایید آنها، مدارک را برای شما بازگو خواهیم کرد.
در صورت خرید 100 درصدی با هماهنگی کارشناسان شاپور سنگین می توانید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت تایید خرید با هماهنگی فروشنده به امانت تحویل گروه شاهپور سنگین دهید و در صورت خرید حضوری مدارک هویتی شامل کارت ملی و  شناسنامه خریدار، گواهینامه مورد نظر منوط به نوع ماشین، اطلاعات پلاک قبلی در صورت وجود، آدرس دقیق منزل و کدپستی و یک نفر شاهد تایید کننده معامله به همراه خود داشته باشید. قبل از هر خریدی با کارشناسان شاپورسنگین هماهنگی های لازم را انجام دهید تا در هنگام خرید معطل نشوید.